Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevím proč tady pořád vycházejí články o těch čtyřprocentních nevolitelných pirátech, ti ať jedou do somálska
  • já mám jasno SPD
  • U liberálního voliče se předpokládá, že je vzdělaný. A že bude patrně volit taky vzdělané lidí. Tím pádem ale nemůže volit Matěje Stropnického a jeho stranu. Matěj Stropnický je totiž naprosto nevzdělaný, a to i v oboru, který by měl být alfou i omegou strany, jejímž je předsedou. Jen totální nevzdělanec totiž netuší, jaký je (aspoň přibližně) podíl spotřeby energie z obnovitelných zdrojů z celkové právě spotřebovávané energie v Německu když mrzne, je bezvětří a nesvítí slunko (nebo je dokonce noc). V tom jsou si zřejmě vrcholní představitelé strany zelených podobní - kdysi přece Kateřina Jacques rovněž v televizi krásně předvedla jak ani náhodou netuší co je to biomasa...
    • Ať je vzdělaný jak chce... ale pohled na dlouhodobý program zelených je varovný:
      - " podporovat všechna dostupná opatření, která vedou ke zvýšení podílu žen v politických i jiných vedoucích funkcích (včetně zavádění tzv. kvót)." TEDY společnost kde není pro práci vedoucího důležitá kvalifikace, ale pohlaví.

      - "zkvalitnění sexuální a rodinné výchovy." - no comment...
      - "Strana zelených prosazuje úpravu občanského zákoníku tak, aby umožňoval stejnopohlavní manželství" - no comment
      - "Bydlení není jen zásluhou, ale i právem a základní podmínkou lidské existence." - uf uf.

      A těch podivností o vzdělávání... ve své podstatě podle nich není úkolem školy vzdělávat, ale vychovávat. Úkol rodiče je dle nich nejspíš živit občana vychovávaného státem. Chtějí rušit segregaci nadanějších žáků, ale zároveň "maximalizovat vzdělávací potenciál každého dítěte"... by mě zajímalo jakýpak revoluční systém to mají na mysli, že jsem si nevšiml, že by někde na světě úspěšně někdo vzdělával bok po boku člověka s IQ 80 a IQ 150, vědce a hokejistu (ps: ne všichni chtějí studovat humanitní obory kde není třeba umět nic).

      Klobouk dolů těm co je volí.
      • Samozřejmě s tebou i v dalších bodech souhlasím, jen jsem chtěl stručně poukázat na ten nesmiřitelný rozpor mezi liberálem a zeleným (a nevzdělaným) fanatikem.
  • Jenom vidím toho z*m*e*t*k*a* mladýho Stropnickýho na obrázku, to chronický netáhlo, který v životě nehráblo na práci, a v jedný kapse se mi otvírá kudla a v druhý natahuje pistole... Zelení jsou jako meloun: navrch zelení a uvnitř RUDÍ!
  • Tohle se nedá číst... prej
    "liberálně"
    ... než autor začne vytvářet článek ať se nejprve podívá na definici slova liberální... k slově liberální nějak nepasuje byrokracie ať už EU nebo státní... a jestli i tak budete nadále tvrdit, že liberálům a svobodomyslným se líbí na lisabonské smlouvě postavená EU tak to už opravdu nevím... chtělo by to nějaké oficiální stanovisko "ministerstva pravdy".

    Komu se EU líbí jsou samozřejmě sociálisti... čím větší je centralizace moci a čím více pravomocí a přelévání peněz tím lépe.

    Apropo LGBT jako skupina opravdu chce "svobodu" nebo "sociální spravedlnost"?
    • no jistě, svobodu obcovat do análního otvoru, potažmo připínacím údem! *2*
      • Pokud odhlédnu od vulgarity, pak svobodu již mají. Za tu bojovat nemusí, horší je pokud například v tomto začnou chtít sociální spravedlnost. Nebo pokud by vybojovali, že když odmítnete se vyspat s homosexuálnem pak jste homofob a sexista a .... protože diskriminujete sexuální partnery na základě pohlaví.... za což by hrozila pokuta... jak se říká potom by to byl docela voj...
        • tak pokud budou chtít jen takové věci, jako že registrovaný partner má před zákonem a úředníky stejná práva jako manžel/manželka, pak nejsem proti. Nemám nic proti homosexuálům, jen mi vadí ten humbuk a to okázalé demonstrování " já jsem homosexuál a jsem na to hrdý!" - já jsem heterosexuál a nijak hrdý na to nejsem - je to normální věc. Bejt homosexuálem by mělo být bráno taky jako normální věc - tak chápu rovnoprávnost... s tou diskriminací je to zajímavá myšlenka... a dost děsivá. Aby nás nakonec nemohla žalovat i každá šeredná šedesátiletá bába, že jsme se s ní odmítli vyspat
          *8* *1* *1* *1*
  • Geuss Gott volil by jsem Agrární stranu hraběte Bubna,neb za Hitlera platili za vejce,maso a byl odbyt sýrů bez balení a jen s kontrolami stavu chovatelských zvířat zdarma,lidé z měst se nepletli do dění na vesnici,neb jen venkovaní v í co je potřebné a dobré,nikoliv ůřednice s lakem nehtů a v lodičkách co chodí na ekozemědělcea ještě jim musí zaplatit že si zaseli řepu tam kde byli loni brambory.Oni tomu vůbe c nerozumí a sázet se má na jiné pole i rozorat louky na jiné plodiny a v žádném případě řepku olejnou,co zničí půdní květenu na stolet a vymizí i ptactvo jakož to i rubání hrází kolem polí je blbost,volil by sem Sudetoněmecká strana Bernta POsselta neb za doby mích prarodičů se dbalo na množství odrůd ovocných stromů z vlastního roubování nikoliv z prodejen Bílé Karpaty vedle továrny na jed polystyrén .Neumí ani vyrobit stojany pro kola u Alberta ani nikde v Slavičíně,jediný stojan na kola je v Vysokém Poli kde je správně vyroben a neodře se vidlice a nevylomí se kolo
    Herr Antonín Br Achtl obdobně jako Br usa Antonín co dbal na ovocné odrůdy stromů i tata i dědačci Appelovi
    • máš zajímavý myšlenkový pochody, jak souvisej stojany na bicykly a řepka olejka s liberální politikou??! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit