Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Diwa

  Chtělo to akorát udělat tak, aby se zastavila celá republika a šli všichni !!!!

 • Na záběrech jsou samí vyžraní mladí silní chlapi. 

  To jsou ti chudáci, kteří nemají na nájem? 

  Možná by to vyřešila taková maličkost, místo do hospody a na fotbal, třeba se něco  naučit a chodit do práce.


  • Člověče vy píšete ve stejném stylu jako ti, kteří se diví, že zdejší migranti z Ukrajiny jezdí drahými auty a ještě žádají o dávky.

   Mimochodem ti, kteří svého času protestovali proti Babišovi na Letné taky nevypadali, že je Babiš omezil tak, že strádají. Nebyl jste mezi nimi? 🙂

  • axel123

   Hlavne ten postarsi mladik byl dobry, kdyz tam udelal nejakou rotyku a pak prohlasil, že „šel jen okolo“. Strcil housle do futralu a ja nic, ja muzikant. 😁

  • Vyžraní, silní a mladí chlapi nemají právo na svůj názor?
   Je jejich povinností milovat vládu Spolu?  

   Zatím asi ne, ale dlouho to trvat nebude. Totalita roste jako nádor. Napřed nenápadně. 

  • A co s tím má prace společné, když je neschopná vláda pětikoalice?

 •  Zinscenovaná provokace na schodech Národního muzea. Stejně jako fotky oněch záškodníků s ruskými symboly, které byly úplně nové, nikdy nevyprané a na suchý zip. Vsaďte se, že kromě Ševčíka nikdo nebude obviněn, protože by museli zabásnout svoje vlastní provokatéry.

  • Nejsou všichni jako vy a Babiš, aby si to komplikoval nějakými provokatéry. 

   • A co stím má společné nějaký Babiš o kterém jsem já nenapsal ani ň,mě asi nenapíšete že?

 • To tedy musí být hodně neschopná jelita tihle "právníci", když je bída žene na Václavák nebo spíš  sprostě lžou a zneužívají agresivní prosťáčky, kteří jim uvěřili.

  Většina průměrně schopných právníků v jejich věku už má vlastní vilu a jezdí minimálně Kodiakem.

  • A co takhle má speciálně společné s tím že vláda je neschopná?

  • Typický pohled pražského snobíka. Lidi soudím podle toho, jak bydlí a v čem jezdí. Dobrá vizitka. 

   Ostatní jsou v lepším případě neschopná jelita a agresivní prosťáčci. Z vás ta arogance přímo srší. 

   • Jestli vy soudíte lidi podle auta a baráku, to je váš problém. 

    • Jak bydlí a čím jezdí je vaše myšlenka. Přečtěte si, co píšete prosím.

   • To je spíše ubožák odněkud z Brna a léčí si svůj komplex méněcennosti 

 • mun.go

  Podobně probíhaly demonstrace v Bratislavě v pátek 3.3.2023. Neprve pod heslem "Matky za mier" od 14:00 hod. pred velvyslanectvím Ukrajiny, pak o 17:00 hod.  "Mírový pochod" na Hodžovom námestí. Do toho ještě menší skupina lidí okolo exposlance strany SaS Miroslava Žiaka, ktorý uspořádal protiakci s názvem "Pokojné zhromaždenie za naozajstný mier". 

  Nesouhlasnou skupinu s ukrajinskými vlajkami vedenou Žiakem bylo najvíc vidět právě na začátku ahromáždění v rohu Hodžovho námestia. Od názorově odlišné většiny je oddělovala bariéra, kterou svými těly vytvořili policajti.

  Viz "Na Pochod za mier do Bratislavy prišli tisíce ľudí. Protestovalo sa skôr proti NATO ako proti Rusku"; Tisíce demonštrantov kričia: Amerika domov!; video

  • Užiteční idioti, za které někdo shrábne od Prigožina tučnou odměnu.

 • Prostě je spousta lidí, kteří nemají rádi vyvěšené vlajky cizích států. Viz třeba:

  "2016 V noci někdo tmavou barvou poškodil desítky čínských vlajek, které jsou po Praze rozmístěny v souvislosti s nadcházející návštěvou čínského prezidenta v České republice. Policejní mluvčí Jan Daněk řekl, že výzdoba byla takto poškozena v Chotkově a v Evropské ulici, vlajky jsou ale poničeny i na dalších místech hlavního města."


  • Na Českých veřejných budovách smí vlát jen České vlajky. Jedinci ať se třeba zabalí od kulichu k ponožkám do jakých barev chtějí. 

   • A to jste si zrovna vycucal z prstu, jako většinu nesmyslů, kterými nás tu oblažujete. 

    Věšení vlajek na veřejných budovách zákon nijak neupravuje, jak a kdy mohou nebo nemohou být vyvěšovány vlajky cizích států, vyjma situace, kdy je vlajka cizího státu vyvěšena současně s českou vlajkou. Nelze tedy situaci okolo samostatného vyvěšování cizích vlajek postihovat a už vůbec ne v trestněprávní rovině, jelikož se nejedná o trestný čin.

    • V tom vašem svatém nadšení pro Ukrajinu jste zapomněl číst?
     Kde je v mém příspěvku psáno něco o trestech a žalobách? 
     Ono existuje i něco jiného, než vaše tzv. zákony, které si fialová mafie znásilní, kdy se jim to hodí. To už držíte ústa, že? 

     A jestli píši nesmysly? To je prostě váš advokátní názor poslušného poskoka. Asi takový postoj vynáší, že? 

     • Jako většina prosťáčků, bez fantazie, neumíte ani pořádně lhát, když pomlouváte ostatní, mluvíte jen o sobě. 

      Jako ten váš guru: Fšeci kradnů, To je kampááň. Bla bla, bla....Bude mi líp...Ble..ble

      • Jste jako obyčejně mimo. Velkouzenář nebyl, není a nebude mým guru. Miluji Markétku, Černošku a Němcovou. To je politika podle mého gusta. A ještě Marek Benda, když už to musím přiznat. Ten se bude se svou 24 stránkovou diplomkou z práv v Plzni na Ústavním soudu vyjímat. Potom budu spokojen. 

 • Tak když na českém národním, muzeu je vlajka UA .To každého slušného občana Čr uráží 

  • A čím vlajka Ukrajiny "slušného" občana uráží? 

   Tím, že mu připomíná, že je zbabělý, rozmazlený ubožák stojící s nataženou rukou na přihlouplé "demonstraci" místo toho, aby konečně vylezl z hospody, přestal se litovat a začal opravdu makat.

   • Vaše úvaha stojí na tom že jste b l b.

    • Není blb. To se pana Wallo musím zastat. Je to jen nabubřelý a arogantní snob, který lidmi, kteří pracují prostě pohrdá. 

     Každý, kdo má jiný názor, je prostě zbabělý, rozmazlený, přihlouplý ubožák, kterému se nechce makat. On, jako úderník v Praze o tom musí přeci něco vědět.

     Nějaká elementární úcta k ostatním je mu cizí.

     Není to blb. 

     • Co vy tak asi víte o lidech, kteří pracují? 

      Pařit na komplu - to je jediná "práce" o kterou jste kdy zavadil. 

      Ještě, že vás živí taťka s mamkou. 

      Už jste si alespoň našel vlastní bydlení?

      • Bez obav pane Wallo. Živím se poctivou prací. Každý den a už řadu let. Až Vám bude nejhůř, klidně přijďte, je mou povinností se o takové  jedince postarat.
       O tatínka a maminku se starám a jsem šťastný, že to mohu dělat. A bydlím ve svém, nemusel jsem bydlení hledat.
       Už šest generací jsme na stejném místě. 

       Hlavně jsem se naučil lidmi nepohrdat a diskutuji i s vámi, i když nesouhlasím. 

 • Tato všeho schopná vláda vzniklá podvodem musí okamzitě odstoupit, jinak Česko nepřežije.

 • Docela smutný pohled, kolik lidí má potřebu jít někomu rozbít hubu, protože volby nedopadly podle jejich představ a protože vědí, že v demokratickém státě se jim nic nestane.

  Tihle lidé svými rudými mozečky demokracii nikdy nepochopí, rádi si užívají jejich výhod, žijí si jako prasata v žitě, ale to jim nestačí,  hrozně rádi by si brachiálním násilím přivlastňovali víc, víc, včetně věcí, co jim nepatří.

  Rádi by se chovali jako wágnerovci, a štve je, že jim v tom státní aparát brání.


  • "Docela smutný pohled, kolik lidí má potřebu jít někomu rozbít hubu, protože volby nedopadly podle jejich představ a protože vědí, že v demokratickém státě se jim nic nestane."

   V tomto s vámi souhlasím. Ovšem kdyby to platilo vždy a všeobecně. Jsou situace, kdy je najednou pohled médií, váš a vám podobný dosti pokrytecký. Viz např. po vítězství Trumpa v prezidentských volbách:

   "Protesty a násilnosti jsou hlášeny také ze západu USA. V kalifornském Oaklandu se na demonstraci sešlo asi 6000 lidí, kteří blokovali dopravu. Protestující házeli různé předměty na policisty, pálili uprostřed křižovatky odpadky a rozbíjeli výlohy obchodů. Další demonstrace se konaly ve Filadelfii, Bostonu, Portlandu, Austinu i jiných městech. V San Francisku už dříve protestovali studenti středních a vysokých škol."

   Nebo jste odsuzoval i toto jednání? Dost pochybuji.


  • Smutný pohled, pane Wallo, je na davy našich otců a matek jak při hadráku mlátili klíčema v přesvědčení, že demokracie zvítězí. Kdyby jen tušili, jaká lůza dnes vládne, asi by ty klíče raději zahodili. To je smutný pohled, na vládu podvodníků, lhářů a zlodějů. 

   • Je smutný pohled na nevzdělané protestující hlupáčky, kteří  bolševika nezažili a nic netuší o době před rokem 1989. 

    Dnešní tzv. podvodníci, lháři a zloději, které pilně stvořili soudruzi prognostici, jsou jen slabý čajíček proti těm předlistopadovým arogantním lumpům. Tenkrát byla bída, teď si, ve srovnání se socialismem, lidi žijí, jako prasata v žitě.  

    Protesty proti současné vládě jsou čistě  o zneužití tupců v boji o moc. Parta "šmejdů" podporovaná politiky, kteří prohráli volby, zavětřila příležitost, jak se dostat k moci a pokračovat v odkazu rudých baronů, kteří dosadili na trůn katastrofické soudruhy typu Klaus, Zeman nebo Babiš.

    • Nezlobte se, ale zažít dobu před rokem 1989 není žádná záruka moudrosti.
     Já byl v té době malé dítě a žiji dnes a snad (když Bůh dá) nebudu žít v minulosti, ale budoucnosti.
     Pokud vím, tzv. šmejdi většinou volí ODS, aby nepřišli o svůj špinavý kšeft, ti, co okrádají stát každý den na daních, jsou také voliči stejné strany. 

     Samozřejmě, podle vašeho, jde o vzdělané a charakterní jedince. Asi máme na mnoho věcí odlišný pohled. A to je dobře. 

  • To mě připomíná milion chvilek

   • "Vlastenče", máte pravopisnou chybu ve svém příspěvku. Doplňte si vzdělání.

    • Milion chvilek není chyba ale fakt ty kolaborante

  • Ovšem takto reagují lidé i v jiných zemích. Třeba po prezidentských volbách, které vyhrál Trump:

   "2016 Americkými městy už druhou noc po sobě hýbaly protesty proti zvolení miliardáře Donalda Trumpa prezidentem. Demonstrace se odehrály v řadě velkých měst, v Portlandu došlo i na násilí. Někteří nespokojení Kaliforňané dokonce zvažují, jak vyčlenit stát  z USA. Trump protesty označil za neférové a podněcované médii. Řada odpůrců nového prezidenta rozbíjela výlohy nebo auta, případně zapalovala odpadky. Někteří protestující házeli na policii dělbuchy a kameny. Hlášeny jsou útoky na řidiče. Policie tři desítky výtržníků pozatýkala, nejprve proti nim ale musela použít slzný plyn."

   Máte pravdu, že mnozí nechápou smysl demokracie, když není po jejich. nenjinak tomu bude i u nás, pokud v příštích volbách vyhraje opět ANO a volby tak nedopadnou podle představ voličů pětikolky.

 • Je hrozné, když si někdo plete tisíce a desetitisíce. Podle záběrů byl prázdný pouze prostor u Můstku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit