Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diwa

    Chtělo to akorát udělat tak, aby se zastavila celá republika a šli všichni !!!!

  • "Docela smutný pohled, kolik lidí má potřebu jít někomu rozbít hubu, protože volby nedopadly podle jejich představ a protože vědí, že v demokratickém státě se jim nic nestane."

    V tomto s vámi souhlasím. Ovšem kdyby to platilo vždy a všeobecně. Jsou situace, kdy je najednou pohled médií, váš a vám podobný dosti pokrytecký. Viz např. po vítězství Trumpa v prezidentských volbách:

    "Protesty a násilnosti jsou hlášeny také ze západu USA. V kalifornském Oaklandu se na demonstraci sešlo asi 6000 lidí, kteří blokovali dopravu. Protestující házeli různé předměty na policisty, pálili uprostřed křižovatky odpadky a rozbíjeli výlohy obchodů. Další demonstrace se konaly ve Filadelfii, Bostonu, Portlandu, Austinu i jiných městech. V San Francisku už dříve protestovali studenti středních a vysokých škol."

    Nebo jste odsuzoval i toto jednání? Dost pochybuji.


  • Člověče vy píšete ve stejném stylu jako ti, kteří se diví, že zdejší migranti z Ukrajiny jezdí drahými auty a ještě žádají o dávky.

    Mimochodem ti, kteří svého času protestovali proti Babišovi na Letné taky nevypadali, že je Babiš omezil tak, že strádají. Nebyl jste mezi nimi? 🙂

  • axel123

    Hlavne ten postarsi mladik byl dobry, kdyz tam udelal nejakou rotyku a pak prohlasil, že „šel jen okolo“. Strcil housle do futralu a ja nic, ja muzikant. 😁

  • Vyžraní, silní a mladí chlapi nemají právo na svůj názor?
    Je jejich povinností milovat vládu Spolu?  

    Zatím asi ne, ale dlouho to trvat nebude. Totalita roste jako nádor. Napřed nenápadně. 

  • A co s tím má prace společné, když je neschopná vláda pětikoalice?

  • A co stím má společné nějaký Babiš o kterém jsem já nenapsal ani ň,mě asi nenapíšete že?

  • Bez obav pane Wallo. Živím se poctivou prací. Každý den a už řadu let. Až Vám bude nejhůř, klidně přijďte, je mou povinností se o takové  jedince postarat.
    O tatínka a maminku se starám a jsem šťastný, že to mohu dělat. A bydlím ve svém, nemusel jsem bydlení hledat.
    Už šest generací jsme na stejném místě. 

    Hlavně jsem se naučil lidmi nepohrdat a diskutuji i s vámi, i když nesouhlasím. 

  • Jste jako obyčejně mimo. Velkouzenář nebyl, není a nebude mým guru. Miluji Markétku, Černošku a Němcovou. To je politika podle mého gusta. A ještě Marek Benda, když už to musím přiznat. Ten se bude se svou 24 stránkovou diplomkou z práv v Plzni na Ústavním soudu vyjímat. Potom budu spokojen. 

  • Jak bydlí a čím jezdí je vaše myšlenka. Přečtěte si, co píšete prosím.

  • Co vy tak asi víte o lidech, kteří pracují? 

    Pařit na komplu - to je jediná "práce" o kterou jste kdy zavadil. 

    Ještě, že vás živí taťka s mamkou. 

    Už jste si alespoň našel vlastní bydlení?

  • Jako většina prosťáčků, bez fantazie, neumíte ani pořádně lhát, když pomlouváte ostatní, mluvíte jen o sobě. 

    Jako ten váš guru: Fšeci kradnů, To je kampááň. Bla bla, bla....Bude mi líp...Ble..ble

  • Jestli vy soudíte lidi podle auta a baráku, to je váš problém. 

  • Nejsou všichni jako vy a Babiš, aby si to komplikoval nějakými provokatéry. 

  • Na záběrech jsou samí vyžraní mladí silní chlapi. 

    To jsou ti chudáci, kteří nemají na nájem? 

    Možná by to vyřešila taková maličkost, místo do hospody a na fotbal, třeba se něco  naučit a chodit do práce.


  •  Zinscenovaná provokace na schodech Národního muzea. Stejně jako fotky oněch záškodníků s ruskými symboly, které byly úplně nové, nikdy nevyprané a na suchý zip. Vsaďte se, že kromě Ševčíka nikdo nebude obviněn, protože by museli zabásnout svoje vlastní provokatéry.

  • Nespadlo vám z té demonstrace srdce do gatí? I tihle lidé mají právo vyslovit svůj názor. Nebo je s těmi nálepkami chcete zastrašovat? 

    Tedy oni jsou hlava, pane vachmajstr, založit takový slovník, to je ale majstrštyk. Někteří žijí z nohy do úst, a to jsou pane teprve demograti. 

  • Ano, máte pravdu, krást rohlíky je celkem v pořádku. Paní Němcová to vidí stejně. To už tak senátoři dělají. 

    To šustrování Dluženy a elektrikáře jednou porovnají odborníci. Já si klidně počkám. 

  • Nezlobte se, ale zažít dobu před rokem 1989 není žádná záruka moudrosti.
    Já byl v té době malé dítě a žiji dnes a snad (když Bůh dá) nebudu žít v minulosti, ale budoucnosti.
    Pokud vím, tzv. šmejdi většinou volí ODS, aby nepřišli o svůj špinavý kšeft, ti, co okrádají stát každý den na daních, jsou také voliči stejné strany. 

    Samozřejmě, podle vašeho, jde o vzdělané a charakterní jedince. Asi máme na mnoho věcí odlišný pohled. A to je dobře. 

  • To je spíše ubožák odněkud z Brna a léčí si svůj komplex méněcennosti 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit