Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • kolik dalších zákazů se ještě objeví?? neměl by být taky "ZÁKAZ ŘEŠENÍ BLBOSTÍ V PARLAMENTU"??????????????? *16* *16* *16* *16*
  • Jó ovčaně co vám za koblihu dovolili zvolit to máte. Poslance, který dříve škodil si " partaje " prosadí znovu. A že jich je.
  • To není třeba zakazovat, stačí jen pečlivě vybírat komu dám ve volbách svůj hlas. Ale když ty koblihy jsou dobré a když je kobliha zadarmo... *2* *2* *2* *2*
  • Blbost v parlamentu nelze zakázat zákonem, kdo by pak ty blbý zákony vymýšlel???
 • Lidé ve vládě nejsou normální. Zakážou kouřit v restauracích, později zakážou kouřit úplně. Teď nám zakážou i jídlo, jedovatější je ovoce a zelenina, kterou stříkají všema hnusama, jenom aby byla krásnější tu politici nechají být. Rajče koupené se jíst nedá, žaludek bych strhal na záchodě. Teď nám zakážou topit v kotlech, když si nekoupíte ten, který někdo s politiků náhodou nemá nějaký podíl ve firmě, co je vyrábí, ale uhlí už nedostanete, protože ho nebude mít kdo rubat až horníky propustí. Teď nám zakážou pít vodu, protože bude sucho a politici budou pít víno. Nedivil bych se až dostaneme příděl na vzduch. Můj pes když mu dám mléko koupené s obchodu tak si čuchne a od mísy odejde. Když mu dám mléko od krávy, tak by se strhal, jak ho rychle vypije. Škoda slov.
  • to víš že jo určitě je plné chemie víť...oni v tom krámě maj mlíko z továrny a ne vod krávy... OMG
   když mu to od krávy odtučníš taky ho do huby neveme, pes de po tuku nic jiného. radši si zjisti jak se mléko "vyrábí" a pak mudruj ať zas ze sebe neděláš hlupáka...
   • Máš pravdu jsem hlupák.
    Nebudu tě urážet protože mi je jasné, že ty jsi v životě nepodojil ani jednu krávu.
    Já mam 58 let, viděl a obhospodařoval jsem tolik dobytka, že ty těmto zvířatům svoji chytrostí nesacháš ani po kolena. Kdybych se tě zeptal čím a kdy se krmí, tak budeš koukat jako tele na nová vrata. Odpověz mi co to je na molcaj a kolik je to kg. když jsi tak moudrý.
 • přibude i tlustých dospělých,když tyto lopaty co jsme zvolili zakažou kouřit dokonce i v hospodách u piva.Hlavně že se bude kouřit v parlamentu a senátu.
 • Vážení pánové,s oběma nelze jinak než souhlasit. Trefně jste to popsali oba. Dnešní doba je strašná,my jsme litali porad venku,jedli hlavně ovoce a to ukradeny ze sousedovic stromu bylo vůbec nejlepší....
 • Zakázali ve školách kotrmelce, tlouštíci se pokaždý zrakvili, jinak souhlasím, chce to schválit Proti tlustoprďáckej zákon!!!
  Mě asi zavřou jako prvního za jeho nedodržování!!!
 • Stačí je vyhnat od klávesnice...
 • "Nestálo by spíš za zvážení, zda by se k cukru nemělo konečně přistupovat jako k jiným škodlivým látkám jako třeba tabák nebo alkohol? "
  .
  Jo vy myslíte ten protikuřácký zákon, který má prý zvýšit návštěvnost hospod? Nebo ten samý zákon, který přikáže hospodskému, aby mal jeden nealko nápoj levnější, než alko? Tak jo, proč by tímto nápojem nemohla být ta nejsladší a nejkaloričtější limonáda?

  Hoši, hoši. Vy se plácáte od zdi ke zdi. Jeden chce vymyslet víc, než druhej. A často jste k smíchu *1*
  • nyní nemáme poslance,vládu,ale bandu dementů co neřidí stát,nestarají se o bláho lidu,ale hledí sami na sebe a schvalují jednu blbinu za druhou.Nevím,proč živíme senátory,na co tady jsou a takový Štěch si dokonce dovolí kritizovat našeho prezidenta.
   • Co jsme si zvolili, to tam je. A on je snad president nekritizovatelný????
 • Jako kluk jsem do školy chodil pěšky, později jezdil na kole. Odpoledne jsme se honili s klukama po louce, k jídlu byla prostá domácí strava, na zahradě zelenina a ovoce. Takže problémy s tloustnutím nebyly.
  • No a u toho jsem zůstal. Ale až budu dospělý, možná přestanu krást nicky a třeba si koupím i motorku.
 • Dobře jsem se pobavil při zákonu ministerstva - ve školních automatech
  nebudou sladké nápoje. a co tím jako vyřešíte? Nic.
  Tak si je děcka prostě koupí v obchodě a do školy si je donesou.
  Zákazama nikdy nic nevyřešíte. A zakázané ovoce chutná ještě lépe.

  Stačilo by kdyby rodič nenechal děcka sedět u PC 24 hodin ale vyhnal je také občas ven.
  Jenže co čekat od mladých maminek které si dítě pořídí v 18 letech a ještě
  nejsou zralé na výchovu.
  Mlalé děti mluví sprostěji nž staří dědkové v hospodě. Je to odporný.
  • Tak když jsou problémy s dětmi tak ať nám je Brusel a naši posr..ci zakážou. Na to třesou někde jinde.
  • už se těším a čím zase vylezou naší poslanci a co za blbinu budou schvalovat po zákazu kouření,budou to reflexní prvky potmě a pak třeba čelovky.
   • Ne, já myslím, že schválí zákon pro strany koho budeme muset volit a změní se definice demokracie.
   • Poté náprsní hlavní svítilnu a zadní svítilnu, též mlhovky a další kraviny. Věřím, že se to v Senátu uchytí! Protože je lepší řešit hlouposti, než třeba oprávněnost mnohých prostitucí!
    (Omlouvám se! Mělo býti "restitucí").
    • Dovoluji si upozornit, že "restituce", "restitutio" znamená "navrácení v dřívější stav", tj. respektování vlastnického práva, v jehož výkonu je vlastníkovi protiprávně bráněno.
  • Já být úředník někde na ministerstvu, tak už připravuji zákon, který nařídí dětem povinný pohyb a to i v době mimoškolní.Chvíle strávené u TV nebo PC bude dítě nebo jeho zákonný zástupce pravdivě uvádět ve formuláři k tomu určeném. Stejně tak tam bude povinnost zaznamenávat i ten pohyb venky (kdy, kde, jak, s kým).
   Na dodržování této povinnosti bude dohlížet jmenovaná komise, která bude mít pravomoc buď sama nebo jí jmenovaní lidé, vstupovat do jakékoliv nemovitosti v kterýkoliv čas. Pokud pověření lidé při kontrole zjistí, že předepsané záznamy nejsou vedeny, hrozí zákonným zástupcům pokuta až 50 tisíc.
   Zkušenost z KLDR ukazují, že se tento způsob velmi osvědčil a byl dokonce lidmi přijat s jásotem a bouřlivým potleskem. Nejinak to jistě bude i u nás.

   Jelikož se však ozvaly ojedinělé hlasy o "nadměrném zatěžování" zákonných zástupců, vyšli jsme těmto připomínkám demokraticky vstříc a připravuje úpravu zákona tak, že bude výběr mezi ručním vyplňováním formuláře a vybavením vašeho obydlí kamerami ve všech místnostech, které automatickou evidenci pohybu dítěte zajistí a tím se vyvrátí všechny námitky o obtěžování.

   Nelitujte jakékoliv námahy, vydání jakýkoliv prostředků pro zdraví svých potomků!!!!
 • Někde v diskusi zaznělo -rozvážet- to je taky jeden z důvodů! Jak to tak sleduji, tak mnozí by vjeli autem i na haj.l, že to musím tak formulovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit