Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Něco o jídle a farmaceutickém průmyslu...
    http://knihy.abz.cz/prodej/nespechejte-do-rakve-3-vydani
  • Všechno je to vina bývalého režimu a 40 let okupace CCCP.
    • Ťoubo, že je na Marsu málo vody můžou komunisti. A Řím taky rozvrátili komouši. A že se
      v řetězcích prodávají potraviny které se nedají "žrát", tak i za to mohou.
    • Blb zůstane blbem: )))
      • Ano, s tím souhlasím. Takový jedinec se pozná také podle toho, že krade nick.
        • CCCP bla bla bla? Jsi jen nemocný, zajdi si k lékaři *4*
  • Tlustých dětí přibývá protože jedí a pijí svinstva a místo toho aby se jim rodiče věnovali a šli si s nimi třeba zahrát fodbal tak jim vrazí do ruky tablet aby měli klid a jdou se dívat na skvělé nekonečné seriály...:-)) a tak to má být ovečky:-)))
    A jen tak na okraj jsou státy kde se platí tzv.cukrová daň,my k nim jaksi nepatříme:-)
    • Až jednou zavedou daň z blbosti, tak se nedoplatíš *5*
      • Ty už ji platíš, zloději nicku? *2*
        • Zase mluvíš sám se sebou?
  • V Rusku není ani jedno dítě tlusté.
  • Opravdu hodně dlouho jsem přemýšlel, jakým způsobem motivovat děti k pohybu. Pak mě napadlo udělat doma takovou soutěž o to kdo bude nejlepší. Nakoupil jsem všem chytré hodinky od https://www.armodd.cz/ Teď se vždy po týdnu porovnáváme kdo je lepší a pro vítěze mám vždy nachystanou nějakou tu odměnu. 

  • V 80-ti % přijde dítě domů ze školy a sedne k PC. K tomu nějaká ta sušenka, brambůrky, hranolky, hamburgery, čokoládka...
    Žádná fyzická aktivita, ani venku s vrstevníky. Rodiče jsou spokojeni, že když se potomek zakouká do počítače, tak neotravuje. Nemusí ho rozvážet na kroužky, tréninky atd. ...

    Mnohé matky si usnadňují vaření a tak se k večeři jí pizza, hranolky, hamburgery a hodně tatarské omáčky.

    V převážné většině za obezitu dětí mohou jeho rodiče.
    • výborně!
  • Jak se přistupuje ke škodlivinám typu tabák a alkohol ? Nějak není vidět, že by chlast kdokoli omezoval. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit