Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poslanci = přiblblý, negramotní d e m e n t i. *16* *16* *16* *11*
  • Co bychom od těchto vychcánků mohly očekávat,vždt je to tam samý zloděj a podvodník.
  • Co chcete od gaunerů typu Kalouska a ostatních členů TOP09. Poslední dobou tak 3 léta páni poslanci na obyčejné lidi kašlou. Pro důchodce peníze nejsou ale sobě si drze přidají.
    Když na to opozice upozorní, tak to silou moci neuznají. Vždyť lumpy a darebáci mají v této republice zelenou.
    • Oni kašlou na obyčejné lidi přes 20 let.
    • Pejsku. Nadáváš na špatném místě. To je práce Tebou volených zástupců. Co jsi si zvolil to máš. Ona totiž ty pozměňovací návrhy a dodatky včetně schvalování zajišťovala i opozice.
      • Já jsem toho šmejda Kalouska ani Řápkovou nevolil
  • Další důkaz "inteligence " našich poslanců. Brouk Pytlík před nimi bledne závistí....
  • Gestapo!!!
    • Slaby slovo!!!
  • Nikoliv chyba, ale zcela zrejmy umysl. Az to zacne platit, tak kterykoliv Sudetak nebo cirkev si muze prepsat na sebe jakoukoliv nemovitost, ktera se jim zamane a pri soucasne politicke konstalaci bude v pravu a skutecne majitele vyzene klackem na ulici. Takova je realita. O co, ze mi to co nejdrive smaznou. *12* *12* *12*
    • Máš pravdu zlý muži. Všechno dělají se záměrem. Od poslaneckého klubu dostanou příkaz, jak mají hlasovat. Poslanecké kluby pravice zase dostanou příkaz od kradouska a ten dostane příkaz od kmotrů a ti dostanou příkaz od našich západních sousedů.
  • Co by mohl člověk očekávat od stáda stupidních hlupáků, kteří si vznešeně říkají vláda. Jejich zájem končí u čísla jejich kont a že zde žijí lidé, kteří jim dali do rukou moc a čekali, že se jim to zúročí a za své hlasy budou po zásluze odměněni kvalitními zákony které je budou chránit před zloději, vandaly a násilníky. Ale opak je pravdou, zákony jsou udělané tak, aby chránili zločince před poctivými lidmi. Vyzkoušejte si naší justici, odkloňte si někam 16 milionů a počkejte, jak to s vámi dopadne, pokud se nejmenujete Kocourek, tak určitě špatně. U nás se za malé přečiny dávají velké tresty, za velké přečiny milost. Stydím se za naší vládu, justici a všechny jejich přisluhovače.
  • Ti pitomci posranci by měli mít zákonem zakázáno vznášet jakékoli pozměnovací návrhy. Návrh zákona mají vytvořit legislativci, předložit ho posrancům a vysvětlit jim proč je to tak a ne jinak a teprve když to posranci pochopí (někteří to nepochopí nikdy) tak by o tom měli hlasovat .
    No ale zvolili jsme si je, jsou to naši zvolení zástupci. K obrazu našemu.
  • Já si nemyslím, že to udělali všichni posranci z blbosti, ale z prozíravosti. Vše je rozkradeno, je nutné schválit zákon, který obere lidi ještě o jejich osobní majetek a dát jim jen mizivou teoretickou možnost se proti takové epochální zlodějině bránit. Možná, že tam sedí pár tupců, ale tak jak naši společnost, tak i tam to ovládá pár ctižádostivývh a chamtivých zmetků jednajících vždy jen ve svůj prospěch a ti tupí si nestačí nic tak rychle uvědomovovat, natož proti takovému zvěrstvu zakročit. Pak rezignují a myslí si, že to udělá snad někdo jiný třeba v senátu, ale tam se to opakuje v jiném odstínu atd., atd.
  • Tak dlouho budete kurvyt život lidí až vás defenestrují.Za svůj život jsem neviděl takovou koncentraci kreténů a zlodějů v čele státu.Vůbec bych se nedivil kdybvy někdo vzal spravedlnost do svých rukou. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit