Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ANO lidé chtějí raději Agenta StB Babiše který hraje na strunu jejich občanské lenosti
    - dejte mě hlas a já už to zařídím. Vy můžete dál jen cucat pivo.

    Zatím si chudáček Babiš který prý od státu nebee ani korunu podmaní všechny dotační
    zdroje takže jeho podnikání za naše peníze pokvete ještě lépe.

    Další blouzní o KSČM - parta spokojeně tloustnocích strýců která podniká a nemá důvod
    režim měnit. Má se v něm totiž dobře. Kdyby přišla skutečná Rudá revoluce tak se
    znárodnění bude vztahovat i na vedení KSČM které si žije pěkně . buržoazně. *1* *1*
    • Tak vynadejte všem do komunistů, popadněte si červenou kartičku a šup do toho milionového davu na náměstí. *14* *6*
    • Máš to v hlavě nějak pomotané a zamrzlé, stejně tak jako ti pomatenci v TOP09.
    • Lide hlavně chtěji aby politici už pracovali.
      Nezaměstnanost,přistěhovalci,feťáci cikáni to jsou problémy které mají řešit. Místo toho si z nás dělaji pr.el a řeší blbosti. *10*
      • jestli by ovšem nebylo prospěnější, kdyby nedělali nic, protože znáte to, kdo nic nedělá, nic nezkazí
    • To máte marný. Tomu Babišovi se alespoň něco daří. Je stokrát lepší než komediant Kalousek, který nebyl schopen ani čerpání dotací a jen tak mimochodem odpouštěl kamarádíčkům miliardy. O 12 miliard , které stát mohl získat díky Švýcarům nejevil zájem, zato velkoryse zabezpečil za naše peníze církve v zemi, kde se k nim hlásí jenom 10% obyvatelů. Jeho ministři kradli jak straky, pardon jejich podřízení atd. atd.
      Tož vám nezbývá než mlít ten evergreen o estébácích a střetu zájmů, je mi vás líto, ale politickou mrtvolu už nevzkřísíte ani vy, ani novináři, kteří se o to tak urputně snaží a strkají Kalouse před kamery jak to jenom jde. *3*
  • Pro Alenku se zakrslým pindíkem, vy jste ještě nikdy nenapsal nic co by bylo rozumné a mělo hlavu a patu.!
  • Také je to ta nejhorší strana vlastizrádců, která v současné době existuje. *12*
    • Nejhorší strana vlastizrádců jsou komunisti, máme na to dokonce zákony !!! *1* *1* *1*
  • Stejně tam byli až nepřirozeně d l o u h o !
  • ťeší mne že Karel už tu dlouho nebude a Kraďouska někdo za ty řeči brzo sejme. *1*
  • Asi se valná většina přispěvatelů shoduje na tom, že celá TOP je vlastně už politická mrtvola. Pak je mi ale nejasné, jak je možné, že Kalda se vyjadřuje (většinou jako jediný!!) v naší tzv. nezávislé veřejnoprávní ČT ke všemu, počínaje zemětřesením kdesi v Pacifiku až po Ukrajinu apod. Kdo vlastně hlídá vyváženost ČT?
    • Demokracie začíná tam, kde končí signál ČT a ČRO. *9*
  • Tato strana už se měla dávno propadnout do pekel.
    • Máš pravdýu a místo toho nám kraluje pekelník sám-tvůrce pravidel ... babiška...
  • Nevím jstli to je kocovina nebo demence pana autora článku Rádi tady hovoříte-píšete za lidi, zatím to napsal nějakej Franta Kocourek. Že naše pravice je v průšvihu je pravda. Ale pravice i levice je nám potřeba. Jedna vyvažuje druhou. Navíc kopat do mrtvoly je docela chucpe. Leda že by pan autor psal na objednávku Babiše. Psát, že Schw. vlastní lidi ... je docela pitomé a zavádějící. Babiš zaměstnává ohromné množství lidí. , Které Babiš nechal vozit v pracovní době autobusy na své předvolební mítinky. Následně pak dostávali tito zaměstannci od svých šéfů doporučení koho mají volit, vždyť je zaměstnává.../moje osobní zkušenost/ kdo koho vlastní? Navíc povinnost novinářů je hlídat ty, kteří jsou teď u vesel místo tohoto řiťolezectví. Ono totiž mezi vlastníky medií je nepsané pravidlo, že se vzájemně nenapadávají. To je, podle mne, asi hlavní důvod, proč Babiš koupil Mafru, která je ztrátová. Má klid, protože ví, že na něj" kolegové nepůjdou, protože by jim to bohatě vrátil. Zajímavé by bylo zabývat se jeho podnikatelskými začátky. navíc je hodně zajímavý jeho postup vůči ÚSTRU, kde jim byly odebrány fin. prostředky, následně pak přislíbeny pod podmínkou, že provedou reorganizaci. Zajímavé je, že byl odejít člověk, který svědčil proti Babišovi na Slovensku. Tady se zabýváte pravicí, která nemá žádnou moc nebo vliv něco ovlivňovat. To se to podniká a funguje, když máte informace z první ruky, popřípadě si ty informace-dotace sami nastavujete na svou potřebu a velikosti firem. Včera jsem dostala nabídku dotačních titulů pro zemědělství. Probírala jsem se tím celý večer a je to opravdu šité na míru pouze velkým firmám a ta největší samořejmě sežere nejvíce. Kontrolní otázka: Kdo je u nás největším zemědělcem a zpracovatelem? Takže tady se vedou ideologické půtky, zatím zájmová skupina si tady rozparcelovává republiku. A ještě jim k tomu většina národa tleská.
    • hezké, ta pravice to tady ale zničila - nebo snad ne? Babiš je taky pravice - co jiného proboha? a doporučení k volbě nění nijak kontrolovatelné - že ne. Naši novináři nikdy nikoho u vesel nehlídali, je to naprosto stenorodá parta, která hlásá to, co hlásat má - a to od nepaměti
    • Babiš zaměstnává ohromné množství lidí..to je snad jedna z mála normálních věcí, která v tomhle příspěvku je. Pracuji ve firmě pod Agrofertem docela dlouho. Nikde to není růžové, platy by mohli být větší, benefity lepší..to nepopírám. Ale vzhledem k povaze své práce jezdím po celé republice a nikde jsem neviděl, neslyšel a nezažil, že by Babišovi zaměstnance vozili na mítinky autobusem, natož v pracovní době. Myslím, že lžete. Babiš si vstupem do politiky chce ochránit svůj byznys, ale vy si již neuvědomujete, že díky tomu u něj pracující stále mají práci a on tím zácroveň chrání podnikání ostatních a tudíž i jejich zaměstnance před nesmysly plozenými celoživotními politiky, kteří nikdy byznys nepoznali. A Mafra? Doporučuji Vám ji číst, nejen sledovat komentáře zhrzených nemakačenků. Mafra na Babiše plive pomalu více, jak ostatní média. K dotačním nabídkám. Je celkem logické, že největší nejvíc sežere, jak říkáte. kdyby to bylo naopak, bylo by to hodně špatně, nemyslíte? Zkuste chvíli přemýšlet a potom se sama sebe zeptat, jaké by to bylo, kdyby nejvíce sežral ten nejmenší. Ten největší by umřel. A potom i ten malý, protože by ho sežrali žraloci ze zahraničí. Přemýšlejte prosím a nedejte na blbé řeči, které na rohu povídal člověk, který nechce pracovat. Děkuji.
      • To Martin: Ještě je třeba dodat, že Babiš rozvádáv koblihy. *1* *1* *1*
      • Babiš propustil jen v německu před koncem roku na 5000 lidí *9*
  • ONI JEŠTĚ NEJSOU V ČUDU?? Už dávno měli být se lhářem z největších, mimo parlament.Dočkají se sokolíci.Půjdou tam kam patří,na smetiště politické verbeže.A to je dobře.Pokud každý kdo se bude chovat jako tato suita, nedostane co si vysloužila,tak to tady bude pořád stejné.
  • Sázka na fašismus je program na ůpadek a spící blekota Kchárl s hakenkrajcem pod klopou je odpudívý dědek, no a Kalda je trapákem jak se vylhat ze svého ničemného působení na financích. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit