Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po přečtení příspěvků musím konstatovat,že se národ konečně probouzí z kocoviny,ale za jakou cenu.Spálená a rozkradená země.Ke Kalouskovi,který byl ve straně ,kde se falešně plácá o desatero božím přikázání ,kde je nepokradeš a ne kradeš jako straka,jeho násilnické projevy na veřejnosti se sranda postihy na mě dělá dojem,že k pokání a katolismu má tak daleko jako já se stát kosmonautem.Nevytýkám,že byl v NF,to byl někde každý,pokud tam neměl nějaké úkoly.Jeho dvojník jehož intelekt byl stejný jako toho,kdo ho tam dosadil.Zkrátka dvojka k pohledání jeden žvatlá a druhý kecá.Kdy nás tato společnost zbaví obouch?
  • Kalousek opustil lidovce ze zcela jiného důvodu.Po utulaných skandálech ještě ve funkci náměstka na ministerstvu obrany a rozbujelých rozkrádačkách měl být umístěn v nápravném zařízení a ne v další funkci k rozkrádání.Tomu,že v ničem nejel může věřit pouze hlupák.Pokud ze dne na den vznikne politická strana,která pro vznik hlavně potřebuje finance,tak ať nikdo nevykládá,že neulil značné finanční prostředky už s ohledem na přesun různého vojenského materiálu na soukromé firmy.Pak z toho jsou výbuchy skladů,pokoutné prodeje střeliva teroristům a další a další. *16* *1*
    • Osobně znám člověka, který byl v té době na min. obrany. Ten mi o tomto období řekl, že Kalousek osobně nekradl, že byl čistý, ale že o těch rozkrádačkách věděl a jeho problém byl, že nezasáhl. Oni se z toho, kromě jiného, finacovaly strany napříč politickým spektrem. Já vím, že se to zpětně nedá dokazovat, ale jde o to, aby se když tak nadělilo všem stejným dílem. Znám to ze školy. Vytvoří se osoba otloukánka a dacanům prochází obrovské průšvihy a ještě jim k tomu blahopřejeme... Takový první indikátor dacana je populismus. Říká pouze to, co mu přinese popularitu-nebo osobní prospěch, bez ohledu na to, jestli je to dobré nebo špatné. Sami si přiznejte zababělost, když víte ve své obci o šlendrijánství. Je to veřejné vystoupení, kde riskujete znelíbení se u mocných, někdy je to o připravení obce o dotace, ketré získala třeba na nějaký stroj, protože tam proběhlo , podle informací, k uplácení a manipulací s výsledky výběrového řízení....
      • Vážená slečno (paní),ono je celkem jedno,jestli kradl,nebo to jen podporoval,případně věděl a nic proti tomu nedělal.Výsledek je celkem stejný,mimo taxu,do kterého § je to přiřazeno.Možná ještě větší zvěrstvo je vědět a tiše podporovat.Faktem je,že měl být obviněn,souzen a po právu odsouzen.To je ta naše spravedlnost.Takový zloduch se ze všeho vždy vyseká. *16* *1*
    • O to větší důvod, postavit TOP mimo zákon! A jejich činovníky potrestat.
  • hurá
  • No s tím materiálem, co tam je, tak není divu. Největší lump české politiky a polodementní cizák to vedou. Doufejme, že se nad nimi po příštích volbách zavře voda a o Kalouskovi uslyšíme již jen v případě jeho trestního stíhání.
  • TOP 09 vedená těmito kašpary už dávno v politice nemá co dělat.Kníže se konečně může prospávát doma,ale co z Kalouskem,ten lempl neumí nic,takže opět bude muset přestoupit do jiné strany a kydat špínu nadále.
  • Kéž to samé popadne i ANO, která je hejnem příslušníků STB.Modlím se za to
    • pár jich tam opravdu je,ale ve které straně či hnutí nejsou?
  • Dobre jim tak. *1* *1* *1*
  • Viděl jsem je číst jejich prohlášení v TV. Četla to nějaká nová tvář TOP09. Bohužel neuměl ani přečíst co mu připravili.
    Prostě nový svěží vítr. *1*
    • Náš manager říká, nová krev, která zažhne pochodeň!
  • Ještě pan fiala by se tam vyjímal!
  • Skutečně se tahle strana hemží "osobnostmi". Hlavě ten plevel na tech fotkách vedle. Zasloužili by narazit na kůl!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit