Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážení,proč volby ? k čemu jsou ? doposud to přineslo jen zlo a propad.Na každém volebním lístku by mělo být napsáno,co sám požaduje.Jenže je to asi jinak.Nepotřebujeme volby,potřebujeme odborníky u řad lidí,kteří ví co dělají a kteří se nebudou schovávat,užívat si na úkor druhých a chodit mezi lidi.Nést zodpovědnost a logicky uvažovat.Nelézt nikomu do řiti ba naopak,stát se opět samostatným státem s vlastí infrastrukturou.Vše znárodnit,dát lidem práci,bydlení,změnit ty nesmyslné zákony co oporují ústavě a vyrábět,vyvážet kam-koliv.Jde o to nastartovat to co tu bylo před rokem 89.Nejde mi o politiku či o propagaci nějaké strany,ale jde mi o pravé odborníky a lidi co přeberou zodpovědnost za svou práci a hlavně za nás všechny,kteří je zvolíme.Kdo chce at podniká,ale ne jako doposud,své banky,závody,potraviny,výrobky a pod.Nikdo z dosavadních stran neví jaké je to žít v pozici obyčejných lidí,at mladých či starých.Dokud to nebudou jedni z nás ! Je to náš stát,naše cesty,fabriky,je to Národní území,tedy nás Všech.Podívejte se na složenky či dopisy z úřadú,justice a vše co komu platíte jako poplatky,kam a na jakou banku to posíláte ? Je jen jedna ČNB a ta má kod 710 !! to ostatní jde za hranice.přeji Vám hodně štěstí při správné volbě,ikdyž dle mého toto nesplňuje ani jedna ze stran a hezký den Vám všem.
    • ty jsi upad v cesku a do vlady obycejny lidi? to radsi at mi chcipne koza nez by soused mel poslanecky plat.... jo tak to u nas chodi!
  • Volím TOP 09 p.Kalouska-moji známí též
    • Dobrý ,vyhovovala politika těhle zlodějských stran. Je to tvůj názor a právo, ale myslim si, že to moc dobrá volba není.
    • Takže se dobrovolně bez mučení přiznáváte k tomu že podporujete sociální genocidu.
      Vše je jasné. Případ uzavřen. Jste buď blázen nebo zločinec! *1* *1* *1*
      • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses bolševickým pitomcem!
        • Protože jsem kokot, stal jsem se voličem TOP09.
  • Vzkaz pro me zname-nepreji si,abyste na me hlasovali,nebot Sovensti pristehovalci si ''mysli'',ze sam sobe davam +
  • Po volbách zde bude opět pravicová vláda. Babiš se dá dohromady s TOP 09, ODS,KDU a možná SZ. A bude mít dost hlasů pro sestavení své vlády. A chuděrka Česká republika se bude opět potápět a slibovaný blahobyt z roku 1989 bude na míle vzdálen. Lidem se opět utáhnou opasky a asi za 15 let bude další převrat.
    • Pravicová vláda tu bude, což je dobře!
      • No byla by to celkem srandovní pravicová vláda, kde by vládli překabátění komunisté. To by fakt byla pravicová vláda jako fík.
  • Žijeme ve falešné pokrytecké době! KSČM se odsuzuje ale na TV obrazovkách se
    na nás směje kariérní soudruh StBák a dnes velký tržní hraboš Babiš.
    Po charakterové stránce je pro mě přijatelnější komunista který jim zůstal i dnes
    když už z toho vůbec nic nemá než to moře potkanů co přes noc v roce 89
    převléklo kabát a kteří se dnes považují za bohatou podnikatelskou pravicovou smetánku.
    Každý z nich do roku 89 hrabal a držel pusu i krok. Každý z nich měl zajištěný
    byt práci bezplatné vzdělání a dostupnou lékařskou péči.
    Dnes opět hrabou ale lidu dávají jen sociální nejistotu nedostatek práce bytů
    drahou nedostupnou lékařskou péči a almužnu které říkají důchod či plat!
  • Pravda a komunismus zvítězí !!!
    Volte KSČM ! Nechoďte jako ovce za pravičáky. Říkají, že vědí kam jdou a já také. Chcete se tam dostat jejich zkratkou?
    • To si delas pr.el? Za bolsevika se nedal zrat ani ten salam. Babis umi vyrobit vyborny polican z tuku, kuze, slach a chemie. Ale Babisa jako cizaka nevolim. Radeji budu volit domaciho Kradouska.
      • Zmen si nick ty hnusna K U R V O !!!
  • to bude paráda,BABIŠ ve vládě,řepka olejná na všech polích,polské jedy v krámech nebo plasty z HAMÉ,
    • Zjeb, má nehrabáno, ale není vidět, tak se chce zviditelnit v politice. Zaživa ukamenovat!!!
      • Nahrabano a nakradeno je snad velky rozdil-ne?
        Tento vetrelec z Slovenskeho Statu ma NAKRADENO! *12* *12* *12*
        • A sám si klikáš líbí co?
          • Slovaku-zasadne NEHLASUJI!
  • já se nejvíc bojím TOPky s Kalouskem, to co předvedli v poslední vládě mě dost děsí. Manažeři v podniku by za podobně diletanské rozhodování byli zavřeni a už by si neškrtli...
  • Nejlepsi volba je TOP 09, protoze cim drive to tu zkrachuje, tim lepsi pro tuto zemi. Jako na Islandu. Ja volim dementberga a kradouska.
    • Já je budu volit taky ať to tady dorazej chci krach České republiky nic jiného si náš národ nezaslouží!
    • Jo, to říkal velký ekonom, spisovatel a myslitel vždy protikomunistický bojovník i bojovník na pražských barigádách v roce 1945 Václav Klaus, že musíme nejdříve klesnout až na úplné dno a poté se ode dna odrazit. A tak klesáme 20 let, zatímco on a jeho s přátelená pakáž proměňují vodu ve víno, tak nás nechá jenom pouze v tom bahně.
      • Peppone-kdyz Ti kradli nick,tak jsem se Te zastal,byt jsi komunista.
        Tak bud te dobroty,a s timto svinstvem aspon nediskutuj,kdyz nemas trocha cti v tele!
      • Jo, a ještě bych zapomenul. " Hlavu vzhůru ! " Ať ještě chvilku vydržíte, než se utopíte a zahynete.
    • Koukam-dalsi zlodejska M R D K A.
      To ut tech kradezi nicku masturbujes? *12* *6* *12*
  • Nejpokrokovější a nejpřijatelnější politická strana v našem státě je slovutná politická strana pro všechen pracující lid a inteligenci KSČM ! Jen ona vždy stála na straně práva a lidských svobod. Za nich tu došlo k největšímu hospodářskému rozmachu. Komunisty budou kromě proletariátu volit vzdělaný a chytří lidé.
    • Ja jsem take vzdelany a chytry, inteligentni, bohaty clovek a budu volit TOP 09. To je jedina strana, ktera umozni, aby my bohati jsme prosperovali diky sve praci a schopnostem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit