Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikoho z nich volit nebudu, já jsem volič ČSSD. Jiná možnost není. Volte ČSSD, bude líp.
    • Kdyz si ze z Plzne a veris moravskym ''inteligentum''-tak si je vol.
      Skoda,ze v tom vasem kraji nemate nekoho slusnejsiho...
      • kocourAmadeus
        Mají mne. Volím komunisty!!!
      • V Zápedních Čechách, jsou slušní lidé a právě proto volíme ČSSD.
  • Babišovo "ANO" je produktem toho co tu dlouhá léta předváděly právě ty "tradiční strany" , včetně TOP 09 a dělali si všichni co chtěli a jak chtěli.. Jedno je jasné..a to, že Babiš sám není rozhodně žádný kovaný "pravičák" na to žil až příliš dlouho v tzv. socíku.. a akorát umí mazaně využít situace k tomu, aby byl opět blíže u zdrojů a výše k moci i korytu...
  • Nemám iluze o lidumilnosti miliardáře a čobola Babiše, ale HOP09 v čele se spící a nesrozumitelně mumlající rakouskou loutkou a hlavně světoznámým chemikem ve mě budí "sympatie" a "důvěryhodnost" zhruba stejného stupně :-)))
  • je jasné že kalous udelá vše aby toto seskupení znemožnil ...vubec bych se nedivil kdyby v aferách kolem VV taky neprojevil nejakou svou inniciativu,aby bylo "spravedlnosti ucineno za dost"... co pak asi dela nastrčená figurka vlastička vubec není videt asi ji pekne uklidili aby lidem nepripomínala že i topka má své kostlivce ve skříni a to vubec nemluvím o s kartách to byl dobrej tunel*3*
  • Babišovo ANO jsou Věci Veřejné číslo 2. Nikdo neví, co vlastně chtějí, ale také nemají ani žádný program, jenom výkřiky, že "nastolí pořádek". Lidé na to skáčou jako na špek. Nikdo přesně neurčil a neřekl, o jaký pořádek se vlastně jedná. Pro někoho bývá pořádek až puntíčkářství, pro jiného je pořádkem i šílený bordel. Zvolení ANO mi připadá jako skok do neznáma s tím, že za každým metrem pádu si říkáme " Zatím je to dobrý"...Osobně si myslím, že když už Babiš do toho cpe tolik miliard, že to nedělá jen protio, aby se mu vrátily nazpět, ale že od těch investic očekává desetinásobnou návratnost. A toho by se měl normálně myslící člověk určitě obávat. Ta návratnost nemůže plynout odjinud, než od občanů prostřednictvím státní tyranie !!!
    • Ale vedi moc dobre, co chteji :
      - byt soucasti velke politiky, ale bez odpovednosti , tedy mozna v opozici...
      - mit prehled o vsech lukrativnich zakazcich, kde , kdy a za kolik se da ziskat co nejvic
      - proc by meli byt jini, jak dosavadni strany, ktere stale "ryzuji" pro sebe , nehlede na nic a nikoho
      Uz Bata rikaval : kdyz vlozim nekam dolar, chci zpet aspon 3 dolary...
      V cem se tedy zmenil postoj zbohatliku, politiku ?
      *16*
      • Určitě, to je jedna z hlavních částí jejich plánu. Babiš asi ví, že do vlády je ještě brzy, ale ty informace jsou k nezaplacení. Dobře ví, že: Alles braucht seine Zeit "!!!
    • Co by tak asi chtěli, ovládnout to tady a rozkrást ten zbytek. Doufám, že se to tomu slovenskému hajzlu nepovede. *16* *12* *11*
  • ANO a Úsvit jsou nové VV na blby se musí rafinovaně.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit