Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dekuji za radu,ale tato kniha mi nic nerika,nebot nejsem levicove orientovany,jako ty.
  • Na uskrovňování jsem si zvykla.Ale na aroganci,bezohlednost a hloupost našich politiků si nějak zvyknout nemůžu!
  • ... když zítra budou volby, bude to tak tak fifty fifty ... ale čím později, tím žádné VeVerky, uTOPenci ... jen trochu nabubřelých OdeSesáků (15%), dosti SocDemáků (po staru SocZemáků asi 25%) a hlavně kolem 40% KSČM, protože soczemáci budou kecat a díky jejich aférám jsou stejně nespolehliví a současní komunisti zatím mají skoro čistý konto ... *3*
  • ja také
  • Gusto, to mi pouze ukradl nick jeden pořádnej primitiv :)))
  • Konečně někdo z poslanců vysvětlil politiku vlády.
  • Jo, jo, on to ve filmu"Městečko na dlani" dobře řekl F. Smolík:" Sto volů zpátky nevtáhne, co z hloupé huby vyletí", A tahle "hloupá huba" je bezkonkurenční jednička v hlouposti. Mistryně republiky. Vyslat na mistrovství světa v hlouposti a už se nemusí ani vracet...
  • Včera jsem si dal meloun sTeska asi byl nějaký divný.
  • Juj posral jsem se.
  • ODS+TOP už si zvykli - lidem nalžem, pak je oškubem a sobě nasypem.
  • Blbče
  • Myslím že tím si ty dobytci s TOP09 znečistily svůj chlív pořádně a soudný člověk je nemůže volit, pokud není sadomacochista.
  • Pecková je postavením poslance zblblá sv.ně.
  • Text Vašeho příspěvkuSouhlas ve všem, cítí to takhle čím dál, tí, více lidí...
  • Ale no tak,uz bys mel tahnout do mauzolea na Zizkov,a neobtezovat.
    Ono se da telo blbe balzamovat,kdyz je nakazeny syfilidou,co?
    Kde si to lapil?Od Lenina,nebo Musoliniho? *1* *12*
  • Moje maminka řekla za život jen jedno sprosté slovo počátkem roku 1990.: "Kdybych měla jen suchý chleba k jídlu, ale hlavně, že jsou bolšáni v pr...li". Není to zcela dokonáno, ale svatá pravda. To je vyznání nekomunistických důchodců. A nikdy jinak. A teď se přete všichni, kdo je větší blbec a zloděj. Všichni uplácej, všichni kradou, všichni blijou, jen pan starosta zvrací. Starej, ale pravdivej fór. Da zdravstvujet družba měždu našimi narodami. Až na věky.
  • Přečti si Hitlerovo veledílo MK a zjistíš, že jsi napsal pěknou hovadinu.
  • ASI NEBUDE NÁHODOU,ŽE V LAVICI VEDLE SEBE SEDÍ LAUDÁT S PECKOVOU.Kráva s volem.V chlívech to tak bylo odjakživa.Český chlív není vyjímkou.
  • No, včera tu pecku hokejisté od Švédů schytali, takže je nyní na řadě ona !!!
  • souhlasím. Jen pro zajímavost fakta o hospodaření pravice
    Za roky září/ 2006 - květen/2011 pravice dluh zvýšila o 750 miliard! To je 100% navýšení dluhu za pouhých 5 let, církevní rozkrádačka za 200 mld mafiemi ods=top=vv,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit