Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak si myslím, že pro paní poslankyní Peckovou by bylo dobré, aby se vrátily léta války s Hitlerem, aby paní "milionářka" na vlastní kůži poznala jaké to byly časy. Dnešní důchodci neměli možnost si za války a totality nakrást miliony, jako se to děje v dnešní době.
    Je to nehoráznost, že vůbec něco takového může vypustit člověk z pusy. Měli bychom si
    pamatovat, jaké lidi budeme volit.
  • Na uskrovňování jsem si zvykla.Ale na aroganci,bezohlednost a hloupost našich politiků si nějak zvyknout nemůžu!
  • Konečně někdo z poslanců vysvětlil politiku vlády.
    • za války, dobrej němec, mrtvej němec ... 67 let po válce dobrej důchodce, mrtvej důchodce
      • *1* *1* *1* *1* *1* *1* neboj posrankyně, my to přežijem, ale na Tebe taky dojde *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Včera jsem si dal meloun sTeska asi byl nějaký divný.
  • Juj posral jsem se.
  • ODS+TOP už si zvykli - lidem nalžem, pak je oškubem a sobě nasypem.
  • Myslím že tím si ty dobytci s TOP09 znečistily svůj chlív pořádně a soudný člověk je nemůže volit, pokud není sadomacochista.
  • Pecková je postavením poslance zblblá sv.ně.
  • ASI NEBUDE NÁHODOU,ŽE V LAVICI VEDLE SEBE SEDÍ LAUDÁT S PECKOVOU.Kráva s volem.V chlívech to tak bylo odjakživa.Český chlív není vyjímkou.
  • Dejme si pozor co budeme volit.Nesmíme volit to co se volilo minule.Podívejte se co si myslí zvolení lidem.Důchodci i jinní občané jsou pro tuto vládu jenom lůza.Je to výsměch co třeba řekla ta Pecková a všichni ostatní počínaje Kalouskem,Nečasem atd.Budu volit jenom komunisty ani v soc.demokracii již nemám důvěru. *16* Všechny ty výroky vládnoucí moci je jen výsměch obyčejným lidem.
    • Blbče
      • ... když zítra budou volby, bude to tak tak fifty fifty ... ale čím později, tím žádné VeVerky, uTOPenci ... jen trochu nabubřelých OdeSesáků (15%), dosti SocDemáků (po staru SocZemáků asi 25%) a hlavně kolem 40% KSČM, protože soczemáci budou kecat a díky jejich aférám jsou stejně nespolehliví a současní komunisti zatím mají skoro čistý konto ... *3*
    • Text Vašeho příspěvkuSouhlas ve všem, cítí to takhle čím dál, tí, více lidí...
    • Moje maminka řekla za život jen jedno sprosté slovo počátkem roku 1990.: "Kdybych měla jen suchý chleba k jídlu, ale hlavně, že jsou bolšáni v pr...li". Není to zcela dokonáno, ale svatá pravda. To je vyznání nekomunistických důchodců. A nikdy jinak. A teď se přete všichni, kdo je větší blbec a zloděj. Všichni uplácej, všichni kradou, všichni blijou, jen pan starosta zvrací. Starej, ale pravdivej fór. Da zdravstvujet družba měždu našimi narodami. Až na věky.
      • Bolšáni jsou sice v prd..i jen aby na ten suchej chleba za chvíli měla.Pokud vydrží celé volební období u moci tato vláda s nejlepších ministrem financí a panem Drábkem na ministersvu práce a sociálních věcí, tak se jí splní i ta druhá část výroku.Už ani na ten suché chleba mít nebude,ale bude jí dobře na duši jak praví paní poslankyně Pecková.Já říkám dobře jí tak, má co si zvolila, já tento ksindl nevolil!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit