Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...ano soudružsko Pecková. Kdybys pracovala pro Goebblese, tak bys určitě poslal židy do plynu, jelikož potřebují teplo a na plyn jsou zvyklí...anebo do Gulagu??...jelikož soudruh Stalin je tím učil pracovní návyky... ty asi nejsi lidská ženská, nýbrž politická zrůda...rodíš vůbec děti? Anebo si doma stavíš malé plynové pece a počítáš si, za kolik minut lze zlikvidovat jednoho mizerného důchodce??...Co máš asi ve své sadistické hlavě, neřknu-li mezi nohama?? Vytetovanou smrtku?? ... Svými slovy zločinně potvrzuješ, že odstraňuješ demokratický systém ve prospěch fašisticko-bolševického režimu, zločinnějšího než komunizmus...v rozporu s Ústavou... dle mého názoru...
    • Takovou nehoráznost může napsat jen čistokrevnej blbec. Každému starému člověku chybí společnost, aby nebyl sám, když děti mají málo času. Ale jak nám bylo slibováno, že stáří si zaslouží největší péči, tedy tím i finanční, myslím že staří lidé kdyby měli dost peněz, mohli by si užít stáří tím, že by si ji mohli zpříjemnit cesováním, návštěvami různých svých zálib a udělat si radost podle svého. Ale dneska? Počítají, jestli jim zbyde na jídlo, protože většina důchodu padne na bydlení a léky. Na víc není. A zvláště, když žijí bez manžela nebo partnera. Mně například zemřel manžel i bohužel syn předčasně no a důchody tu nechali státu, To jste se zaradovali. Proč se důchody nedostávají celé? Vy uděláte ze všeho výhody jen pro sebe. Vaše návrhy jsou zrůdné. Tři roky odkladu-to počítáte, že důchodci za tři roky ubydou? Vymýšlíte samé nesmysly. Zrovna s tím souhlasem obou rodičů a mnoho jiných zákonů, připadá mi, že vládnou bez zdravého rozumu čím dál a častěji. Pak se ukáže co je to za volovinu, tak to hned začne zase měnit. No a čas utíká, oni vydělávají za neumětelství a nic se neděje. Jak myslíte, že to lidé vydrží? Nebojte, všechno se Vám vrátí, *16*
    • Souhlasím, je to komunistka.
  • Už je nejvyšší čas aby místo v parlamentu bylo bez hodnocení penězi a tedy jen čestná funkce zdarma,žádné náhrady žádný poslanecký plat žádné porcování medvědů,jen odpovědná práce zadarmo pro republiku,nejvýš tak tramvaj zadarmo !!!
    • Chceš tam sedět sám, že?
  • Buď je to normální ksindl a neví o čem mluví nebo ví o čem mluví a v tomto případě nemá
    v PS co dělat stejně jako v předešlém!Typický příklad člena TOP ky!Stačí si vzpomenout
    jak tato sajrajtpartaj vznikla,vlastní to nejhorší,co naše politika má!Hlavně je třeba,aby si to
    uvědomili důchodci až půjdou volit a řádně škrtali a nebo vhazovali neplatné volební lístky!
    Kalousek a jeho rod jsou schopni se spojit s ďáblem jen aby se udrželi.Hlavně nezavírat,odtud by se mohli vrátit a škodit dál!
  • Zrůdnost.Správně v 89 to bylo sametový dnes bychom je měli chytit za zadky a naházet do Vltavy.Lidé výzva, ač jsem nebyl nikdy v KSČ a nevolil budu je nyní volit jediná cesta jak se zbavit tohoto marasmu, který je živ jako parazit na nás všech.Fuj. *12*
  • židum co byli v koncentraku bych nedal nic.ty se nauěili prakticky vubec nejist. co vy na to pani poslankyne.co jste za človeka jste normalni zruda.......pan kniže ma dobrou partu.......
  • říkám si antiparoubek,jsem hloupý,nemytý,malého vrůstu,mdlého rozumu a ještě ke všemu s velmi malým přirozením,tak se mě nedivte,že si aspon tady-(kde nikdo nevidí,jaká jsem to ale kreatůra)-mohu léčit svoje mindráky,tak se na mě nezlobte,já za svoji hloupost ani nemohu a musel jsem požádat ošetřovatele,aby mě opravil hrubky v textu,tak snad je to dobře napsané.
    • OK.To hovori za vse.
      Skoda,ze osetrovatel ma na starosti vice tak dusevne nemocnych lidi,a nemuze Te porad hlidat. *7*
      • Právě, nejvíc času stráví ošetřovatel s tebou.
        • Ale no tak,uz bys mel tahnout do mauzolea na Zizkov,a neobtezovat.
          Ono se da telo blbe balzamovat,kdyz je nakazeny syfilidou,co?
          Kde si to lapil?Od Lenina,nebo Musoliniho? *1* *12*
    • To víme taky...
    • máš tam chybu, blbe, ve 3. pádě je mně, ale hlavně na mě (4. pád) nereaguj
      • A věta začíná velkým písmenem... Jo, taky končí tečkou. Nebo to není věta?
        • Gusto, to mi pouze ukradl nick jeden pořádnej primitiv :)))
        • Není to věta, je to kejhnutí husy!
          • Nemas taky Lues,jako Tvuj neslavne znamy jmenovec?
      • ty tupá krávo,jdi říct tomu svýmu kašparovi,at ti dá hned přes rypák a hlavně mazej spát,tady nemáš co dělat
  • Lidi, pojďme svrhnout tuto vládu !!!!! Vidíte, že nám vládnou nebezpeční blázni.
    • To je nápad ! A jak by sis to představovala ? Poprosit je ?
    • Jdi, holka, jdi, rád se podívám, jak se to dělá. Včas dej vědět až půjdeš.
    • Dotycna dama ve vlade neni,ale mela by ji ta top09 doporucit,at tahne pryc z verejneho zivota a radsi zustane doma na podpore.
      Nebo jeste jedno reseni,kdyz nemini odtahnout,tak at se stara o cikany,aspon jich valna vetsina odtahne do svych rodist,popripade pomre hlady! *3*
      • Ona by se vrátila k praxi, je to lékařka, tam by brala možná jen o pár tisíc méně, než v Parlamentu.
  • Poslanec nesmí být odtržen od reality. Proto by mělo být uzákoněno, že odměna vyplácená poslanci může činit maximálně 2-3 násobek průměrného důchodu. Ostatní náhrady by měly být radikálně zredukovány, či zrušeny. Zrušeno by mělo být i odstupné po skončení volebního období. Jedná se prakticky o úvazek na dobu určitou, kdy se nikdy žádné odstupné nevyplácí. Poslanci si zvykly dělat ze státu dojnou krávu a aby o tyto své prebendy nepřišli, jsou schopni odhlasovat cokoliv. Hanba jim !
  • Už jsem tu jednou napsal "jací členové,taková je strana" a tyto lidi platíme sice my,z našich daní,ale úplně někomu jinému věrně slouží.Jsou to zázrační zbohatlíci typu Bakala,Kelner apod., na nás a ostatní obyčejné lidi tato strana z vysoka kašle a jste pro ni potřební jen pár týdnů před volbami,to nám budou mazat med kolem huby,strašit komunistama,vyhrožovat Řeckou obehranou písničkou apod.Když je zvolíme jsme potom pro ně jen lůza,která je tu od toho aby jsme jim sloužili.
  • Pani doktorka by mela neprodlene dat svuj poslanecky mandat k dispozici, jeji projev je neodpustitelny. Takto pohrdavy clovek nema v parlamentu co delat. Zpusob, jakym oduvodnuje sva slova, je snad jeste horsi nez to, co rekla. Lituji tech, kdo jsou jejimi pacienty. Byt by byla odbornikem sebevetsim, jeji slova jsou vrazedna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit