Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2:0 ... na blbce zde už fakt seeru :))))))))))))))))))))))))))))))))
    • Zase jsi si zapomněl sundat kalhoty chlapečku a z toho plyne poučení že jsi se nejspíš posral !
      • hi hi hi
    • Sleduji tě delší (hlavně výplody tvého chorého mozku) dobu, ale takého cipa čtu málokdy! Ty máš snad patent na rozum přizdisráči!!!!
      • Děkuji za pozornost, ale ani ty mě nemáš jak svým intelektem nas*at :)))
    • proč mluvíš o sobě.
      tento článek je o někom jiném.
      • ... na tupce jako ty celkem slušná myšlenka :)))
  • Víte jak se řekne samice od bůvola :Gabriela Pecková !!!
  • Opravdu jsem netušil, že i lékařka Pecková může být totálně debilní. Od žádného lékaře jsem nic takového ještě neslyšel. Vyzývám lékařskou komoru, aby odebrala Peckové jak diplom a případné atestace, tak samosebou i právo provozovat lékařskou praxii. Je schopna totiž předepisovat důchodcům smrtící léky a je tudíž nebezpečnou osobou, které nesmí být dovoleno někoho léčit. Nebude brzy poslankyní a stane se velmi nebezpečnou osobou !!! Její projev byl pod úrovní mentálně postiženého člověka !!! TV část jejího projevu o důchodcích odvysílala nesestřihaný a tak jsem měl pocit, že je fakt šílená !!!
  • Nikoho neuctívám, blbečku, starej se o sebe, máš co dělat sám se sebou :)))))
    • ve tvém případě je návštěva lékaře nutná.
      snad ti docvakne kterého.
      • ).(
        • Antiparobku,byl si na tom detoxu?NEZAHRAVEJ SI,nebo se predavkujes.Teda zadna skoda,ale stejne... *8*
          • Co to je "ve Vodickovi" ty zesraná trosko? Nějaká náves?
          • Co to je "ve Vodickovi", ty zesraná trosko? Nějaká náves?
          • Děláš mi radost, jsi s nervama na konci. Kde a v kolik chceš zítra dostat facku, balíku?
          • Až bys mě uviděl, zesral by ses strachy, chudáku :)))
            • Dame si spicha u Sudu ve Vodickovi v 18.00 hod.Beres?
            • To tedy jsi na omylu,a na tezkym. *1*
              S takovejma,jako jsi ty sem si mnohokrate musel poradit.
              Ale mas pravdu,rad bych te uvidel *16* Pak by bylo zajimavy,kdo by se zesral,picusi.
          • ... neznám tvé medikamenty, blbe :)))
            • Ja bych te vylecil z ty debility-nasadou od krumpace.To si pis,blbsteine! *6*
    • ... to Anonym před 5 minutama :))))
  • Kdyby byl Bůh vrazil duši do pařezu, měli jsme aspoň s čím topit a ne z našich daní živit tohle!!! Ano narodili se mnozí z nás ve válce. Dětství hrozné, hlad, bída.Mládí žádné,museli jsme rychle dospět , jít pracovat a pomoct rodině. Mnozí z nás ze školních lavic okamžitě do práce, vzdělání jsme si doplňovali při zaměstání a při tom se starali už o vlastní děti. Ano jsme zvyklí žít skromně, ale teď když jsme staří, nemocní je ostudou tohoto státu, že jsme terčem a brzdou rozvoje a prosperity tohoto vzkvétajícího státu!!! To je moc smutné a bolí to !!! Takže ne zloději. tuneláři, lobbisté, ale důchodci . Být mladý není zásluha. Každý z nás je dnes o den starší i VY.
    • Oponuji ,tento stát je nevzkvétající a je ubohost,že si léčí komplexi na důchodcích,rodin s dětmi,rodin,kteří nemohou mít děti z důvodu,kterých jim tato Pecková,která vystudovala za peníze těchto důchodců,kterými opovrhuje.Tak jsem pro,aby zaplatila školné.A vyzývám schopné důchodce s mozkem,aby takovou babu nevolily.Co dělá ten předseda důchodců.Je tam potřeba razantního člověka a ne takového,že si z něj tato vláda utahuje.Pokud takový není jsem připraven razantně vystoupit dokud udržím meč a moč.Je potřeba silného důchodce v čele nejmasovější organizace,která takovou Peckovou byla asi 2x okradena sebráním účtu důchodového a to Klausem po r.1989 a podruhé Topolánkem někdy kolem roku 2006-7.Nenechte se přemlouvat typama Mádlem a Issovou jak napsalo Právo a já s tím souhlasím jednoduchými herci.Dnes jsem viděl 1.máje před r.1989 a jen jsem zíral co jsme za hnusný národ pokrytců a lhářů.
  • To vypovídá o mentální úrovni " politiků ",bylo by zajimavé zjistit,jakým způsobem se taková přiblbla dostávají jako " kandidáti " na volební lístky.Asi jsou to pouze bílí koně,které řídí zákulisí a které nad nimi občas strácí kontrolu.
    • Nejspíš ji dali na kandidátku za titul MUDr. v domnění, že budou mít v parlamentu více inteligentů. Nevím, zda již v parlamentu předtím něco říkala v diskuzi, pokud ano, muselo to být bezvýznamné, jelikož to média nikdy nezveřejnila. Ale první její zveřejněný příspěvek je opravdová "Pecka", ostatně ona se jmenuje Pecková. Takovou blbost tam ještě nikdo nedokázla pronést... A ona to myslela docela vážně. Patří do ústavu pro mentálně postižené a ne mezi lékaře. Který profesor mohl takovéto stvoření vypustit jako lékařku na nic netušící veřejnost ???
  • Ve Sněmovně jsou tak sprostá hovada,místo slušných lidí,že i jejich léčba bejkovcem,bude málo účinná.Jedině poctivá práce katů,na katovských mučírnách,je vyléčí z jejich sprostoty.
  • Pecková potřebuje pecku, jakou dnes dostanou hokejisté Česka :)
    • No, včera tu pecku hokejisté od Švédů schytali, takže je nyní na řadě ona !!!
    • chudáčku.
      je vidět že od narození trpíš těžkou nevyléčitelnou demencí.
      • Ano on trpí maniakální psychózou a depresemi a zapoměl si vzít asi na to léky nebo navštívit psychiatra. *1*
        • Nějak podezřele se v tom vyznáš. Také bych chtěl jednou znát léky jako ty, bídný pacoši :)))
          • podezřelý provokatér jsi tady jen ty.
            tvé výrazy mluví za tebe.
            • ... za tebe nemá co, srááči :)))
      • ... u tebe nelze vidět nic, psal jsi nechtěně o sobě, polib mi :))))))))))))
      • Bojuješ, tvá mluva ale připomíná školáka ze 2. třídy. Nemáš na mě, pochop to už :)))
  • Hlavně volte TOP09 !!!!!!!! a podobné sviněě.
    • Si debiil. Jenom primitiv jako ty může takto zevšeobecňovat. Ty to slovo neznáš, že, čurááku.
      • Jací členové,taková strana.
        • Nemohu se bavit každým omezencem.
          • ... s každým omezencem
            • Jen se nepotento,zaslepený fanatiku.Ty,které uctíváš žádní andílci ani bohové nejsou.
  • Co to je za kurvu, řezat řemenem do bezvědomí takovou svini.
    • Ano, větší primitiv byl snad jen Vasil Biľak. Taková sviině musí pryč od válu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit