Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zapnula jsem počítač. Včerejší párty byla úžasná. *14*

    Pro zdejšího Rudého paranoika. Než začneš pomlouvat tak si zjisti IP adresu.
    Kdo to udělá snadno zjistí že jsi lhář!

    Nicky Kak Klas ani anonym jsem nikdy neměla.
    • Kde se ta párty konala Simone? Na velvyslanectví jistého státu, kde jste si vyzvedli svůj jidášský grošík za denodenní trollování na diskusích a přijali jste nové rozkazy? Napiš nám o tom něco, veřejnost se ráda dozví, jak to chodí.
      • Bohouši ty jsi největší proruský ubožák na debatě.
        Neumíš napsat jediný příspěvěk bez osobního napadení.

        Simon je český hokejista.

        Já jsem holka takže Simona.

        Doplň si vzdělání a pak se vrať na debatu neználku. *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Diskutovat s tebou je ztráta času. Zapomněl jsi dodat, že jsi holka. Zjistit si IP adresu může jen admin.

      Tvé osobní nabídky sexuálních služeb zde jsou nepřípustné v duchu etického kodexu a přesto se zde neustále objevují.
      Lhát je tvoje "profese". Jako včera v tom, že jsi byl zablokován a přitom jsi tady každý den.
      Tvá neochota odpovídat na slušné dotazy je typická, jako projev "profi deformace" svého počínání, kdy na toto nemáš čas a "zadání".

      25 letá normální, slušná holka se takto rozhodně nechová.


      *8*
      • Jsem holka. Tak si to oslovování v mužském rodě strč za rudé trenky.

        Proruská strana zde ostatní napadá pomlouvá a používá sprostá slova.
        To ti ovšem nevadí pokrytče.

        Byla jsem zablokovaná tak tu trapně nelži.
        • No proto, to, že jsi holka tady chybělo. A tím se dokonce i chlubíš?

          Jaká proruská strana? Kdo to je? Otázka, tak pozor, jistě zase neodpovíš.... *14*

          A kdy jsi byla zablokována? Pozor-zase dotaz! *14*
          • Když jsem se vrátila ze španělska byla jsem týden zablokovaná.
            Za sprosté slovo které zde proruská strana běžně používá.
            • Jsem holka takže ne zablokovaný ale zablokovaná. Uč se uč se uč se. *15* *15*
            • Ty si zablokovaný tak nějak trvale.

              Pan prezident by z tebe neměl žádnou radost. Snaží se i za tebe, aby ses měl dobře. Děláš Simčo národu jenom ostudu. *16*
  • Jak to (možná)chodí u trollování...za odměnu?

    http://www.lidovky.cz/svedectvi-ruskeho-trolla-za-45-tisic-rublu-jsem-pracoval-pro-ministerstvo-lzi-1xa-/zpravy-svet.aspx?c=A150327_141944_ln_zahranici_msl

    Tady, na tiscali se jedná jistě o podobnost "čistě náhodnou". *14*
    • no, tak tomu my idealističtí poctiví nadšenci pracující zadarmo a ve svém volnu holt nemůžeme konkurovat. My se snažíme hledat a prezentovat pravdu mezi dvěma mlýnskými kameny a z jedné či druhé strany jsme obviňováni střídavě buď z rusofilie nebo z usfilie. KÉŽ BY NÁM ZATU NAŠI NEZIŠTNOU OBĚTAVOU PRÁCI TAKY NĚCO KÁPLO. *6*
      • Jasně, my nadšenci, kteří diskutujeme protože nás to baví a máme na to čas, sneseme občas i nějaké ty osobní podpásovky. Svým způsobem jsme jedna společná "komunita", která může tvořit dobrý základ na diskusích. když používáme své typické nicky,tak se vlastně tak nějak "známe" a víme "kdo je kdo ".

        Ale, dehonestace hlavy státu a dalších, nedávno například válečných veteránů opravdu hnusnými urážkami, je už fakt za hranou. Kupodivu, etický kodex webu tomuto nebrání. Ty příspěvky tady u daných témat stále "visí".

        No a naše "nezištná práce, jak píše "realista"....vtip bude možná asi v tom, že o fér názory nikdo z těch, co "platí", nemá zájem. *14* Hezký den všem slušným kolegům.
    • Zajímavé. Nepochybně ale tentýž způsob používá i druhá strana. A troll jménem Simona je toho zářným důkazem. Ten totiž u každého svého příspěvku, ať reaguje třeba na článek o pěstování banánů v Mali, používá klíčová slova "Rusko, Putin, rudý a pod". Jak to sype Simone? Já bych taky takovou prácičku bral. Přimluv se u šéfů.
      • Jsem holka takže ne ten ale ta.

        Měla jsem jiný názor než ty. Jen proto ještě nejsem placená agentka.
        Pokud jiný názor nesneseš tak nelez na svobodnou debatu.
  • když tady diskutují zcela nové tváře. Ehm, no nové, trolda už neví, za koho by tady rozvířil "debatu". Zapoj se do dění, napíší jeden slint a ...zmizí.
    *8*
  • Predne neni zadny pan president.Je to jen vetchy starik s hulkou ktery se chova jak nerizena strela.A jak bylo receno u nejmenovani profesoru.Vymanit prezidenta nebo zmenit zakon.Jasne ze co nevidet timto tempem vyfici z hradu.A bude zavreny na dvorku na Vysocine.K vseobecnemu veseli a spokojenosti poddanych.
    • je třeba změnit zákon. A nejen jeden zákon. JE TŘEBA ZMĚNIT CELOU ÚSTAVU. Zrušit nelegitimní totalitní stranickou ústavu a SCHVÁLIT V REFERENDU OBČANSKOU ÚSTAVU S PRVKY POLOPŘÍMÉ DEMOKRACIE. Dost bylo stranických zlodějů a státního dluhu. Dost bylo vazalství v cizích službách. Je třeba konečně prosadit Svobodu a Demokracii. A budou-li diktátoři bránit otrokářský a nevolnický systém, použít k osvobození Lidí třeba i sílu. Zloděj a vrah se vždy brání zatčení. Takže stejně jako v jeho případě je třeba použít sílu k jeho eliminaci a obraně Občanů.
    • Další neřízená střela by byl vetchý stařík s dýmkou. Ten by ale navíc Českou republiku již dávno nechal rozparcelovat mezi Německo a USA.
  • Velké plus pro Českou republiku, neboť Rusko, ač se to tvorům, jako je Simona, hodně nelíbí, je a bude pro Evropu strategický partner a to i na poli bezpečnosti. To jen nyní, když se USA snaží hrát své mocenské hry na ruských hranicích a vymyká se jim to z rukou (přece jen Rusko není tak bezbranné, jako jihoamerické nebo africké státy), se EU nechala hloupě zatáhnout to těchto hrátek a vyjde z nich hodně a hodně oslabená. Takže za mě Zemanovi velké plus!
  • kolika primitivům hýbou Zeman a Putin žlučí, mám dobrý pocit, že jdeme správným směrem....
  • Tam byl zejména sám za sebe.Tady bychom rusákovi nejradeji nakopali zadek.Pekné bylo louceni na Ruzyni.Když mu lidi pripominali transparenty at se nevrací.Tady nikomu nebude chybět.A to bude ještě Vajíčková děkovačka.Jen co se ukáže zas na nějaké divadelní proruské akci.
    • a pročpak ti "lidi", kteří se přihrnou kamkoliv jim veli s kartami či transparenty tolikrát odmítli diskuzi s panem prezidentem?

      a pletete se, tady má většina lidí Rusko ráda, nenechte se mýlit zmanipulovanými "výzkum veřejného mínění"

      takovou pakáž, která není schopna diskuze ale jen psychického i fyzickéhé násilí potřebují v chalífátu.....
  • Teda tady je zasejc nablito :-)))

    Jen k postrehum nekterejch lidi nevm jak u vas ale u nas nejvic kradou ty co na putina nadavaj, nadavaj na komouse zemana na vsechno :-D Takze krestane - co pred nima clovek neprivari ci nezamkne do trezoru to tam neni. Potom clenove KDU-CSL, vetsina podnikatelu co jsou v ODS a vypisovani by bylo na hoooodne dlouho :-)

    Je s podivem jak nekdo muze bejt tak dlouho ve ztrate a pritom postavit dva baraky mit tri auta atd nadavat na komouse jak vsechno znicili a bejt clenem ODS kdyz predtm vystrdal as 5 stran ... Kapitalismus po cesku :-))) :-D LOL Tedka rvat na babse co s to chce dovolit za novy zakony a prito do nedavna byl v ANO-NE :-D Jo lide jsou zvlastni.

    Asi by se meli ty co nejvic vykrikujou zamyslet nad sebou a ne se jen snazit ukazovat chyby druhejch a kdyby chyby - nucene ciny druhych ukazovat jako chyby, aby nebyla videt primo jejch povaha a jednani.

    Zlodej krici chytte zlodeje, ale co kdyz ten druhej neni zlodej? No?
  • Je to prťka ten Puťka, I když se k němu Zeman (blahosklonně´sklání, přesto je to prťavec. *1*
    • Jo jo nejlepsi je kdyz posuzujeme druhe podle vlastni zkusenosti :-) To je potom zcela idealni stav :-)
  • Kaka vyměň, nefrčí. Simča je už taky profláklá, jako Klas. A ta křestní jména nejsou taky nic moc. Nemá to ten efekt, fakt. jdu chrnět, tak zítra. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit