Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Predne neni zadny pan president.Je to jen vetchy starik s hulkou ktery se chova jak nerizena strela.A jak bylo receno u nejmenovani profesoru.Vymanit prezidenta nebo zmenit zakon.Jasne ze co nevidet timto tempem vyfici z hradu.A bude zavreny na dvorku na Vysocine.K vseobecnemu veseli a spokojenosti poddanych.
  • Velké plus pro Českou republiku, neboť Rusko, ač se to tvorům, jako je Simona, hodně nelíbí, je a bude pro Evropu strategický partner a to i na poli bezpečnosti. To jen nyní, když se USA snaží hrát své mocenské hry na ruských hranicích a vymyká se jim to z rukou (přece jen Rusko není tak bezbranné, jako jihoamerické nebo africké státy), se EU nechala hloupě zatáhnout to těchto hrátek a vyjde z nich hodně a hodně oslabená. Takže za mě Zemanovi velké plus!
  • jestli dělá v Agrofertu u Babiše tak ne.
  • kterého myslíš,Dřimala co neumí ani pořádně mluvit?To by byl prezident a nemá ani školy.
  • nejde o Zemana,ale o to kolik padlo při osvobozování naší vlasto Sovětských vojáků,kolik jich bylo zraněno a nemuseli,mohli nás nechat Hittlerovi a makal bys v lágru,nebo bys zkončil v plynu chytrolíne.
  • musí do fronty na dávky,my na něj musíme makat.U nás se maji ty černé hadice jako prasata v žitě a jinde hladoví.Pracoval ale nebudou.
  • a pročpak ti "lidi", kteří se přihrnou kamkoliv jim veli s kartami či transparenty tolikrát odmítli diskuzi s panem prezidentem?

    a pletete se, tady má většina lidí Rusko ráda, nenechte se mýlit zmanipulovanými "výzkum veřejného mínění"

    takovou pakáž, která není schopna diskuze ale jen psychického i fyzickéhé násilí potřebují v chalífátu.....
  • Lidi divím se vám,konečně jsme si zvolili demokraticky prezidenta,není to žádný dramatik ani podvodník a zloděj,neuděluje zločincům amnestie,propaguje v zahraničí naší zemi a vy proti němu neustále štvete.Havel se uchlastal k smrti se svými kolegy,Klauz napřed kuponovou privatizaci okradl lid této země,pak zradil svoji zemi a navíc propustil z kriminálů zločince a vše dle vás bylo v pořádku a to co udělá Zeman je špatné.Vzpamatujte se konečně.Myslím si,že špínu na něj kydají puberťáci,kteří nic neprožili a dějiny znají jen z úst takových Putnů a spol.Ani se nedivím,že něco takového nechce pán prezident ani jmenovat.
  • ještě byl jeden,byl to bratr Lecha
  • kolika primitivům hýbou Zeman a Putin žlučí, mám dobrý pocit, že jdeme správným směrem....
  • Tam byl zejména sám za sebe.Tady bychom rusákovi nejradeji nakopali zadek.Pekné bylo louceni na Ruzyni.Když mu lidi pripominali transparenty at se nevrací.Tady nikomu nebude chybět.A to bude ještě Vajíčková děkovačka.Jen co se ukáže zas na nějaké divadelní proruské akci.
  • Tady mi něco neštimmuje! Před týdnem bylo napsáno, že do Hradce nepřijede a nyní, že jo.
    Asi jsou tady dva Simoni. Anebo levá ruka neví, co píše pravá!
  • Jo jo nejlepsi je kdyz posuzujeme druhe podle vlastni zkusenosti :-) To je potom zcela idealni stav :-)
  • Teda tady je zasejc nablito :-)))

    Jen k postrehum nekterejch lidi nevm jak u vas ale u nas nejvic kradou ty co na putina nadavaj, nadavaj na komouse zemana na vsechno :-D Takze krestane - co pred nima clovek neprivari ci nezamkne do trezoru to tam neni. Potom clenove KDU-CSL, vetsina podnikatelu co jsou v ODS a vypisovani by bylo na hoooodne dlouho :-)

    Je s podivem jak nekdo muze bejt tak dlouho ve ztrate a pritom postavit dva baraky mit tri auta atd nadavat na komouse jak vsechno znicili a bejt clenem ODS kdyz predtm vystrdal as 5 stran ... Kapitalismus po cesku :-))) :-D LOL Tedka rvat na babse co s to chce dovolit za novy zakony a prito do nedavna byl v ANO-NE :-D Jo lide jsou zvlastni.

    Asi by se meli ty co nejvic vykrikujou zamyslet nad sebou a ne se jen snazit ukazovat chyby druhejch a kdyby chyby - nucene ciny druhych ukazovat jako chyby, aby nebyla videt primo jejch povaha a jednani.

    Zlodej krici chytte zlodeje, ale co kdyz ten druhej neni zlodej? No?
  • Je to prťka ten Puťka, I když se k němu Zeman (blahosklonně´sklání, přesto je to prťavec. *1*
  • On by byl šel, ale měl virózu.Ta ruská vodka silná, prevít. *1*
  • to už jsi na tom tak zle, že si nevymyslíš vlastní nick? co ale čekat od rusofoba, že *15* *15* *15*
  • nevím jak vy, ale já mám tatínka.
  • ale já Karlíka nevolila... to je asi mýlka, jó on stejně prohrál, tak to je fajn
  • bzum bzum

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit