Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petře,kecáš víc než Palacký.I za komunistů mohl člověk vyjádřit svůj názor.Pouze se pak musel prošlápnout k soudu.Tak to nebylo nic pro takové zbabělce,jako ty,kteří přežvykovali Marxismus jenom proto,aby mohli studovat vysokou školu zdarma.Kde se v tobě bere ta drzost komunisty špinit,když jsi jim nejprve ,z vlastního prospěchu, lezl do zadku.
  • Stále rychleji přibývá lidí,kteří chtějí volit komunisty,nebo tvrdou levici.Dá se předpokládat,až se mladí vyřítí do ulic,tak se začnou přesunovat hlasy pro tvrdou levici.Ta taktika ODS a ČSSD,že se budou schválně vzájemně pošťuchovat,aby po volbách společně vyrazili k politickým korytůn,jim už nevyjde.
  • Mýlíš se ty hnoji, jsem tady a nejsem inkarnován do žádného z nich, jedině komunistům můžeš děkovat že umíš číst a psát, buď jim vděčný.
    • Omyl Marie Terzie zavedla povinnou školní docházku, to si pamatuji ještě jako žák ZŠ, ještě před rokem 89. Ale opravdu i KSČ musíme vděčit za spoustu věcí, jen to jejjich kádrování!!! Těch náporářů těch jsem se bál, mamka mi poradila abych nosil v peněžence svatý obrázky a vždycky je ukázal a dodal že se ještě necítím tak vyzrálej, pár let to teda fungovalo ale přišel převrat. Konec divadla. Znám lidi kterým se také podařilo zdárně odolávat! A znám hodně lidí co na komouše nadává ale mají postavené domy za 150 tosíc nenávratné půjičky, to by se to dnes stavělo! Nejsem ale věřící a nebudu!
  • ono by stačilo, kdyby švejk četl jejich program, a koukal na sestavu.Ale zřejmě vyhraje strana, kde bude spící pana a pošle zase nějaký krypl složenku
    • I když si přečtu jejich program a důkladně si prohlédnu sestavu, stejně nevím, jestli jim bude dělat loutkáře pisklavý bárta, křivohubý saša nebo někdo úplně jiný a jak po vyhraných volbách trochu pozmění program. A prokousat se jejich předvolebními žvásty, najít v nich něco smysluplného a ještě důkladně porovnávat... Nemůžu takhle mrhat svým časem.
      • Nebude to tak jak líčíš protože ve prospěch komunistů a tvrdé levice pracuje bída,která se na tuto zemi valí.Pravicoví lumpové svůj pád chtějí oddálit tím,že si nadále dluží.Jinak by lidem došlo,že už jsme na pokraji státního bankrotu.A vládní lumpové nás úspěšně valí do role kolonie Západu,zvanou Česko.Proto bude třeba ty vlastizrádné lumpy odporážet na katovských mučírnách,tím nejkrutějším způsobem.
        • Je to nádherná představa.
    • Ale kdepak...
      • No když se podívám na preference, stále jsou zločinci a vlastizrádci v pohodě ve většině *16*
  • Volím komouše.Doufám že to zas vše znárodní s pošlou pány podnikatele na uran!!!!!!
    • Já zase tvrdou levici.Protože to je strana mladých.
    • ZÁKON č. 198/1993 Sb. O PROTIPRÁVNOSTI KOMUNISTICKÉHO REŽIMU A O ODPORU PROTI NĚMU:
      ...Komunistická strana Československa, její vedení i členové jsou odpovědni za způsob vlády v naší zemi v letech 1948 - 1989, a to zejména za programové ničení tradičních hodnot evropské civilizace, za vědomé porušování lidských práv a svobod, za morální a hospodářský úpadek provázený justičními zločiny a terorem proti nositelům odlišných názorů, nahrazením fungujícího tržního hospodářství direktivním řízením, destrukcí tradičních principů vlastnického práva, zneužíváním výchovy, vzdělávání, vědy a kultury k politickým a ideologickým účelům, bezohledným ničením přírody...
      TRESTNÍ ZÁKONÍK č. 40/2009 Sb.:
      § 403: Kdo založí, podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka... bude potrestán...
      § 404: Kdo veřejně projevuje sympatie k hnutí uvedenému v § 403, bude potrestán...
      § 504: Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo zločiny nacistů a komunistů proti lidskosti, bude potrestán...
      • Di do pr de le de bi le. Jsi psychicky narušený krypl *12* co třeba pan vondras který odměnil vrahy a dopustil se trestného činu? Co schvalování trestných činů korupce, vlastizrada a krádeže kryple zasranej
        • Opravuji pro de me n ta petra : vondra. Každý normální člověk ví, že šlo o našeho sašu jenom krypl chytá za slovíčka
        • Jestli se nějaký pan vondras dopustil trestného činu, to musí posoudit příslušný soud. Já jsem jen citoval platný Trestní zákoník č. 40/2009 Sb., podle jehož § 404: "Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo zločiny nacistů a komunistů proti lidskosti..." se dopouští trestného činu a hrozí mu až tři roky vězení. Tak pozor!
          • Ty blbe s tímto zákonem si pravice,po tom,jak tuto zemi zbídačila, může dnes akorát vytřít zadek.Možná,že za propagaci komunistů ,po revoluci,komunisté pozavírají všechny pravičáky.Se zdůvodněním,že díky mizernému vládnutí pravicových lumpů,je strašně lidí,kteří říkají"zlatí komumisté!"
    • To je asi jediná možnost, ale myslím, že bude trvat pět generací než tenhle bordel po těch kryplech dají dohromady *16*
  • Na tý demokracii co tu prosazuje ten krypl petr je i to, že jsou některé diskuze hlavně o zločinci vlastizrádci a podvodníkovi všech dob zablokovány, asi by vyšlo najevo, jak to s těmi profi plačkami a nezávislostí naší tv bylo. Kolik si na pohřeb tohohle zločince přispěl ty, ty hajzle. Kde bude napsáno kolik pohřeb tohohle ochlasty stál, a kolik jsme mu !demokraticky! přispěli? *16*
  • Tiscali se ukázala jako stoka spodiny, která si tady kompensuje své mindráky. Dominuje mezi ní sprosťák a hulvát gema a myšlením poněkud jednoduchý, ale stejný hulvát Klas Jaroslav. Ještě tady chybí oto, pokud není "inkarnován" do někoho z těch výše uvedených.
    • Když tu nadále právě Ty nebudeš přispívat, ta stoka se výrazně vyčistí!
    • Ano, kryplovi došli argumenty. chcípni hlady d e b i l e *12*
  • Pro petra, Když tak rád hledáš v paragrafech, tak nám najdi vlastizradu, loupež, korupci a schvalování a podpora trestného činu, včetně odměny za něj, to v zákoně je také. Aby jsme si tu nepsali jen to co se nám hodí. Stále jsem od tebe také nedostal odpověď, kolik jsi zaplatil za vystudování vysoké školy ty, pokud ji vůbec máš, a kolik si myslíš že se platí dnes i pitomá základka. Za další by mě zajímalo, když ti komunisté potlačovali lidská práva a svobody, kolik bylo bezdomovců a kolik se platilo za lékařskou péči? Až tohle zodpovíš, budu se ptát dál, pokud se nespleteš, omluvím se ti za mé výrazy. Ale zatím jsi pro mě jen krypl, jako je antiparoubek a spolek zmrdů asi více měně narušených lidí, kteří si možná svou demenci ani neuvědomují. Já jsem ti v nejedné diskuzi odpověděl argumentem, ale nenalezl jsem jedinou odpověď od tebe, mimo tvého zjevného napojení na servíta, který také nic jiného než urážet, vyhrožovat a mačkat ctrl + c neumí *16*
  • Měl pravdu recesistický ochotník Havel, nebo žlučovitý šarlatán Klaus ???
    Pravda a láska sice nezvítězily, ale „nepolitická politika“ má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci.

    Všechno už tady jednou bylo – jenom adresný volební systém na účetním principu nikoli.
    Nepomůže nic jiného, než úplná personální adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče:
    Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly (TGM).
    Existuje stručný a logický projekt: "Právní stát" na Seaplanet: http://www.seaplanet.eu/index.php/souvislosti/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-oban-nikoliv-koist-politik
    • to už jsem navrhoval, povinná volební účast a odpovědnost za to, kdo komu hlas dá. Takový krypl starý osel petr by se nedoplatil *16*
  • To jsou kecy. Stačí, aby nějaká partaj slíbila, že zařídí, aby se všichni měli dobře a nemuseli se moc namáhat a když k tomu ještě přidá pivo za dvě kačky a buřta za bůra a pro ty hodně opálené ještě tři stovky čistá ruka, tak ji stádo zase s velkým jásotem bude volit. A pak se zase bude divit a bude nadávat v hospodě u piva a na internetu. *1*
    • Při dalších volbách už lidé nedají tolik na politické kecy,ale budou posuzovat,co politické strany předvedly.Proto jen za rok stouply komunistům preference o sto procent.Lidé je nebudou volit,kvůli Marxově učení,ale proto,že dokázali čtyřicet roků vládnout bez zadlužování země a při tom na obyčejné lidi zbylo mnohem víc,než zbývá při vládě těch prolhaných politických lumpů,kteří přišli po nich.Předvolební propagandu už bude dělat rozzuřená ulice,proti všem lumpům,kteří zde po komunistech vládli.Tomu bude také odpovídat výsledek voleb.
    • Ty kryple by si v tý frontě stál jako první degene *16*
      • gemo, ty máš asi dnes špatný den, soudě podle tvých výrazů. Copak tě trápí? Vyspi se z toho a zítra bude líp. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit