Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To viš že jo TAKY kLAUS ZA TO MŮŽE,kdo ví,jestli taky neházel ty sudy s mrtvolama do vody
 • u nemaleho podilu to neni vina spatneho hospodarení duchodcu ale jejich povedene ratolesti
 • Takže třetinu důchodců,za jejich troubovitost a lenost přemýšlet, čeká zasloužená odměna.Kdybych byl věřící,tak bych řekl,že je to trest Boží,pro důchodce,kteří budou předávat budoucí generaci,rozprodanou,rozkradenou a astronomicky zadluženou zemi.Mladá generace uvedené důchodce rozhodně litovat nebude.
  • ježiš ty si de*il sory ale musel sem *16*
 • Exekuce je státem posvěcené vydírání, šikana a zlodějna. Exekuce, tak jak je praktikována, je zcela v rozporu s Ústavou ČR, je výsměchem všem základním principům svobody a práva jednotlivců. Exekuce a zákon jí obhajující zcela naplňuje skutkovou podstatu trestného činu zločinného spolčení.
  V zemi, kde zločin prorostl do nejvyšších pater státní správy , není žádnou morální ani etickou újmou, pokud člověk brání svůj majetek a rodinu silou či zbraní, bez ohledu na následky.
  • A pak že neměl Lenin pravdu, že právo je pouze vůle vládnoucích, povýšená na zákony...
 • ... třetina důchodců v exekuci... to je strašný číslo... nemůžu tomu ani uvěřit ... proč to tak dřív nebylo? Dřív, tedy v době kdy byly penze ještě mizernější neš dnes? proč společnost nedokáže ochránit svoje stárnoucí občany, kteří jí vybudovali, celý život chodili do práce a platili daně? Proč vznikají vládní a jiné příživnické agentury na podporu nepřizpůsobivých skupin (financované mimo jiné i z peněz důchodců) a na tyto lidi společnost (stát, vláda, volení zastupitelé) kašle?
 • To je jednoduchy,zbavme důchodce svéprávnosti a nebudou moci podepisovat smlouvy a exekutor utře-neuživí se
  • áá zase jedna novodobá stjúdent, co se nemůže dočkat aby zdědila vše co rodiče a prarodič počídil a ona nemusela dělat nadále nic..... *8* *8*
   • Ha ha ha co jiného napsat,když lidé nedovedou říct NE.,at už je to vypečeným dětičkám,vnoučatům,nebp pochybným prodejcům.Mimochodem,já vařím v nádobí za 5stovku a víte,že si ještě nikdo nestěžoval.A kdo důchodce nutí jezdit na pochybné předváděčky a podobné akce..,zA peníze které zaplatí za na př. robot-nač starý člověk potřebuje robot jak pro 10členou rodinu.,tak si může jet do lázní nebo na pobytovku k moři.At dětičky puknou vzteky-to je odpověd tomu,co mi vzkázal,že čekám na dědictví.
 • Nekupte ty hrnce za 50 000,- když je k tomu pánev zadarmo ! *1* *1* *1*
 • Vy mi to nebudete věřit, ale exekutor, ten tvrdej chleba má, musí zajistit sebe jako firmu, manželku a její realitní firmu, kam se kupují za pakatel nemovitosti a ty se pak setsakramensky draho prodávají, musí mít armádu poskoků a pochopů, jak říkám, tvrdá práce exekutora není zaplacena, chce to větší parvomoci a ty budou mít snad již od července 2012, to bude pak žrádlo dělat exekuce, to budou prachy jen poskakovat na jejich účtech, krásný den.
  • No, neźbude, než si na ně připravit cepy a sudlice , ehm, to bylo za husitů, dneska už jsou lepší prostředky - pepřáky, paralyzéry, no a on takový pěkný klacek také udělá svou práci dobře...
 • Ono není divu, když ceny jsou stejné nebo vyšší než ve zbytku EU a důchody zhruba na úrovni 20% průměru EU, kde se většinou berou i tzv. 13 a 14-té důchody. Ono se to lehce státu hospodaří, když odrbává své občany kde může a nechává je beztrestně okrádat zlodějíčky všeho druhu. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *1* *15* *12* *11* *11* *11*
 • To jsou důsledky půlstoletí komunismu:
  1) lidem byl vtloukán do hlavy bezduchý materialismus s pouhým uspokojováním základních živočišných potřeb (jídlo, sex, spánek),
  2) lidské bytosti byly redukovány na pouhé "pracující", tj. automaty cosi kdesi vyrábějící podle zadaných pokynů,
  3) úcta ke stáří, k člověku, k moudrosti potlačené a zesměšněné
  4) morálka se stala "buržoasním přežitkem"
  5) lidé byli soustavně indoktrinováni nesmyslnými bláboly o jakési "komunistické společnosti" kdy si každý bude brát podle své chuti a bude dělat jen to co ho baví
  6) a aby lidé byli "hodní", tak si komunisti vymyslili jakýsi "kapitalismus", kterým je strašili.

  A výsledkem je stádo pitomců, kteří ty komunistické zrůdy stále volí.
  • Ne stádo,ale ty jsi superpitomec!To co píšeš je typické pro současné dvacetiletí !!!
  • současný materialismus, který zuří kam se člověk podívá mi přijde mnohem víc bezduchý, útočí na nejnižší lidské pudy, urvi co můžeš, než to urve někdo jiný...to vtlouká společnost do hlavy lidem teď, v tomto duchu vychovávají školy naše děti... odvolávání se na dědictví komunismu je už silně obehraná pínička, aby určitý podíl lidí bez skrupulí mohl žít na úkor jiných, vymyslili jakýsi "komunismus" a straší nás (mimochodem, komunismus tady nikdy nebyl)
  • kecáš nesmysly....
   • Můžeš to upřesnit?takováhle odpověď je imho naprosto zbytečnej spam.
    • bylo by to na dýl,odpovídat na každý bod ale tenhle článek zmizí za chvíli v archivu.Takže zbytečná práce....krom toho Petr je známý provokater a na jeho podobné výlevy už tu bylo napsáno dost a dost
     jen se zamysli nad dikcí a stylem.... je to zcela jasné....
     • říká se mluviti stříbro, mlčeti zlaco *1* no nic,když se ti nechce nemusíš. . . ono je někdy lepší to nechat být no.
  • Kam šmejd nemůže tam nastrčí Petra
   1,tohle je výblitek hlavně polistopadové doby.
   2,zatímco za komančů nebyli peníze na prvním místě,protože práce byla poviná,tak teď je to přesně tak jak si napsal,nová poskomunistická společnost si z lidí udělal otroky kde řetězem jsou peníze.
   3,opět způsobeno onou novou dobou,komunisté zajistili důchodcům aspoň minimální slušné životní podmínky,teď se na ně teprve začalo srát,teď se teprve staly přítěží pro stát a ten se jich chce jen zbavit.
   4,pravdu máš,dobře že si zdůraznil slovo buržoazním.
   5,zato nyní se mají dobře že? i teď jsou lidi soustavně krmeni nějakýmy bláboly o poctivosti,boji proti mafii,proti korupci,prober se už konečně.
   6,ten tvůj kapitalismus v poslední době ukazuje naplno ukazuje co je vlastně zač,komunisti zřejmě věděli proč to dělali.
   A výsledkem je stádo pitomců, kteří ty politické zrůdy stále volí.
   • Petra ignoruj, je to cigoš, a to si od něj někdo budeme brát rozumy ??? Já už mu neodpovídám...Sám vidíš jeho úroveň.
    • Tak jsem si dal tu práci a pročetl komentáře v článcích hodně dozadu,máš recht.Péťo raduj se,máš o jednoho "příznivce" míň . . . *3*
  • Pravdou je, že kromě ČR se už všechny státy s podobnými "prodejci" bez milosti vypořádali, jako s vyděrači a zloději, což tyto "firmy" bezesporu jsou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit