Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nadělala Makrela málo zla, je čas ji vystřídat.
  • Po tom všem co Merkelová již ztropila, jaký díl zmatečního vedení EU má na krku, když i po tom všem ji Němci opět zvolí, zaslouží si ji za trest. Podobnost čistě náhodná u našich voleb. Máme co jsme chtěli.
  • tu smrděl do dvou?
  • že by americké volby po německu?
  • vivat Stalin







    YEAH !!!
    • debílku
  • jéé to se povedlo.Tady drban z chlíva se naučil nové slovo.Evidentně si myslí že je to pomazánka.
  • ... BIJEC je Zika, podezřele často píše o lopatě, asi s ní ten primitiv i spí, dobře mu tak :)))
    • a co teda Simonka? Dnes už vyčicháno ty jeden milovníku?Ti to trvalo, než jses k ní přiznal.
  • ... jenom trouba Zika nikdy nepochopí, že jeho primitivní hlasování svědčí o jeho demenci :)))
    • ty prase z chlíva s TV u žlabu můžeš o demenci psát skripta,co? Ale kopytem?
  • ... d*ment Zika, nejprimitivnější ubožák pod sluncem, je se svým IQ 4 úplně v hajz*u, wau :)))
    • ale ale konečně se nám zase prase vyznalo k lásce k Simonce. Zejména k jejim kalhotkám.
  • ... já mám rád z kuundy smrad, Simonko kde jsi, potřebuju si líznout. Doufám, že jsi připochcaná a hodně zapařená, to mám rád. Neznáš Ziku i když mě by nevadil, mě je jedno, že chodíš ještě s někým jiným. Hlavně, že mě dáš čmuchnout a líznout :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit