Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona ta Merkelová je trochu divná, to je pravda.
    • néé to je vyhlášená blbka z DDR.
  • Hrozny hňupe BTW et P. Jégle! Angela Merkelová má renomé i chatizma! Němci dobře vidí,
    trpajzličí Snílku!
    Příspěšvek je vkládán po prvé!
    Co se slouhům rudým nehodí, je vždycky spam, hňupe nedonošený!
    • má sexy mozek , vezmi si ji za ženu/ resp. muže :)
      • ale je to rozená blbka z NDR. To už je zásadní chyba. Krom toho sem natáhla hordy islámské páchnoucí verbeže. Chátry kterou budeme odsud vyštípávat desítky let. A co to bude stát peněz!
    • že se ke spamu přiznáš, tupoblbče.
  • Hrozny hňupe BTW et P. Jégle! Angela Merkelová má renomé i chatizma! Němci dobře vidí,
    trpajzličí Snílku!
    Příspěšvek je vkládán po prvé!
    Co se slouhům rudým nehodí, je vždycky spam, hňupe nedonošený!
  • Hrozny hňupe BTW et P. Jégle! Angela Merkelová má renomé i chatizma! Němci dobře vidí,
    trpajzličí Snílku, jak
    • nevíš Simono za jaký nick se schovat, viď
  • Hrozny hňupe BTW et P. Jégle! Angela Merkelová má renomé i chatizma! Němci dobře vidí,
    trpajzličí Snílku, jak
  • Pan profesor na psychiatrii říkal, že se to nedá léčit, takže budu i nadále finančně zajištěná! Invalidním důchodem!
  • ... moje vnouče nemá ZIKU, naopak má krásnou vodnatou hlavičku, pohladíš žbluňká :)))
  • *14*
  • ... mám to, nejprimitivnějšímu ubožákovi na netu se sto dementními nicky budu říkat ZIKA :)))
    • Na to se tě hovnožroute nikdo neptá ale jaký jíš chleba s hovnem na něm namazaným z pemprsky smradlavý Simony, blbče tupej.
  • Já bych chtěl vědět na jakej chleba si blijec pitomec maže to hovnoo ze Simoniny pemprsky a jestli si nechá taky od Simony nachcat do čaje. No popiš nám to, ty dobytku.. *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit