Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • Ty jsi symbol blbosti Sajmone!
  • President republiky má být především symbol země, který představuje a ztělesňuje vzdělanost, morálku, čest, historickou a kulturní kontinuitu Zemí Koruny České. Někým takovým nemůže být jedinec, který se vyjadřuje vulgárně, dává najevo pohrdání jinými lidmi, bývalý člen KSČ a konfident StB (pravděpodobně vydíraný záznamy o této jeho činnosti), kdo pohrdá Ústavou ČR a zákony, označuje hrubými výrazy a vyhrožuje zastřelením lidem, kteří s ním nesouhlasí.
  • Babiš není rovný člověk.Ale toto je reakce na prezidetnské volby????????
  • Trnitá cesta dlážděná milony od miliardářů a stran pravice.Pana Drahoše si vážím jako vědce.Jako politik je pro mne nečitelný,neprůhelný a nevyhraněný.Tudíš nevolitelný.Těším se na jeho politickou debatu s prezidentem Zemanem.Jestli alespoň trochu obstojí tak má jistou šanci na zvolení.
  • Slušně a důstojně znamená nosit falešný brejle, abych vypadat více jako intektuál? Tak to jo.
  • Ještě jsem chtěl doplnit, že v Praze mám mnoho přátel a známých a o to více nemohu pochopit preference Drahoše u lidí žijící v Praze. Přitom mají čas na čtení a ne všechny knihy píšou o Rusku jako o největším zlu. Přitom mají čas na ten internet a mají snad i vlastní rozum aby mnoho pochopili, ale to asi bohužel nestačí. Je to smutné. Kdyby alespoň teď ve druhém kole dali přednost zdravému rozumu a preferovali u kandidátů v jejich programech další směřování naší republiky, tak bych byl rád protože nevěřím, že lidé v Praze chtějí větší komunity muslimů v ČR, rozdávání peněz nefachčenkům z Afriky a arabského světa, věřím, že nechtějí výstavby mešit a ještě větší podřízenost diktátu z EU.
  • Pro p.R...
    Důchodový věk je 65 let a v době kdy byli rady starších a stařešinové už lidé umírali.
    Když včera dávali v televizi jak obcházejí s urnami domovy důchodců kterým musel
    někdo radit co mají dělat a možná i koho volit a to je demokratické?
    Přeji hezký den.
  • felix.julec
    Ad vitastrnad xxx Jde o to,že prez.Zeman i Babiš rozkopali bábovičky pražské "elitě",ta ztrácí vliv a se snaží nastavit staré pořádky,které si nastolili před 29.lety.Potřebují si do vlády a do úřadu prezidenta instalovat loutky,které jim budou zobat z rukou.
  • Babiš se právě ztrapnil na Čt žumpa,krivák je to,pěkně pěkně pěkně se nám vybarvuje!
  • Utři si mrdku z ksichtu.
  • Nechápu jak je možné, že lidé v Praze volili hlavně Drahoše. Já je považoval za inteligentní lidi. Jenomže vysvětlení je asi toto: Tam se žije hlavně v kancelářích. A o těžkém životě lidí na venkově nemají moc povědomí. Dále jsou hlavně pořád ovládáni mediálně tou dnešní propagandou, která hlásí z neznalosti podporu EU, eticky podporují zubožené imigranty, ale nejsou schopni rozumným úsudkem domyslet ten příliv ekonomických migrantů (nejsou to ohrožení lidé z 99%). Dále voliči pana Drahoše dávají přednost noblese, která bohužel v těžké chvíli je schopna podlehnout komukoliv na vysoké úrovni jednání. Co tím mám na myslí? Že pan Drahoš by na mezinárodním jednání byl schopen kývnout na cokoliv. Tak jak to učinil mnohokrát Václav Havel. A to je další zádrhel většiny Pražanů. Pořád jej považují za člověka, který byl velkým politikem a hájil ve světě lásku a pravdu. A přitom nejsou schopni si vyhledat, že tomu tak zdaleka nebylo. Nechci jej teď tady kritizovat. Dále by pan Drahoš byl připraven podepsat branný zákon, který by nám přikazoval účastnit se ve světě jakýchkoliv misí USA ve prospěch jejich zájmů. A taky bychom se ještě více přimkli k té zákeřné kampani proti Rusku. Přitom Pražáci mají možnost si na internetu vyhledat i jiný pohled na dění ve světě, než sledovat ČT1 nebo Novinky. A tam jsou často věci, nad kterými zůstává rozum stát. A to celé mi nejde do hlavy.
  • xxx
  • Snrdíš hovnama zbabělej chcípáku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit