Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxx
  • xxx
  • Obcan.Havel
    To Bubblebum:

    Smrdíš chcánkama pitomej havloide!
  • To Obcan.Havel:

    Není se čemu divit, když se potácí po hradě to ožralé strašidlo. Jaký pán takový krám.
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • Obcan.Havel
    Ta Praha je vážně plná totálních debilů!
  • xxx
  • ObcanHavel
    účast 70% v Praze a Brně vypadá dobře, velká města v minulosti volila rozumně
  • Ne, president skutečně nemusí být maratónec, ale neměl by být mentálně postižený. Vláda Franze Josefa taky nebyla pro Čechy nic moc... Zeman nikdy nebyl žádný velký myslitel a poslední dobou to s ním jde z kopce. A navíc hrozí, že zkape hned na počátku volebního období a republiku bude reprezentovat Andrej... pozdrav pámbu!
  • 2 hrubky ve 2 řádcích, Vy nepoučujte a vraťte se do zvláštní školy...
  • Volir jsem byl včera, moulo, takže dnes mám čas na vymýšlení hloupostí.
  • V jiné době a v jiných zemích lidé pokládají životy za to aby mohly svobodně volit a ty místo toho splodíš takovou hloupost, ty si nezasloužíš svobodu, je jí škoda pro takového moulu. *3*
  • A to je demokratické, prostě každý má svá práva. Předpokládám , že těch rozumných je více, proto většina vítězí.
  • Taky jsem chtěl jít k volbám a došel jsem skoro až k volební místnosto. Ale byl jsem z toho dost vystresovaný a třásly se mi ruce tak, že mi ten volební lístek pro Miloše Zemana nakonec vypadl z ruky. Než jsem se stačil ohnout a zvednout ho, tak přiběhl pes a vykadil se na něj. Tak se nedalo nic dělat, šel jsem místo toho do obchodu koupit si tlačenku a krabicové víno. Tak to nakonec dobře dopadlo.
  • xxx
  • "Hlas většiny národa"
    Ano, lidé si volí k obrazu svému. I primitivní ožralové, nevzdělanci, bezcharakterní jedinci mají také "svůj hlas".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit