Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Totální úpadek vzdělání i společnosti po násilném nástupu křesťanství. Kde zůstala antická svobodná mysl? Křesťanství vrhlo Evropu mnoho století zpět. Jaké "vzdělání" za vlády Církve panovalo viz Maleus maleficiarum otců Sprengera a Institorise.
  • pan troška má svatou pravdu. Lépe to vyjádřit nemohl.
  • Škoda,že Troška tomu sprostému faráři,pár fackami,trochu neupravil zpěvník.A ještě mu měl říci,že to bylo Boží vnuknutí,tak aby to farář bral tak,že to má od Pánaboha.
    • pan Troška je myslitel a papež pa.lb. Ve Vatikánu se perou špinavé peníze, kněží jsou pedofilové a všechno se děje pod rouškou křesťanství. A ještě náš nejvyšší církevní hodnostář, tlustej a nesympatickej, se zlatýmn prstenem a hodinkami za statisíce, by chtěl miliardy od státu, tedy od nás, prostých lidí. Ať jde do pr.ele. Jsou to šmejdi, jeden jako druhý. Kážou vodu a pijí víno. *7*
  • To petr, antiparoubek, notčssd, jan a vlk - kolik Vám platí tiscali, že držíte H24 službu v nablblých připomínkách a urážení? hmmm?
    • ERO,neber si me do svy pachnouci drzky *6*
    • Dochází ti dech? Nejsem zde tak často jako ty. Nemluvě o tom, že antiparoubků je několik :) Ty zde marně řešíš své duševní prázdno :) jen tak dál, trosko :))))
  • EURO 2012 Lepší vstup jsme si nemohlí přát.
    • Klucíííí mi vyhráli ve fortuně patrádní penízkyyyy, jen tak dáááál .)))))))))))))))
      • opr.: parádní :)
  • Všem kdo volil ODS, KDU /pomohlo kalousovi ODA, ČSSD, SD, SZ, OF, VV a TOP 09Bych to poměrově rozpočítal a zaplatili by to i za mrtvé zmetky co byly ve vládách. A potom do 4 kolena tu pakáž zlodějskou bez kouska cti vymlátit. *16* Jaký má mandát zloděj tvořit zákony a otravovat / okrádat slušné lidi? Žádný. A ten co to podepisuje je gauner největší.
    • Máš v hlavě skutečné sračky, že se sem pořád sereš, hlupáku :)))) to já mám lepší program
      • Asi mám v hlavě s...., pokud mám za etalon chytrosti Vás
        • ... na rozdíl od tebe mám vynikající program jinde, jebu tě už :))))
  • Troško, seš1
  • pane Trošku, měl by jste se krotit ve výrazech. Vy jste za komunistů nesměl demokraticky točit, za to co jste natočil po revoluci je brak druhé kategorie, a najednou se Vám ti, co vám tyto braky povolili točit, protože se změnilo financování kinematografie, které jste opěvoval a jistě i volil budete pomlouvat. Vždyť je jasné že jde o podvod, a od roku 1989 o nic jiného nejde. Tak si šišlejte jinde.
    • Máš v hlavě skutečné sračky, že se sem pořád sereš, hlupáku :))) to já mám lepší program
      • Asi mám v hlavě s..., pokud mám za etalon chytrosti Vás
        • ... na rozdíl od tebe mám vynikající program jinde, jebu tě už :)))
  • Když církev potřebuje peníze na svůj chlén vezdejší, ať jde něco užitečného dělat. Donutit je k práci to je stejné jako s cikány. To by se museli pozavírat a poslat je alespoň do dolů. Tak by to bylo spravedlivé. O chléb ve zdejší si musí zasloužit prací a neparazitovat na občanech, jako to dělají z ODS, TOP 09 a VV.
  • Schválením zákona o církevních restitucích si tzv, koalice zatluče jeden z hřebíků do své rakve.
    • Dle příspěvků tady soudím, že nikoli a je to smutné.
      • ... sebe posoudit nedokážeš, to je dobře, jinak bys asi blila(a) celý víkend :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit