Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No - když se to tak vezme, tak na Hradě nemáme nikoho...

    Hradní sídlí na LDN Lány...

  • Ten Trumpeta se chová jako obyčejný komunistický hulvát na východ od nás v Bělorusku. To ten náš MAN má mnohem sofistikovanější způsoby.

  • Musím přiznat, že cibule zatím nefunguje...☹️

  • Máte pravdu,je to jeho věc .I když Donald to dělá proto,že se bojí lidí.On nikdy nebyl

    slušnej člověk,přetvařoval se.Až nyní,když voliči mu ukázali,že si ho nepřeji,tak zcela

    odkryl svoji tvář.

  • „Je velmi znepokojivé, že podle zpráv z Bílého domu měl prezident v prvních hodinách z vývoje před Kapitolem radost. Potěšilo ho, že se demonstrantům podařilo proniknout do Kongresu a přerušit hlasování o certifikaci volebních hlasů."

    Ještě,že takového nemáme na Hradě.


  • Je zajímavé a nepochopitelné, kolik příznivců mají současní neomarxisté maskující se za  "liberální demokraty".

    To už jste na komouše zapomněli?!

  • "Podle agentury AP bude Trump prvním úřadujícím prezidentem za posledních 152 let, který se z vlastního rozhodnutí nezúčastní oficiálního předání moci svému nástupci."

    .

    No a co? Obama byl zase prvním černým prezidentem USA. A na tom, že je to poprvé je automaticky něco špatného?

  • Já dělala také vše, aby mě vir nenavštívil, hlavně v práci = respirátor, rouška, empír, rukavice i dvoje a pořád spray anti covid...

    Každých 5 dnů antigenní test...

    A pak se povolily návštěvy a i když se testovalo, byl to velký průšvih...

    Drž se, ten vir je vážně pořádná sviňa... držím ti palce - pěsti...a přeji štěstí...

    Tvá maminka měla pravdu...👺nespí...



  • Moc děkuji, dělám všechno co je možné a co by mě před tou nákazou mohlo ochránit. Ale člověk nikdy neví, jak říkávala moje matka "čert nikdy nespí".  🙂

  • Já držím palce tobě, aby tě vir nenavštívil...🙂

  • Dám vědět, jak krájení cibule u mě zafunguje...

  • ale pomůže , 

    soukromá statistika :

    muž 44 jeho žena 42 ,absolutně nic

    muž 51 (alergik ale nic moc ) konečná

    muž 53 jeho žena 50 (oba jak zápal plic , u něho daleko horší průběh )po měsíci oba ok

    muž 45 ani nakažený , jeho žena 44 jen ztrátu chuti , jinak nic(společná domácnost)

    muž 45 slabší na plíce nic , jeho žena 45 mimo ztráty chuti a čichu nic (společná domácnost)

  • Děkuji...😉

  • Já nic necítím, takže nevím, jestli mi krájení cibule pomůže...

    Ale vyzkouším...🙂

  • A teď si přestavte, že jste přesvědčen nebo se i budete snažit prokázat, že váš soupeř požil nedovolené prostředky, ale všichni se vám vysmějí a ještě z vás udělají otloukánka. Jak rád budete uznávat prohru s takovým soupeřem?


  • Pokud jste přesvědčen, že jste prohrál podvodem, budete sice výsledky akceptovat, což Trump dělá, ale nebudete se tvářit, že je vše v pořádku.

    A nejhorší je to zkreslování informací. Vím, že se k tomu asi nesnížíte, ale zkuste se podívat a poslechnout si i druhou stranu.

    https://www.youtube.com/watch?v=QBcOnhcWDbg&pbjreload=101

  • Koloběžko.1, ať se z toho brzy dostaneš a bez následků. Držím Ti palce.🙂

  • tak se uzdrav jako ženská (a ne nějaká přešitá ) máš evoluční výhodu , i ta příroda v pravěku všech věků dělí tvorstvo a to je dobře i když někde by chtěli vše 50 na 50 . Někdy už mi zbejvá jen sarkasmus . Tak 😀  jde všechno líp .

    A nedělam si bžundu : ráno a večer pokrájej cibuli a pořádně si zaplač něco mi říká že se to zlepší , samozřejmě ke klasický léčbě .


  • Něco na tom bude 


    • Zpráva ministerstva školství USA
      vydaná 20. října 2020 uvádí, že více než třetina z téměř 20 miliard
      dolarů získaných americkými univerzitami ze zahraničních darů a smluv
      mezi lety 2014 a 2020 nebyla nikdy zveřejněna tak, jak to vyžaduje
      federální zákon, jmenovitě “§ 117 zákona o vysokých školách z roku 1965″
      (Higher Education Act of 1965), který musí americké vzdělávací instituce dodržovat.
    • Mezi těmito “dary” byly více než 3
      miliardy dolarů od Kataru, který je hlavním sponzorem Muslimského
      bratrstva; více než 1,1 miliardy dolarů od hlavního propagátora
      “radikální” islámské ideologie Saúdské Arábie; a téměř 1,5 miliardy
      dolarů od Číny.
    • Důvodem, proč je americká zahraniční
      politika na Středním východě tradičně víceméně katastrofální, může být
      částečně i to, že politici, jejich poradci a analytici, na které
      spoléhají, jsou produktem vzdělávacích programů sponzorovaných z peněz
      dárců vůči Spojeným státům nepřátelských.

    • zdroj

  • Zajímavý pohled na věc  odkaz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit