Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty jsi byl maximálně u vás za vesnicí u rybníka. Ale to byl výlet co? A byla i svačinka? Za šaška jsi tady zejména ty.
  • Rozumem moc neoplývá, arogantní, sebestředný...

    Jeho bývalá tchýně, paní Zelníčková ze Zlína, si ho ale chválí! Tak Ti nevím, Pepo.
  • Úplně jedno kdo bude president !
    USA vládne pár židovských rodů neboli "ulice Wall Street "
    President USA není nejmocnější muž planety ale největší šašek !!!!!!!!
  • Ale no tak... republikáni doufali celou dobu, že se jim ho podaří uplatit... to je jediný důvod proč jakože "stáli za ním" .. ale fakticky "stáli za ním" je pověstné "poplácali ho po ramenou" ... tedy v podstatě republikány nestál ani koruhu... i když se mu nutili... stačilo by podepsat spolupráci ale on se jim na to jaksi vyflákl...
    proto jakmile bylo jasný, že Sanders je v čudu üplně všichni otočili... politik který není uplacený a vázaný na stranu je opravdu nebezpečný, přímo neřízená střela (rozuměj není možné ho efektivně řídit) a "urval se ze řetězů" (aka není otrokem korporací).

    Děkuji za krásně shrnutí celé propagandy... TWITCH BANUJE aktivní pro-trumpisty z groteskních důvodů....

    Novináři dělají rozhovor s protrumpisty jenom aby mohli použít jejich jméno a doplnit svůj vlastní text (jj.. internet je svině, když takový člověk pak má prostor mimo oficiální media se vyjádřit k tomu co otiskli v rozhovoru co prý dal).
    Samotný Trump ví, že jakýkoliv rozhovor s novináři ihned znamená, že vyjde štvavý článek alá "Trump nám prozradil že každý večer se koupe v čerstvé krvi malých dětí"

    Stačí aby trump řekl "jednou se mi při procházce stalo, že jsem šlápl do psího extrementu" a hned vyjde článek "trump: Ameriko jsi plná sraček a všivých psů".
    Naopak co vnímám já, je že extrémně stoupl zájem o politiku u lidí co nikdy neměli chuť volit protože neměli koho... bylo to prašť jako uhoď... ted konečně vidí možnost... a to se samozřejmě establišmentu nelíbí.
  • ááá zaminrdákovaný prasič stránek vylezl z chlíva. Nedalo mu to.Konečně se tady může udělat.
  • U nás také ovcané zvolili Miloše Bubble Bum... *1* *2* *15*
  • ... ten blázen nikdy neměl nejmenší šanci, je to něco jako největší primitiv BIJEC zde :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit