Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, děcka, jak se daří ? Koukám, že je tu pořád stejná parta *14* .Sice je tu jen pár lidí, ale na jiném chatu tolik homosexuálů není, tak chodím ráda sem *14*
    • Hallo, Conchita mit Wurst. Jak je to s tím tvým buřtíkem? *3* *15*
      • porád je tam *14*
        • Das ist sehr gut, ich gratuliere Dir. *3*
    • jsme tu prostě jedna rodina i když to občas trochu skřípe *3*

      YEAH !!!
      • to se podá *3*
        • to jo, ale zlej troll už rok vyhlíží ruské tanky a pořád nic, tak je z toho trochu dost nervózní a to pak začne gájínkovat a je doma peklo *13*
          • *1* *1* *1*
  • Trump je snad bratr toho hnoje z našeho hradu.
    • Ne, to je budouci americky prezident a hned po jeho zvoleni ti narveme do prdelee, teplej Simone nekolik bukvic.
      • I s kořenama!!!

        WOW !!!
  • ... ten blázen nikdy neměl nejmenší šanci, je to něco jako největší primitiv BIJEC zde :)))
  • Zdravím z Ruska.
  • " Hillary tam nazývá ďáblem a Baracka Obamu slabochem."
    .
    No a? Není to nakonec pravda?

    A s tou muslimskou ženou? Že možná měla zakázáno promluvit? A není to možné? Copak nevíme, že žena je pro muslimy něco méněcenného?

    Zase mají lidi dělat, že něco nevidí, nechápou?
    • my Novorosijci chápeme vše *3*
      • Co to je novorosijec -to je ta rusácká chátra či jiná odrůda bolševických bestií???
  • Trump je agent fašisty z Kremlu. Nemá šanci!
    • Stejně jako Zeman!
      • důchodce a Serjožka jeden větší de.il než druhej
  • U nás také ovcané zvolili Miloše Bubble Bum... *1* *2* *15*
    • A co víc budou ho zase volit pokud bude kandidovat.
  • Trump volby nevyhraje.
    Většina z vás my zde píše, že vyhraje, kde máte jistotu, že vyhraje, napište mi jeden důkaz, jedno jedinné moudro.
    Píši vám, že Trump volby prohraje a prohraje je od 5 - 10 %.
    Jsem moc zvědavý jak se budete tvářit až prohraje a jak to budete komentovat.
    • No možná je ani nebude moci vyhrát. Prolhaná Clintonka jej nechá oddělat a bude to svádět na Ruáky, jak jinak. Bankéři a generálové jsou nervozní z možné výhry Trumpa. I když ani s ním to amerika nevyhraje.
    • Tak naštěstí je Trump neoblíbenější než Ms. Clinton, takže je snad téměř jistý, že nevyhraje.
      Jak to bude komentovat? Asi jako spiknutí proti své osobě, ale kdo ví.
    • Jest žádoucí, aby to bylo pravda. Trump je psychopat stejně jako Putilín.
      • Havel byl zase alkoholik a tuberák. Zrádce všech slušných lidí a komunista.
        • Každý jsme přece nějaký, Havel kouřil, tak byl tuberák a pil, tak byl alkoholik. Zeman pije veřejně, tak je taky alkoholik, kouří kde se dá, tak je taky tuberák?
          Proč pomlouváš? Napřed se podívej na sebe, na jiných vidíš, že v jejich oku plave tříska, ale ve svém oku, že ti plave trám nevidíš.
          Nedivím se, že 3/4 mladých vzdělaných lidí odchází z České republiky.
          Pokud si vzdělaný, podle tvé zprávy jsi došel nejdále jak se zdá, ale myslím si že akorát tak na WC, tak víš proč tyto lidé odcházejí. Nebudu ti to zde psát protože to musíš dobře vědět. ( je to protože Česká nátura pomlouvání, závist a negatitvita na vše a na všechno se nedá již snášet )
          • josef.servit.9
            Havel byl notorický alkoholik. Byl svoji ženu v době kdy již byl president ! Ministr zahraničí se to dozvěděl a dal mu do držky! Novináři druhý den psali, že spadl v koupelně !!!
          • Komando městských strážníků rozehnalo hlouček čumilů před nádražím, v jehož středu seděl jakýsi děda na schodech a pohazoval si v dlani dvoukorunou. "Co to tu vyvádíte dědku."zahřímal velitel. "Jen jsem tu lidem povídal, že si vzpomínám, že za tuhle tu dvoukorunu jsem za 1.republiky koupil 20 dkg salámu, za komunistů litr mléka,1 pivo,krabičku cigaret nebo 1/2 chleba a teď - přemýšlím, kde sehnat ještě 3 koruny abych se mohl jít vys.at."
  • Nejlíp voní Putinovy varlata!
    • Proto mu je volizuju!
      • Vždy když za mnou přiletí to dělám. Je to můj oblíbený fašista.
        • A já lížu a lížu a lížu.
  • ... není divu, že nejprimitivnější prezidentský kandidát dějin USA zde má tupé spojence :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit