Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Další důsledek stupidní politiky EU/vlády ČR v této zemi - speciálně Ministerstva financí:

  Stánky ve Znojmě jsou prázdné. Trhovkyně: Nechci se učit novoty kvůli EET

  Brambory, cibuli, jablka nebo třeba česnek od místních prodejců si mohli obyvatelé Znojma donedávna koupit na stáncích na Masarykově náměstí.
  (DENÍK 30.3.2017)

  EET bylo schváleno většinou poslanců parlamentu České republiky - evidentní vlastizrada!
 • PANÍ MARINE le PEN MÁ NAPROSTOU PRAVDU!

  V současné podobě je EU naprosto zbytečná instituce - spíše evokuje "žalář národů" v podobě Rakousko - Uherska. Není to Evropská unie, do které Československo vstupovalo!

  Ta byrokratická proměna začíná být pro normálně myslícího člověka neúnosná, finančně velmi náročná a - zbytečná! Řeší se různými nařízením naprosté stupidity, mající důsledek zhoršení ekonomiky v tom kterém odvětví ("pomazánkové máslo" toho budiž příkladem).
  Evropské sdružení volného obchodu (ESVO) bylo založeno v roce 1960 s účelem zlepšení spolupráce v ekonomických otázkách s cílem zvýšení prosperity. Původně mělo ESVO představovat méně institucionalizovanou alternativu tehdejším Evropským společenstvím, postupně ale obě organizace rozvíjely vzájemnou spolupráci. V souvislosti se vstupem Velké Británie a Dánska, klíčových států EFTA do Evropského hospodářského společenství (EHS) v roce 1973, došlo již o rok dříve k podepsání vzájemných dohod o zónách volného obchodu.

  Původními členy ESVO byly Velká Británie, Švédsko, Norsko, Dánsko, Rakousko, Švýcarsko a Portugalsko. Dnes má ESVO čtyři členy – Island, Lichtenštejnsko, Norsko a Švýcarsko. Ti nyní spolu s Evropskou unií tvoří Evropskou hospodářskou oblast (EEA).
  Je zajímavé, že jeden z původních členů - Švýcarsko - Smlouvu o EEA v roce 1992 odmítlo (v referendu).
  • Z výše uvedeného plyne jednoznačně, že smysl má členství v ESVO, potažmo v EEA, nikoli v EU!
 • Kdyby nás netahali do čím dál většího marastu, tak by bylo až úsměvné, jak se všelijaké živly, placené z pochybných zdrojů za vodou, včetně těch co jim to bezduše papají, snaží neustále kalit vodu a otravovat vzduch ostatním. Vydávají se za demokraty a lidskoprávní bojovníky, po vzoru našeho velikého přítle a "osvoboditele"-USA. I slepý musel vidět, že je všecho jinak, minimálně po tom co nám předvedli tito demokraté na Ukrajině. Jestli někdo rozvrací Evropu, pak to asi těžko bude Trump ( i přesto, že je to američan). Ono je to odvěké pravidlo podobných individuí- propagandisticky vykřikovat to ne my, to ti druzí, aby se nikdo nedíval na to co předvádí Hilerova svazácká nástupkyně kousek od nás, včetně strašně "důležitých" natřásačů v centrále EU a Nata. A naše současná vláda ( komplet) - raději o ní ani nemluvit.
 • "Rychle pryč z EU..."
  Já bych si to skoro přál také, ale jen pro to abych slyšel ten kvikot těch, kteří si z toho "Rychle pryč" udělali něco jako životní přání.
  Rychle by poznali, že nečlenství v EU by mělo negativní dopad nejen na jejich životní úroveň.
  Tisíce smluv v obchodní sféře uzavřené pod hlavičkou EU, přístup ke 450 milionovému společnému trhu /Norsko za tuto výhodu musí platit - není členem EU/ a to není zdaleka všechno.
  Ale byli bychom konečně "suverénní" - dokud by se našemu východnímu sousedu nezachtělo nějak jinak...
  A názory, čeho bychom mohli být účastni, Schengen, volný pohyb kapitálu, obchod a jiné vyčůranosti, tomu v grémiích EU říkají v souvislosti Brexitem, kde se podobné úvahy ve Velké Británii objevují také, říkají vyzobování hrozinek...
  Na to můžete zapomenout.
 • je jen dobře, že je ve Francii i normálně myslící politik, který má šanci nakopat elitářské a byrokratické EU !
  • ha ha ťápota kremelského skrčka.Prachy od zbídačených Rusů jí nevadí,ta se vidí v roli putky alá Francie .
   S EU je to jako s každou ženskou ,špatně s ní, ale hůř bez ní. *1*
   • Ty kozomrde Simonův a odborníku na holinky, drž raději tu tvojí smradlavuj držku a dej si pozor aby ti tvůj uhnívající pták neupadl do připosraných pemprsek, šmejde smradlavej
    • Dobrá reakce fandíš Putinovi a fašismu i komunistům,jsem nevěděl že na některý lidi mám sílu bejka *1*
     Ještě jednou v EU rozhodně neni vše ok ale bez ní by to bylo horší.To že nám už léta chybí sebevědomí samostatného státu zato EU nemůže.Dokud budeme v NATO a EU tak kráčíme správně a to se Kremlu nehodí.Pravdou je že důležitější je pro nás NATO a je pro sjednocenou Evropu je důležité aby pracující i v Bulharsku vydělal víc než nemakačenko na dávkách třeba v Dánsku.!!!V tom je klíč k jednotné a silné Evropě . *4*
 • DIVIDE ET IMPERA, pro ty s pouze marx-leninským vzděláním: ROZDĚL A PANUJ

  A ptejme se komu vyhovuje rozhádaná nejednotná Evropa, aby ji mohl ovládnout?
  Budeme se dohadovat o své bábovičky a čekat, až zas přijde nějaký magor s knírkem nebo i bez knírku a začne budovat tisíciletou říši?
  • Marxe nech na pokoji ,on sice blekotal ,ale zaroveň čerpal z bible a tam je hodně moudra jak má společnost fungovat,protože společnost se bez přerozdělování neobejde,tak to je. Chudých může být 100%, ale na boháče vždycky někdo dělá ,taková mírně progresivní daň musí být jinak si ani boháč svoje prachy v klidu neužije a lůza vládnou nemůže viz.fašismus a komunismus.
   • Nepsal jsem o Marxovi, ale zmínil jsem marx-leninismus, to je to co z jeho učení udělali jeho vykladači.
    Marx jistě nebyl žádný hlupák, pocházel z židovské rabínské rodiny a uvádí se, že hovořil 12 jazyky. Snažil se hledat řešení sociálních problémů, které kolem sebe viděl, ale samozřejmě nemohl překročit svůj stín. Žil v době převládajícího materialismu, evolucionismu a homo sapiens sapiens, člověka vědoucího tak zredukoval na pouhého homo laborensis, člověka pracujícího.
    • Výstižné homo laborensis ,koukni co s náma dělá spotřební společnost-to samé a ještě je to horší že to přichází tak nějak příjemně.Ekonomický růst nade vše už i děti jsou té společnosti přítěží jak je nenažraná po zážitcí.
 • Jak dlouho zde budeme číst duchaplné hovadiny bijce pitomečků.Nebo rukověť je pouze pro ty slušné?
 • EU potřebuje někoho jako je D. Trump jako sůl. A navíc, EU demontují hlavně bruselští papaláši svoji neschopností něco řešit a naopak svoji schopností šikanovat vlastní občany.
  • myslíš outsidera který nesplnil jediný volební slib a kterého i vlastní strana kálí do huby ???

   viz obamacare *15* *15* *15* *15*
   • Běžné bývá, že se novým prezidentům dává sto dnů klid a a pak se hodnotí. U Trumpa byly útoky zahájeny ještě před volbami.

    Ty budeš taky pěkné sluníčko a kavárník, že? :-(
    • To neni o kavárně,takovej Áda měl skoro 100% a kdyby spojenci chtěli tak taky ty jeho voliče navěky vyhladili na 100%.Prostě velká prolhaná huba jako u nás třeba Zeman.Babiš i jiní .
    • sklapni soudruhu BTW a radši namasti do práce ty bolševickej příživníku *11*
     • Jsi k smíchu *1*
 • jak se havloidi a podobná pakáž bojí opravdové demokracie
 • Eurohujeři a jim poplatná média chtějí opět, jako z holandského Wilderse, udělat z Le Penové "nepřítele národa a EU". A přitom oba jsou jenom hlasu lidu. Domnívám se, že by s ní mohl souhlasit každý soudný občan, který již má své zkušenosti s tím, co EU představuje, kdo ji řídí, koho živí a na co utrácí naše peníze. ANO Schengen, ANO volný pohyb zboží a kapitálu, ANO společná obrana a bezpečnost. A DOST. Dosud se všechny státy EU dokázaly o sebe postarat, může to být i bez EU. Argumentace, že více dostáváme, než do ní vkládáme stejně již brzy skončí a potom už budeme jenom věřiteli pro rozhazovačnou a vyžířačskou politiku vůdců EU.
  • sorryjako ten blábol, že více dostáváme, než do ní vkládáme jsi vzal kde? tedy naoko to tak je ve skutečnosti všichni jen dáváme a berou si z ní akorát dotační čerpači jako Babiš
   • Nojo ale že si to rozkrademe sami nebo že nám to rozkrade komunistický imigrant ze Slovenska za to EU nemůže.Co mě osobně zarazilo jak se EU na bureše koukala skrz prsty a právem! ale co si spočítala kolik si vysála přes slabou korunu tak je bureš nejlepší ministr financí.To docela smrdí, ale opět chyba je u nás a 30% volí imigranta anostébáka a další věří ovarovi na hradě,no už chybí jen omluva sudetským Němcům třeba na 75 výročí v Liticích od nějakého obdivovatele Havla mi tak napadá Herman. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit