Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kazdemu, komu za minutu dvanact zalezi na tom zbytecku zatim dochovalych zakladnich lidskych prav a svobod v zemi a Evrope, musi nutne a bez moznosti volby jine sance drzet teto impozantni dame a dceri nemene impozantniho otce sve palce treba az do jejich uplneho odumreni, snad Frantik neni tak tupy a lhostejny jako Holandan...a este lepe, nikomu neni braneno pomoci i jakkoliv jinak, hlavne nebat se a nekrast (T.G.M.)!!!

    P.S.: A verte jen sve hlave a svym instinktum, neverte novinam, radium, televizim, to vse maj majitele dlouhodobe planovaneho procesu zotroceni lidstva nejen cestou EU pod palcem!!!
    • chci být tvým otrokem, potrestej mě *14*
  • Má pravdu, už aby začala s tím rozebíráním. Včera bylo pozdě.
  • je jen dobře, že je ve Francii i normálně myslící politik, který má šanci nakopat elitářské a byrokratické EU !
    • ha ha ťápota kremelského skrčka.Prachy od zbídačených Rusů jí nevadí,ta se vidí v roli putky alá Francie .
      S EU je to jako s každou ženskou ,špatně s ní, ale hůř bez ní. *1*
      • Ty kozomrde Simonův a odborníku na holinky, drž raději tu tvojí smradlavuj držku a dej si pozor aby ti tvůj uhnívající pták neupadl do připosraných pemprsek, šmejde smradlavej
        • Dobrá reakce fandíš Putinovi a fašismu i komunistům,jsem nevěděl že na některý lidi mám sílu bejka *1*
          Ještě jednou v EU rozhodně neni vše ok ale bez ní by to bylo horší.To že nám už léta chybí sebevědomí samostatného státu zato EU nemůže.Dokud budeme v NATO a EU tak kráčíme správně a to se Kremlu nehodí.Pravdou je že důležitější je pro nás NATO a je pro sjednocenou Evropu je důležité aby pracující i v Bulharsku vydělal víc než nemakačenko na dávkách třeba v Dánsku.!!!V tom je klíč k jednotné a silné Evropě . *4*
  • první útok teroristů za IS na Francii. Po několika hodinách vzlétají jejich stihačky a jedna vesnička té verbaže hoří napalmovým plamenem. Nyní? Běduje se , vykřikují se prázdná hesla že se nenechají zastrašit! Hlouposti. Za každého zabitého evropana musí zhasnout stovky muslímáků. Jedině tudy vede cesta. Bezbožný pes musí trpět. Paní Marine, jen do nich!
    • Výkřik frantíků aby se něco dělo a odnesli to ti co ani nemaj tušení kde je Francie.Chyba je i na jejich straně když si je tam dotáhli a myslí si že na ně budou zase dělat jak za kolonistů.
  • EU potřebuje někoho jako je D. Trump jako sůl. A navíc, EU demontují hlavně bruselští papaláši svoji neschopností něco řešit a naopak svoji schopností šikanovat vlastní občany.
    • myslíš outsidera který nesplnil jediný volební slib a kterého i vlastní strana kálí do huby ???

      viz obamacare *15* *15* *15* *15*
      • Běžné bývá, že se novým prezidentům dává sto dnů klid a a pak se hodnotí. U Trumpa byly útoky zahájeny ještě před volbami.

        Ty budeš taky pěkné sluníčko a kavárník, že? :-(
        • To neni o kavárně,takovej Áda měl skoro 100% a kdyby spojenci chtěli tak taky ty jeho voliče navěky vyhladili na 100%.Prostě velká prolhaná huba jako u nás třeba Zeman.Babiš i jiní .
        • sklapni soudruhu BTW a radši namasti do práce ty bolševickej příživníku *11*
          • Jsi k smíchu *1*
  • Eurohujeři a jim poplatná média chtějí opět, jako z holandského Wilderse, udělat z Le Penové "nepřítele národa a EU". A přitom oba jsou jenom hlasu lidu. Domnívám se, že by s ní mohl souhlasit každý soudný občan, který již má své zkušenosti s tím, co EU představuje, kdo ji řídí, koho živí a na co utrácí naše peníze. ANO Schengen, ANO volný pohyb zboží a kapitálu, ANO společná obrana a bezpečnost. A DOST. Dosud se všechny státy EU dokázaly o sebe postarat, může to být i bez EU. Argumentace, že více dostáváme, než do ní vkládáme stejně již brzy skončí a potom už budeme jenom věřiteli pro rozhazovačnou a vyžířačskou politiku vůdců EU.
    • sorryjako ten blábol, že více dostáváme, než do ní vkládáme jsi vzal kde? tedy naoko to tak je ve skutečnosti všichni jen dáváme a berou si z ní akorát dotační čerpači jako Babiš
      • Nojo ale že si to rozkrademe sami nebo že nám to rozkrade komunistický imigrant ze Slovenska za to EU nemůže.Co mě osobně zarazilo jak se EU na bureše koukala skrz prsty a právem! ale co si spočítala kolik si vysála přes slabou korunu tak je bureš nejlepší ministr financí.To docela smrdí, ale opět chyba je u nás a 30% volí imigranta anostébáka a další věří ovarovi na hradě,no už chybí jen omluva sudetským Němcům třeba na 75 výročí v Liticích od nějakého obdivovatele Havla mi tak napadá Herman. *9*
  • " Prosazuje ale přísnou kontrolu hranic – francouzských, nikoli schengenských."
    .
    Vůbec se jí nedivím, když hlídání schengenských hranic nefunguje. Naopak, kdo chtěl své hranice hlídat, tak byl ostatními členy schengenu dehonestován a bylo mu to dáno za zlé (Maďarsko). Italská pobřežní stráž si klidně dělá výlety k břehům Libye, tam naloží všechny, které najde ve vodě a vozí je do schengenu. To samé dělají i lodě Frontexu.
    :-(
    • Pozor Frontex vynech ,tam už někomu došlo jak se dneska vydělávaj prachy za podpory novinářů.Jen pro znalé jeden generál z Itálie který řek pravdu o Kosovské vládě musel do týdne skončit a to je taková malá ukázka když řekneš něco co se zrovna nehodí.Frontex - tam se v budoucnu může stavět hraniční stráž EU.
  • jak se havloidi a podobná pakáž bojí opravdové demokracie
  • Jak dlouho zde budeme číst duchaplné hovadiny bijce pitomečků.Nebo rukověť je pouze pro ty slušné?
  • ... jo, a už mě pořádně blokni, ubožáci jako ty mi nikdy nescházeli, čau, poněkud zaostalý Jégle :))
    • Ing. Rudolf Hrebeňár - známý prasič stránek, potulný překladatel z němčiny tady zas háže jedovatou slinu? Ale byl to distanc, co? Už ti zas otrnulo?
      • ... jsi totální dement, už kvůli takové trosce mělo smysl sem nakouknout, ty zbabělče :)))
      • ... sorry, zakomplexovaný ubožáku, ale já zde nemám trvalé bydliště jako poslední póvl jako ty :)))
      • ... děkuji za pozornost, zkrátím to: napiš místo a čas a bude klid, ty zesraná trosko :)))
        • hřejivá procítěná slova plná vášně a odvahy nám tady stvořil ing. Rudolf Hrebeňár z Ostrova náš zdejší obecně uznávaný vyvrhel. Adresou výše.
          • ... o nás a ne o sobě píše pouze kripl, tak už napiš, kdy a kde tě sejmu, ty ubohá trosko :)))
          • ... jsi fakt to nejzbabělejší a nejprimitivnější, co jsem poznal, nezklamal jsi, sračko, čau :)))
      • ... bavíš mě svou demencí, mé potulné překladatelství zjevně měříš svou nulovou kvalifikací :)))
      • ... až nebudu stíhat překlady z němčiny, rád je nabídnu nepotulné trosce, můžeš se ukázat :)))
        • má své jméno. Před časem na dlouho vyhozen tady z diskuzí. Bydlí v Ostrově, na Lidické 1332, zavolat se mu dá na 723 984 963. Kohokoliv se tady zeptáte, rád vám přidá několik veselých historek tady toho obecného vyvrhela.
          • ... mám jméno, bydlím někde, něco znamenám a nic si nedělám z blbů jako ty, degene :)))
          • ... 723 983 963, sračko, napiš své číslo, rád poznám hlas kripla :)))
          • ... narozdíl od tebe, ubožáku, je mé jméno uznávaným pojmem, napiš své, nýmande :)))
          • ... tvá bezmocnost mě přitahuje, ale zklamu tě, se zbabělou troskou se vybavovat nelze :)))
          • ... tak co, sráči, napiš místo a čas, pak budeš potřebovat novou fotku do občanky :)))
          • ... jsi nejdementnější sračka, jakou jsem zde potkal, vyhození z diskuzí s dementy vítám :)))
          • ... neznám primitivnější trosku jako tebe, napiš své telef. číslo, rád si poslechnu krysu :)))
      • ... to ty zjevně postrádáš jakékoli vzdělání, že, moulo, popiš svou kvalifikaci, ať je legrace :)))
      • ... polib mi, známá nulo :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit