Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jiný kraj, jiný mrav! U nás v CCCP krachuje jedna banka za druhou, bez ohledu na její velikost.
    A hladomor tu máme!
    • ... u tebe krachuje hygiena Simone, pořád z tebe táhne smrad chcanek :)))
    • jsi takový blb od kosti. A toto co píšeš má být jako směšné? Nebo zábavné?
      • Napsal pravdu. Není ani směšná, ani zábavná. Je ale některým velice nepříjemná.
        • Napsals lež, jako vždy Zígler.
    • „Rubl se stává jednou z nejlepších měn na rozvojových trzích," řekl analytik JPMorgan Chase & Co Saad Siddiqui.
      Letos posílila ruská měna o 14 %, což je nejlepší ukazatel pro země s novými trhy po brazilském realu a jihoafrickém randu. „Jde o radikální polepšení v porovnání s lednem," praví se v článku.
      • *1* *1* *1*
  • https://www.novinky.cz/ekonomika/411645-prumerne-auto-v-cr-je-stare-uz-15-let.html

    dobrá diskuse
  • když v krizi ze svých peněz mám dotovat soukromý bankovní subjekt (nejedná se náhodou o loupež mých peněz?), může na oplátku onen soukromý bankovní subjekt dotovat mne až budu já v krizi? A až půjdu vyzvednout peníze dají mi je dobrovolně nebo si musím vzít pracovní pomůcku zvanou pistole?
  • Vždycky, když jsem viděl hubeného Singera, tak mi ho bylo strašně líto.
  • vanhorne
    "Tuční bankovní kocouři hubnou"
    Nehubnou, ale stali se zakernejsi a nenazranejsi.Zacatkem noveho tisicileti se zacali prevtelovat v tluste, prezrane nenasytne krysy.Kdyz banky prestaly vyplacet uroky, premena byla uspesne dokoncena.To byl signal, ze statem posveceni zlodeji vymysleli novou spinu a siji boudu.Ted maji v planu zavest negativni urok.Practicky budou dale cachrovat s penezi vkladatelu, kteri ale budou nuceni platit uroky z vlastnich ulozenych penez.Je to proti zdravemu rozumu.Je videt jaka spina vladne svetem, protoze politici jsou ze stejne zlodejske branze a zlodej se zlodejem se snadno domluvi.Politici nesou ale daleko vetsi vinu, protoze vsechno se delo s jejich tichym souhlasem.
    • Ten negativní úrok je něco tak neuvěřitelně podlého, že to může vymyslet jedině politik. Když někomu půjčím peníze nebo mu své peníze dám "do úschovy", což je totéž a on s nimi může nakládat a vydělávat na nich, je logické, že chci za tu půjčku zaplatit úrok. Pokud by se zavedl tzv. "negativní" úrok, nebylo by lepší ukládat peníze do krabice od vína namísto do banky?
      • vanhorne
        "do krabice od vína namísto do banky?"
        To je ale dost nevyhodne z nekolika pricin.Ale urcite ti vychytrali zlodeji to maji pojistene tak, ze v pripade davoveho vyberu hotovosti z bankovnich domu okamzite dojde k devalvaci meny.Curse them moterfuckers and damn their eyes.
  • ČNB si z nás opakovaně dělá errdel copak nalili málo prachů do GE KB Čspoř nebo ČSOB (IPB)jsme to odnesli 10letým propadem ekonomiky.Manažery zavřít ,sebrat majetek a hotovo,včetně členů dozorčích rad,ale to by tam nemohli sedět kamoši těch co o tom rozhodujou.Jak říkal jeden řiditel KB ja byl zaměstnanec jako každý jiný a ještě si odnes zlatej padák ten bych mu dal místo toho normálního a z 5 km výšky.
  • Z logiky akciových společností vyplývá, že i hodnota akcie 1 je stále hodnota a neznamená to, že by to mělo mít něco společného s vklady. To jsou karty rozdané hráčům, kteří hrají o auto, ze čtyř tři prohrají, jeden vyhraje, je naprosto jedno kolik a vezme si k tomu to auto, tomu autu se nic nestane, to tam stojí pořád dál.
    Já hraju Mobile strike a také mi stát nepřispívá na zvyšující se nároky hry.
    V roce 2008 jsem ztratil na úžasných vkladech doporučených RfB polovinu z 800 tisíc, mě nikdo nic nerefundoval, naopak se mi zvedli daně, ale bankám stát pomáhá.
    Nevolit stávající politiky a politické strany. Volit pouze ty, kteří tam nikdy nebyly. Raději budu jako Kubánec nebo Korejec v izolaci, ale budu svobodný ve své zemi, kterou mi moji politici nerozprodají a nerozkradou. Z historie vím, že to netrvá věčně, a jednou to skončí a přilezou i ti největší odpůrci.
  • Ani haléř! A nádavkem za "dobrou" práci bych spráskal bičem všechny ty Salzmanny, Singery a jim podobný savý hmyz! I toho Rusnoka-ten vypadá jako typický vesničan-asi má kořeny na východu Slovenska a tady dělají takoví kariéru.
    Inu, čím hloupější sedlák, tím větší brambory (hrachy).
  • Letos posílila ruská měna o 14 %, což je nejlepší ukazatel po brazilském realu a jihoafrickém randu!!!

    A co na to teplej červenáček Semjon Gayínek???

    HIHIHI YEAH !!!
  • https://www.novinky.cz/domaci/411783-prispevky-na-bydleni-stoji-stat-dvakrat-vic-nez-pred-peti-lety.html

    přesto máme na

    https://www.novinky.cz/domaci/410526-armada-se-docka-novych-radaru-da-za-ne-pul-miliardy.html

    a na
    https://www.novinky.cz/domaci/411860-miluju-tisice-lidi-prosly-v-pruvodu-prague-pride-metropoli-na-letnou.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit