Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • A to je zase blbost, že tu cenu snížit nelze. To nás zase oblbujete vy. Kolik dělá ta tržní cena elektřiny za 1kW oproti ceně, kterou jako soukromá osoba platím? Nepatrný zlomek. Stačí pak jít po dalších (víceméně vymyšlených) položkách. Proč není ta zelená zahrnuta do té tržní? Vždyť toto byl argument před lety, že neustálé zdražování je proto, že musíme jít na cenu tržní - i když výrobní cena byla velmi nízká a šlo to jen na konto zisku a růstu cen akcií a dividend. To je jako něco lidem účelově nalhat a když se to přežije, minci obrátit a začít lhát podruhé! A proč tedy ČEZ neprodává do Německa za cenu tržní+zelenou? Protože by se jim vysmáli. A na nás si dovolej jakýkoliv fígly zlodějský. K čemu máme antimonopolní úřad, když tohle celý léta dopouští? Jak to, že přenos stojí stejně nebo více, než je cena 1 kW? Ať ČEZ a další prokáží, kolik vynaložili za investice do přenosové soustavy - bude to hluboko pod účelově nastavené hodnoty. Nakonec ani není možné, aby to v uplynulých letech natolik stoupalo, když jsou podmínky stále stejné (k posilování sítí defakto ještě dosud nedošlo).
 • Ceny zde určuje zasraný ČEZ ,aby mohl sponzorovat stamilióny Klausovu rodinku!!!
 • Tak, veřejnost už je dostatečně postrašena a v kuloárech se již jistě přemílá nutnost pořádně zadotovat geotermální elektrárny. A další tunel "v zájmu ekologie a soběstačnosti" je na cestě.
 • Skutečně nám se nabízí asi jen Bulharské řešení.
 • Proč zase lže(jak řekla) cena se určuje především na burze v Némecku jak je možné že je v Némecku elektřina 4krát LACINÉJŠÍ než u nás v tomto SUPERBORDELSTÁTÉ.Nejvétší tuneldědek,zasr,,an přesčas,kalousušaý a spol to je SUPERBANDA GAUNERŮ ktomu se už nedá nic říc nejsou nic jiného než *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
 • Je čas, aby šli politici konečně do pr.ele ! Normální člověk je pro svůj život nepotřebuje. Kdo tbrdí, že ano, takl lže nebo je politik. Je absolutně jedno, co politik slíbí, ale každý politik spoléhá, že má jeho volič krátkou paměť, totiž čtyři roky je dlohá doba.Jak napsal TGM v roce 1928 - cituji " politici se chovají jako korouhve, a to proto, aby měli na chleba" konec citátu!
 • Až se národ probudí a pozná, že je třeba jít proti ČEZu cestou Bulharska a Kosova, ne po modré, ale proti modré, pak přijdou změny k lepšímu, volby jsou za humny. Je za humny i konec stračích létajících prasat, to záleží na vás. Jsou to jen modří vexláci a kádrováci jdoucí po modré k šibenici.
 • Plácá blbosti ekonomka teď cena ropy klesá,,,ELEKTRIKA NE.tak co nám to valí za bulíky...kradou kde mohou komunisty na vás bando nenažraná *14*
 • Bože, ta paní "ekonomka" je tak mimo, jak snad nikdo. Ceny elektřiny u nás natahuje monopolní a navíc polostátní ČEZ a energetickou burzu používá jako zástěrku. Za socíku byla elektřina cca 8-10x lacinější a na Západě byly též energetické burzy. Ale naše energetika a v podstatě celá tehdejší ekonomika byla autarkní a bylo jí šuma fuk, co se dělo na burzách ať finančních, zbožových nebo energetických. Dokonce jsme se tehdy bez burz docela bez problémů 42 let obešli a nikomu, kromě pár spekulantů nechyběly. Prostě nechá-li stát soukromými nebo polostátními kapitalistickými firmami lidi odírat, s burzami to souvisí jen okrajově. Proč máme 200x dražší vodu než za socíku. Asi existuje nějaká "vodní burza" a ta to určuje, nebo ne ? Ve skutečnosti je to dáno popřevratovou politikou rozkradení země a zašantročení všech životně důležitých odvětví a jednoho speciálně-vodárenství soukromým vlastníkům na Západ. Většinu vodárenství u nás vlastní Francouzi (Veolia) a přiživuje se také pár českých zlodějů.
 • Kdyby alespoň slavní ekonomové drželi pusu. Ekonomové byli vždy jakási zašívácká skupina lidí, kteří ale bohužel v tomto režimu mají pre. A taky je to podle toho vidět. Ta "dáma" buď nechápe, nebo nechce chápat, že výmluva na celosvětovou recesi je stále jen výmluva. A za tuto výmluvu se honem schová kdejaké individuum, aby si namastilo kapsu. Konec konců recese je zase jen důsledek fatálních chyb ekonomů a živlů okolo nich.
  Zvlášť zábavné je, když s iniciativou proti zdražování přichází pravice pod vedením ODS(Občane Dej Sem). Pro všechny slušné lidi je to signál, že zase chystají nějakou okrádačku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit