Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedni požádají o vojenskou pomoc Rusko a druzí Amíky. Řezat se to bude na území a za peníze UK. *1* To je taškařice. *1*
  • Již mám toho plné zuby! Soudruzi z Ukrajiny nás přišli ochránit před kontrarevolucí a tím
    mné i celé rodině ukradli 20 let mladého života! A nyní je máme pochopit a ještě jim pomáhat?
    To snad nikdo nemyslí vážně a hlavně zodpovědně. 20 let si tady žili jako prasata v žitě i s
    rodinami, celá střední Evropa dřela na jejich blahobyt(1 rubl= 10 Kč). Když naše poroba
    skončila a oni musí více pracovat, tak je vše špatně. A to si myslí, že z EU dostanou vše
    zdarma a budou okupovat celou Evropu svou líností a nesnášlivostí. A to nekomentuji
    jejich násilnícké povahy. Dost bylo 50 let diktátu z Moskvy a nechci se opět podřizovat
    diktátu z USA ! Pánové politici z ČR- již teď smrdíte h.....i ze zadku pánů světových policajtů z USA! Je mi Vás úpřimně líto !
    • Jiří jdi se vy...srat už ti to teče z huby. *1*
  • Pan soudruh BILAK je proti té bábě S KARAVÁJEM NA KEBULI mírumilovný charakter... STRYGA z čertova chututoru *16*. Ta basetla bude mít v Pekle extra kotlík, sama pro sebe, v Hitlerově křídle.

    A Duka, přestanou se chechtat a klepat si na čelo, nebo i katolíci poznají, že smrtí vše končí a přestanou od nich zakupovat za reálné majetky a zdroje opce na nereálno, až nebude vůbec nic.. tedy ani to nereálno. A hlavně nebudou ti abonenti, že? Takže reklamace církvi nehrozí do doby, kdy nebude vůbec nic - ani ta církev, ani oprávnění.... dokonalá židovina *1* *2* *15*
  • Bc. Jaroslav K. (VS) oprava BC se pise za jmemem je to totiz akronym za blby ciga..
  • Jo, zvy si tam amíky, oni tam náhodou nedojedou a staví se na 20let u nás ne?
    • No, to by bylo výborný, to by se mi líbilo, než ty rudý zavšivenci. *16* *16* *16*
    • Raději amíky na věčné časy, než ty stepní ruské barbary se svojí "kulturou", se kterou zaneřádili východní evropu na desítky let *16*
      • se zeptej Japonců a Němců jak jsou nadšeni z amerických jednotek na svém území, když znásilňují mladé holky, ale nepodléhají judisdikci té země , ale USA, takže je odvezou do USA a jsou v poho, vlastně aniž zde máme americkou základnu , jakožto poražený stát II. WV ,je ten emerickej vrah, co v Brně vyvraždil celé své příbuzenstvo, kde ho matka poslala, aby se vyléčil z depresí , silně pochybuji, že ho USA vydá do ČR k trestnímu stíhání
  • Zázrak!Havel vstal z mrtvých!!!!
    • saša promopro u koryta


      http://www.image84.cz/sasa-pasa-vondra/
  • Tak k r á v a nepřestane požadovat vojenský zákrok, myslím si že věděli dobře proč jí zavřeli, jenom měli bejt důslednější aby už nevylezla .... *16*
    • ru,ru,rudá jsem až za ušima...
  • !!!!

    http://nadhlad.com/content/z-tretej-svetovej-vojny-bude-opat-vinene-nemecko
  • !!!!!!


    http://aktualne.atlas.sk/separatisti-na-ukrajine-odmietaju-vyzvy-na-odzbrojenie-nepomohol-ani-rusky-suhlas-a-amnestia/zahranicie/europa/
  • maskuje sve zlodejny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší