Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tečka má strašnou zlost že má malinkého pindíka.!! *3* *3* *3*
  • Až chcípne poslední komunista (a nebude to dlouho trvat), bude se na této planetě docela dobře žít. KLDR si jako odstarašující příklad ponecháme.
    • Ja bych jim k tomu vychcipani ''trosku'' pomohl. *3*
      *1* *1* *1*
      • Dejte 500.- a já vám tu sebevraždu rozmluvím, soudruhu *1*
  • My zapomínáme, že Rusáci i Ukrajinci jsou jedna banda !
    • Tymošenková má lepru chytla jí od Juščenka!
      • Lepra je nemoc komunistů.
        • Já jsem vždycky říkal, že Kristus byl první komunista. Proto na lepru pomřely i davy křižáků včetně jednoho katolického jeruzalémského krále.
        • to je neštěstí tak máme po ministru financí....i po ministryni spravedlnosti... a chytli to od Tymošenkový
  • Každý, kdo zve armádu cizí mocnosti na území vlastního státu, je vlastizrádce a jako takový bude souzen.
  • Obama je měkkýš, prosbu nevyslyší, kdyby tam byl REAGAN, FAŠISTA Z kREMLU BY UŽ byl dávno v Haagu u šachů
  • Náš supersoudruch nejvyší Putin to dá všecko do pořátku protože vyvraždí darebáky z řad imperialistů a vihubí tu Mandelinku Bramborovou Kerou mně háže imperialista soused v noci do Erteplí! Jako jediný na tomto světě dokáže podójit Sověckého kozla a proto je nenahraditakný a Ameryčaní nám ho závidijó!!!
    • Tohle už tento pán jednou napsal- ASI VČERA?
      . Má to namnoženo- pozor ZLÝ PES.
  • KOMUNISTI zdevastovaly
    tuto zem na padesetat let dopredu!!!
    • Blbe, nauč se česky. Komunisti ti zřejmě "zdevastovaly" mozek.
    • Nech se vyšetřit
    • Za to jak lumpové co se po komunistech prolhali k moci ,je bude nutno odporážet na katovské mučírně odporážet co nejkrutějším způsobem.
  • Proc nebyla dodnes zakazana ZLOCINECKA organizace zlodeju a vrahu KSC(M)??? V demokraciji nemaji tito LUMPOVE co delat!!!
    • Hysterická reakce pane Bc.(jenom?) - zamítá se!
  • A vůbec nejlepší komunista je ten chcíplej.
  • Nastává vzkříšení,prý se má probudit i Havel jděte ke třem urnám!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit