Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • U soustruhu je najdete - to je dobré, jak si je bican jistý, že se elita nachází v kancelářích a výše. Ani neví, že už to bylo rozhodnuto. Až bude konec světa, tak v Čechách obdrží nesmrtelnost tj. věčně se opakující dětství a potom mládí na věky věků cikáni, protože jsou všichni věřící a pak lidé co pracují v montérkách. Vedoucí pracovníci a všichni páni a velmožové tu budou zanecháni v plném rozsahu tzn. bez vyjímky to sem zvědav jak se na to budou tvářit a co teprve jejich manželky a namachrovaní teenegeri zvyklí na společenské uznání od chudších kamarádů budou místo šikanování slabších zápolit se čtyřmi jezdci z apokalypsy to bude něco pro ně zas jich bude mnohem víc jen proti čtyřem, ale moc šancí jim nedávám no žádnou ty jim dají nafrak
 • Schwancenberg má pravdu s odsunem.To bylo největší svinstvo z jedné i druhé strany..Demokrasticky se píše pouze z té jedné strany a to je od Čechů,ale o německé se mlčí.V rodině jsem poznal obě části české i německé.To je vždy špatně Němci a Rakušané sem přišli za Rakousko -Uherska.Když tento perfektní stát rozbil teoretický žvanilů Masaryk a zednář Beneš tak to byla první privatizace u nás.Druhou většinou již známe.Dnes mě pobavilo,že vyvážíme stromy na stojačku.To se komunistům ani trochu nepodařilo jako těmto mocipánům.Proto se nedivím,že se ztrácí voda.Vše souvisí se vším.Chybí nám pily.Kolik jich demokraticky vyhořelo .Jezdím na Vysočinu a smutný pohled ,nikdo nic nevysazuje-nejsou lidi a nebo peníze na vše!.Krysy opouštějí politiku ,na kterou nemají buňky a jdou učit atd.Smutný stát a v něm smutní lidé jak v té pohádce.
  • Máš to poněkud zmatené a vše házíš do jednoho pytle.
   Jen pár poznámek:
   1. Němci do některých částí Českého království příšli daleko dřív, než za Rakouska-Uherska.
   2. Rakousko-Uhersko se vpodstatě rozpadlo samo, a kdyby k tomu tak jako tak nesměřovalo, tak by to Masaryk z Benešem rozbít nesvedli. Přeceňuje se v tomto smyslu jejich úloha, oni jen naskočili do správného vlaku ve správný historický okamžik, a trochu přitopili pod kotlem. Je to stejné jako s rozpadem východního bloku i s rozpadem SSSR, tam to prostě směřovalo, ani Gorbačov s Havlem by to v jiné situaci a v jiném čase nesvedli.
   3. Vývoz stromů nastojato není výmysl dnešních špatných hospodářů, to se dělo i za komunistů.
   4. Voda se ztrácí nejen v důsledku současného odlesňování, to začalo už dávno ve středověku, zrovna tak jako napřimování toků a tím intenzivnější odvod vody z krajiny.
   5. Lidi na manuální práci (tedy i zalesňování) nejsou hlavně proto, že většina občanů ČR chce pracovat v klidu nějaké kanceláře, nejraději u počítače, a ne se dřít na poli, v lese nebo v dolech... Až bude za to zalesňování podstatně větší plat než za sezení u počítače, tak se lidi na manuální práci najdou. Jde o to, jestli to už nebude pozdě.
   • Bod 1.souhlas.2.není částečný souhlas.Východní blok rozbil Gorbačov a byl oklamán ,že i pan Kohl vyslovil nespokojenost jak se s Gorbačovem zachází po 10 letech sjednocení.Havel byl obyčejný mouřenín.K těm stromům částečný souhlas.Vadilo mi to za komunistů a vadí mi to i teď.4.Studoval jsem energetiku a vodohospodářství dost dlouho,abych věděl jak to je.Ano výmysl to není,ale pokračování ve větší míře,protože není co nabídnout.,5.Absolutní souhlas,také to tak vidím.Že je pozdě to vidí každý z nás.Nerjsou potřební řemeslníci.Já si bláhově myslel,že teď je ta demokracie a svoboda a konečně si ten náš státeček ,dvoreček dáme dohromady a ejhle ono je to horší než dříve.Připomíná mi to jako,když se lidé slovně vrhli na perestrojku a podobné nesmysly.To je ukázka demokratické a svobodné diskuze talidi obohacuje a ne rozděluje jak to vidíme celých skoro 28 let.Ne každý ví vše a má patent na rozum.Proto se bral vždy v potaz názor starších a zkušenejších.
    • Drobné upřesnění k těm stromům: problémem je logický nedostatek výrobních sil. Má-li lesní podnik dostatek lidí a strojů na běžnou těžbu, v případě nadplánové těžby, například likvidace polomů, obvykle nemá možnost navýšit počet kvalifikovaných pracovníků a nutných strojů. Ostatně, jak je to dávno, co bylo pro nepotřebnost zrušeno lesnické učiliště v Lesonicích, odkud odcházelo cca 30 absolventů ročně (s "papíry" C+T a na motorovou pilu), což stačilo pokrýt minimálně potřeby kraje.
     Nedostatek pracovníků se po polomech projevoval vždy - o prodeji dřeva nastojato a výskytu tureckých dřevařů v československých socialistických lesích dokázal dědeček vyprávět celé hodiny.
 • Když by u soustruhu stál a zase krásné zítřky budoval to by bylo fajn.To by byl HDP,ale ztracený život a mládí ve žvanírně jménem parlament a senát.Co s tím?
 • H.Hook
  Čekal jsem od ANO podání trestního oznámení na Sobotku a další zloděje. Jenže nic se nestalo. Volil jsem ANO, ale to už se nestane! Babiš je stejnej parazit jako ti ostatní zloději!
  • Také už koblihy nežeru.
  • Ale on by rád akorát že má problémy se svojí špínou a ta je daleko větší ,možná soudruh Gross coby figurka soudruha Babiše by moh povídat.Takže nevěš hlavu pokud si volil asociaci nenažraných oberymrdů tak si volil jenom jinou část socanů.Teda ne že by si měl z čeho vybírat a koukněte na záznam jak se soudruh Faltýnek bratří s šikmookym Pitomiem -to je na zblití, 30 let po revoluci chtějí vládnout estebaci Man a Bureš s zamindrákovanym Pitomiem a do to ho se směje soudruh Filip,hnus.Za tenhle hnus nesou odpovědnost ostatní strany.
   • No, i kdyby bylo v kauze Čapího hnízda něco špatně (jako že není, ty peníze nikam nezmizely, čapí hnízdo stojí a slouží svému účelu), tak co je to 50 milionů proti několika Sobotkovým a Bakalovým miliardám z tunelu jménem OKD, že ??? Kde ty miliardy jsou ??? A to nepočítám kolik nás to bude stát až se ty doly, které totálně vytunelované hodili přátelé (říkají si tak socdemáci, že?) Bakala a Sobotka zpátky na krk státu, budou likvidovat.
 • Hamáček při vyjednávání snižuje socanům šance a znechucuje voliče, čímž tedy dál snižuje volební preference ČSSD. Sobotkovská taktika, na kterou Hamáček navázal, je kontraproduktivní a ve svých důsledcích zhoubná. Copak socani nemají kvalitní vyjednávače ? Hamáček už předtím výrazně podvázal koaliční potenciál ČSSD.
  • Já si vzpomínám na slova " Kdo je víc než horník "? Vůbec to není správné,aby tato profláklá partaj dostala Min.vnitra , jehož bemozci z PČR mají život psa za víc, nežli život člověka.
  • Takže min.vnitra dáme kriminálníkům a min.financí rozkradačům daní a min.obrany třeba nějakýmu proruskýmu pitomiovi .To už můžete dát min.zdravotnictví pohřebákům a min.školství analfabetům.
 • Pro: VEJPRTY: Nedávám tomu velkou naději, netěš se předem. Vše je jenom hra.
 • Foldynu charakterizuje důvěryhodnost a respekt k morálním hodnotám. Na druhé straně Foldyna neuznává pitomosti typu migračního šílenství či permanentního bruselského novátorství, ideologicky propagované na základě politické korektnosti v intencích eurohujerismu. Foldyna je realistický politik, jehož zvolení ČSSD pomůže. V časech Sobotky byli socani nepřekonatelní přeborníci v neplnění předvolebních slibů. Sobotka devótně tančil před různými politickými hochštaplery a přitom pohrdal voliči. Hamáček je epigonem sobotkovského politického stylu, jeho eurohujerská konformita může být pro ČSSD vražedná.
  • ČSSD je stranou pokroku, díky Zemanovi a po Sobotkově odchodu už jsou zase v pohodě.
   • A co bude po zemanově odchodu ? *14* *14* *14*
   • Probuď se Juro, spíš. Žádná pohoda, kde na to chodíš?
  • přesně tak ANO a ČSSD bude tandem
 • Propad způsobili ti vaši "nejlepší" Sobotka a Chovanec se zbraní v ruce a podobní chovanci a nevychovanci.
  • Spíš si myslím že je způsobila fanatická pomstychtivost zapšklého jezevce Miloše Zemana ve kterém roky kvasila nenávist vůči Sobotkovy potažmo celé ČSSD,. Mobilizace jeho voličů proti straně kterou založil byla do očí bijící.
   • Milý Klemente, jako obvykle se hluboce mýlíš. V době kdy byla ČSSD založena Miloš Zeman ještě nebyl na světě. A jestli někdo projevoval nějakou nenávist a fanatickou pomstychtivost, tak to byla zubatá pleš, která zradila Zemana při prezidentské volbě před 15 lety. A ta zubatá pleš se odrovnala sama (a současně přivodila i ČSSD klinickou smrt) tím, jak podle a nenávistně zaútočila na Babiše ve snaze dostat ho z politiky, na to nebylo potřeba Zemanovy součinnosti. Zeman si to jen s jistou škodolibostí vychutnal. Ono totiž to co Sobotkovi fungovalo uvnitř ČSSD (tj. likvidace jakýchkoli názorových odpůrců) nemůže fungovat mimo ČSSD, tak daleko moc pomstychtivosti zubaté pleše naštěstí nesahá.
   • jedině dobře socani ať tahnou do zadele za komunistama
 • Tato strana měla slibně nakročeno. Potopil ji však Sobotka. který nevěděl ani čí je. Strana se dostala svým politickým kličkováním a kauzami mezi béčkovou, nevolitelnou spodinu ODS, TOP09, STAN, KDU-ČSL a vypatlané Piráty. Druhého Zemana, který by je dostal z této žumpy už nemají.
  • Propánakrále, a kde by vzali druhého Zemana? Taková osobnost se rodí jednou za 500 let!
 • Taková béčková strana , kdo tam vlastně vynikl ? Ani ten MZ .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit