Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blegh
    Jasně, vemte si je! Vemte si je do Německa všechny! Na nás už potom jen je natáhnout znovu ostnatý drát podél hranic a znovu založit pohraniční stráž, kterou jsme se velkou pompou zrušili.
  • Merkelová nemá zájem o klid v Sýrii. Raději se spolčí i s tím pohanským tureckým psem, který je diktátor toho nejhoršího zrna. Hnus! *12* *16* *12*
  • Uprchlíci, kteří těsně před Tureckými hranicemi si oholili fousy a zahodili Kalašnikovy.
  • Zmatená Andělka neví, že na světě existuje dalších 850 milionů lidí žijících pod hranicí chudoby. A každý rok se do těch podmínek narodí dalších 80 milionů dětí. Andělo, chceš spasit svět? Tak mysli a napřed si to vyříkej s tím, kdo za to může-s USA!!! To je ta příčina, kterou ty, hloupá huso, nechceš vidět a ni slyšet!!! *12* *12* *12*
    • kdo vsechno si zaslouzi humanitarni soucit?

      https://www.youtube.com/watch?v=74W4HdQ_epU

      z tohoto videa to pochopi i blbej koukni na to ANGELO!!!
  • Nazvat Merklovou krávou je urážka pro to užitečné zvíře!!!!!
  • Merkelová, proč lezeš američanům do zádele? Těm, kteří to roresrali v Sýrii a jinde?! *12* *16* Proč se spolčuješ s těmi vrahy a gaunery nejvyššího kalibru? Co tím sleduješ? *12* *16* *12*
  • Už jsem se díval kolik stojí BVP, nějaký schopný tank, vojenská bojová technika. a pod. Kupovat si nějakou pistolku to nepomůže, až půjdou miliony, tak nás ušlapou jako sarančata. Merklová se úplně zbláznila a z bláznem nic nesvedete, vždyť ona už neví co mluví, je jako obrácené počasí, jednou mele tak a po druhé jinak. Evropa tímto neschopným způsobem vedení půjde k šípku. Nějaká mezinárodní smlouva o pomoci uprchlíkům v tomto případě nepřipadá v úvahu, protože většina boje schopných mladých lidí jsou v prvé řadě schopni bránit svoji vlast. Používat smlouvu o pomoci uprchlíkům, která je pomalu sto let stará je úplně mimo realitu. Dneska jsem byl v Rakousku a na hranicích mne kontrolovala policie a chtěla po mně pas, tak na co máme volný pohyb osob a zboží. Zadrátovat hranici, vystoupit s EU a je pokoj.
    • Ještě něco, po mně jako občanu České republiky policie chtěla pas a jel jsem v autě SPZ České republiky. Když jdou uprchlíci, tak je nachají jít bez dokladů a všechno OK a ještě je vítají jako osvoboditele. Tohle mi hlava nebere.
      • pamatuji cedule v rakousku s nápisem češi nekraďte,proto by mne zajímalo co měli za cedulky v Kolíně nad R. a jinde?........vjezd povolen? *15*
        • "Děkujeme syrským gynekologům, že zdarma zkontrolují naše ženy a to přímo na ulicích"

          "Welcome doctors!" *1*
          • *14* *14* *14*
  • Před armádou legální vlády prchá jen její nepřítel, tj. v syrském případě terorista. Samozřejmě, že pro USA, wahábistickou Saúdskou Arábii a islámské Turecko jsou tito teroristé opozicí vůči jimi nenáviděnému Asadovy. A k návštěvě Merkelové snad jen to, že se již zřejmě zcela nepokrytě pasovala za osobu, která jedná a rozhoduje za celou EU. A přijela tak s Turčínem dojednat další zásilku miliónu či dvou islamistů do Evropy a přihodit několik miliard euro. Tahle baba je synonymum zániku Evropy.
    • vole
    • Pro Assada je nepřítel kdokoliv, kdo je proti němu, jak už to u klasického diktátora je.
      • Klasický "diktátor" vybudoval Sýrii .Většina Syřanů měla docela slušnou životní úroveň a v zemi byl relativní klid. Vládla zde náboženská tolerance. A toto se zvrhlým vlastníkům USA nelíbilo. Tak zašaly podporovat, cvičit islámské džihádisty a organizovat exodus do Evropy. Stejné jako v Iráku nebo Lybii. No a to humanitární bombardování a vraždění řádně zvolených. přece bylo nezbytné k zavedení USA dodokracie. Kadáfí to jasně a reálně formuloval a proto byl zavražděn.
      • Pro jakéhokoli prezidenta jakékoli země je nepřítelem ten, kdo se snaží rozvrátit stát a dostat se k moci ozbrojeným pučem. To je ti snad jasné rosťo, né? Nebo si myslíš, že pokud by nějaká ozbrojená skupina zaútočila proti státní moci USA s cílem svrhnout prezidenta a převzít moc, že by byla považována za umírněnou opozici?
        • Civilisté a jejich děti jsou lidé, kteří se snaží rozvrátit stát. Krom toho prezident nemůže mít největší moc jakékoliv demokratické země.
  • Vracet zpět !!!!!!!!!!!. !!. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *12*
  • Andělička je totálně mimo myšlení Evropanů a neví už kudy kam. Tak vymýšlí další intriky jen proto, aby se udržela u moci? Jak trapné.
    Tato duševně chorá osoba nemá na politické scéně Evropy vč. těch nemožných bruselských exotů co pohledávat. Říše byla pohřbena v pětačtyřicátém.
    O osudu Evropy jsou tito politici o 3 kroky zpět.
    Polsko a Maďarko to začínají chápat pragmaticky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit