testovaci text

Diskuse pro Článek

Účet za czexit. Už jste ho viděli?

14. 2. 2018 – zpravy.tiscali.cz

Tomio Okamura buď lže, má horečku a blouzní, anebo je prostě Pitomio. To jsou tři možnosti, kterými si lze vysvětlit jeho tvrzení, že czexit pořídíme v podstatě zadarmo.

zpět na Článek
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 161

napsat komentář

Snílek (inkognito)

12 souhlasí, 6 nesouhlasí

16.2.2018 upraveno v 09:44
vlákno reagovat

karban.milan tiscali.cz

18 souhlasí, 12 nesouhlasí

Propaganda, vyvolávání paniky a strachu, to je jediný cíl toho balastu, co tu nějaký pisálek stvořil. Není tu bohužel politická síla, která by vedla ke změně směrem k vystoupení z EU. Vláda a naši europoslanci, by jistě dakázali připravit CZEXIT šikovně a méně bolestně, ale ti to nikdky neudělají. Naši zástupci v Bruselu jsou totiž většinou neschopní, odstavení politici, co ty pozice mají jako odchodné.
16.2.2018
vlákno reagovat

krauskopf tiscali.cz

12 souhlasí, 5 nesouhlasí

já myslím ,že k tomuto tématu píší je lidi,kteří nic nedělaj a kritizují
15.2.2018
vlákno reagovat

paek2805 tiscali.cz

21 souhlasí, 26 nesouhlasí

Ten, kdo neumí pochopit, že pro naši zemi je nejlepší cestou zmizet z potápějící se lodi nazývané EU a čím dříve to uděláme tím to bude rozumnější, to je absolutní blb.
Ten bruselský neofašisticko-neomaxistický paskvil, vymyšlený a uvedený v roce 1957 do "života" Hitlerovým právníkem Walterem Hallsteinem, neměl šanci na budoucnost už při svém vzniku. Způsob diktátorského vládnutí bruselského spolku nemá šanci uspět. Většina obyvatel evropských zemí to nesnáší a nenechá si to trvale líbit.
15.2.2018
vlákno reagovat

ryba facebook.com

25 souhlasí, 17 nesouhlasí

Je třeba ukázat EU,že si nemusme dát líbit všechno co nám spiklenci z vedení EU naservírují.Tedy existuje svobodná cesta vyvázání se z vlivu,na kterou Okamura ve svém programu upozorňuje.Nevím proč se pražská kavárna na něho tak vrhla,když má podporu skoro milionu voličů ve svobodných volbách.
15.2.2018
vlákno reagovat

Bubblebum (inkognito)

33 souhlasí, 31 nesouhlasí

Český hnojník by si měl nejprve udělat pořádek doma a ne nikomu nic "ukazovat". Hlásání jakéhosi "czexitu" je vlastizrada. A od toho polovičního Japončíka to opravu sedí. V Japonsku by takové kecy už dávno byl nucen spáchat hara-kiri. A to že tu vlastizrádnou kreaturu volil skoro milion voličů jen dokazuje, jací to jsou omezenci.
15.2.2018
vlákno reagovat

Snílek (inkognito)

21 souhlasí, 9 nesouhlasí

ÁÁÁ, sám velký Bubblebum na scéně, konečně bude nějaká legrace. Kam ten člověk na ty vtipy chodí?
15.2.2018
vlákno reagovat

XXL (inkognito)

9 souhlasí, 14 nesouhlasí

ryba: " ... má podporu skoro milionu voličů ..."

pro pořádek: 538 tisíc voličů hlasovalo pro SPD

ale u této sekty jsme už zvyklí na ledacos, takže drobné přehánění tohoto typu nijak nepřekvapí
15.2.2018
vlákno reagovat

Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

21 souhlasí, 13 nesouhlasí

Odejít či setrvat,nakonec to vyjde stejně....s držkou v zemi budeme rýt. Z EU je komunistický spolek plný senilnich uchylů,bez koulí!
15.2.2018 upraveno v 14:59
vlákno reagovat

Snílek (inkognito)

16 souhlasí, 12 nesouhlasí

Celkem souhlasím, akorát si nejsem jistý, jestli jsou to komunisti, nebo pseudokomunisti, demokrati, či pseudodemokrati, marxisti, pseudomarxisti, či neomarxisti, případně librálové, či neoliberálové, kapitalisti, anarchokapitalisti, anarchisti, fašisti, neofašisti, židokapitalisti, židobolševici a další a další? Čert aby se v tom vyznal. Jsem si ale jist, že jsou to pořádní a gigantičtí COCOTI. Se zbytkem komentáře souhlasím, kromě toho, že to vyjde stejně. Nevyjde!!! Teď se láme chleba, jde nám všem o život!!!! Doslova!!!!!! Jde o naše rodiče, ale hlavně o nás a naše děti. Kdo chce, aby jeho dcera nosila burku a byla ukamenovaná, když jí někdo znásilní?
15.2.2018 upraveno v 19:25
vlákno reagovat

Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

13 souhlasí, 15 nesouhlasí

Souhlasím též,"bez koulí" myšleno nemají koule na to přiznat si v 21.stol. pravdu a říct na tvrdo,ze pokud chceme Evropu musí humanita do (.)
Proto jsem volil Zemana a v rodině jsme rozdělili hlasy mezi ANO a SPD. Máme děti.
15.2.2018
vlákno reagovat

Imros facebook.com

19 souhlasí, 31 nesouhlasí

Z ceho si myslite ze se opravuji mosty dalnice a jiny projekty? Z EU a az vystoupime tak nebude nic prace nebude na duchody benzin bude stat 50 kc a lidi budou obyvat ubytovny protoze na hypoteky co si nabrali mit nebudou.40 % populace u nas je ze zak´adnim vzdelanim co ty budou delat kdyz si tady stezujete ze delate v montovnach budte radi ze jsme aspon montovny .Nejsme Svycarsko ani Anglie jsme mala nesobestacna zeme ve stredu Evropy a uz davno nas Pan Klaus prodal prave do tehle Evropy uz neni cesty zpatky a jestli je cesta zpatky tak na ukor nas vsech lidi a nasich deti ze se nam bude darit o hodne huř a nekterim co jsou zadluzeny ak zkrachujou ale to Okamurovi bude uplne jedno.Mame se ted dobre tak to lidi nepokažme.
15.2.2018
vlákno reagovat

Snílek (inkognito)

14 souhlasí, 12 nesouhlasí

Dobrej pokus, politruku!!!
15.2.2018
vlákno reagovat

vejprty wo.cz

19 souhlasí, 8 nesouhlasí

Drastický účet za czexit = demagogie.
15.2.2018
vlákno reagovat

topol (inkognito)

17 souhlasí, 8 nesouhlasí

Běžte už někam !!! I tohle je Brusel !!!
www.cum.sk/v/syQ0/nem...oucich
15.2.2018
vlákno reagovat

Snílek (inkognito)

17 souhlasí, 14 nesouhlasí

No ale tohle je na Západě naprosto normální a všední. Jestli nezdrhnem z EU, tak to tady máme taky. Já jsem zvědav, až bude Václavák a Karlák plný těchto zvěstovatelů Mohamedovy pravdy, co na to pražská kavárna a sluníčkáři? Budou to chválit? Budou mít odvahu to kritizovat?
15.2.2018
vlákno reagovat

zaris tiscali.cz

10 souhlasí, 5 nesouhlasí

Je zajímavé, kolik lidí si osobuje právo na jedinou pravdu, tu svoji. Je to docela jednoduché. V každém režimu jsou lidé , kterým to vyhovuje a potom ti ostatní. N, zbývají ještě ti co na to se-ou úplně a je jím to buřt.I v současném režimu se tyto síly rozdělili podle toho , kdo co získal a teď to tvrdě hájí i když to často obhajitelné není. Proto by mělo rozhodovat to, co lidé uznají ve většině v referendu nebo volbách. Ale tak to nefunguje, protože ta jedna část už si svoje nakradla a nenechá si to jen tak vzít. Takže "demokracie"?To asi těžko. Globální problém spočívá ve funkčním lezením do něčího zadku.Ale pokud to přináší výhody a zisky je to v normě povahy člověka( alespoň dost velké části). Spravedlnost se tím stává dost imaginární a hodně lidí tak tato skutečnost ovlivňuje. V důsledku nakonec dochází k revolucí, převratům a nepokojům. Tak babo raď, jak z toho ven.
15.2.2018
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.