Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nebudu ani číst článek demagoga Jégla. Jenom pár věcí na zamyšlení. Na počátku 90.let bylo slibováno přibližování naší vnitřní ekonomiky v porovnání s německou. Jenže čas ukázal opak. Německo nemůže mít zájem na zlepšení naší situace. Jsme stále více podřízení nadnárodním společnostem, které mají sídlo většinou v Německu, V.Británii či Francii nebo USA. Je s námi hrána vysoká hra. Podřízenost naše vůči EU je stále větší. Proč by tedy těmto zájmovým skupinám líbilo, kdyby se začala říkat pravda? Každý, kdo něco podobného začne prezentovat, je označen za lháře a za zrádce. Podobně jako je nyní špinavě vláčen T.Okamura. Řekl konečně pravdu o tom prasečáku v Lánech. Ovšem proto, že cikáni jsou vynášeni do nebe, jakákoliv jejich kritika je porušením zákona, tak se Okamura musí pošpinit. Je zajímavé, že se k tématu moc nehlásí TOP09. To by asi pak dolehla nakonec pravda proti p.Schwarzenbergovi. Je třeba dnes více vystupovat proti lhaní o jednostranných výhodách našeho vazalství k EU. To činí otevřeně právě třeba T.Okamura. A zase je mu nasazena oslí hlava. Jestliže jsme víc a více svazováni direktoriátem komisí EU, kdy už přestávají naše úřady mít nějaké pravomoci něco u nás rozhodnout, kdy o všem se začíná rozhodovat někde v Bruselu, tak je třeba nebýt hloupým stádem, ale vyslechnout i pravdu. Existuje mnoho odborníků na ekonomiku, včetně nositelů Nobelovy ceny, kteří kritizují čím dál více například euro jako společnou měnu pro takovou ruznorodou škálu zemí, jako je dnes v EU, kteří kritizují stále větší a větší potlačování demokratické diskuze v komisích EU. Ale naše média a lidé jako je P.Jégl se to snaží zase převrátit, hájí cizí zájmy, zájmy EU, což je hlavně Německo, namísto toho, aby se pídili po skutečném rovnoprávném vztahu nás a EU.
  • Prasecak v Lanech? Myslite sidlo prezidenta Zemana? Zajimavy nazev, originalni.
 • Všechny nadnárodní řetězce mají stejné né li nižžší ceny než v německu atd. .Všechny zisky jsou vyváděny mimo čr. plat všech zaměstnanců na 1/3 , Tak co může být ještě horší???? Okupace??? Kolonie??? Jak se vám líbí , že jsme montážní otroci nemecka mi potomci nejschopnějších kutilů v evropě.Kde je sláva našich strojařských firem, ktaré ve světě měůli méno. Je mi smutno z toho když čech je méně hrdý na svůj původ než čecho-japonec, co supluje naši neschopnost. *9*
  • Romane, co to meleš o tu naši Českou prestiž nás přeci připravili komouši za vydatné podpory rudých fašounů. komunismus = fašismus
   Tak se prober a vytáhni si hlavu z p...
 • Mě by jen zajímalo, jak si tady ten autor, oranžový eurostrejda představuje, že my to můžeme ovlivnit?
  Pamatujete si někdo za jakých podmínek sme přistupovali? Kolik sme toho museli měnit, kolik zbourat a kolik ovcí vyvraždit a kolik toho slíbit? Jak nám napálili 7 let bez možnosti práce u nich za jejich?
  Třikrát už sme měli národního heslo utahování opasků.
  Máme tady horší jídlo, směšné výplaty.
  A teď připluje na Sorosovy lodi černoch z Afriky, natáhne ruku pro podporu, jen se zeptá kde bude bydlet a kam má chodit na jídlo a zároveň odmítne otisky prstů a očkování a oni mu všechno splní a ve všem vyhoví.
  Ano stál by nás czechit hodně, ale to proto, protože nás naprosto ovládají.
  A na závěr Palackého výrok s menší úpravou přesně zapadající do dnešní situace: Byli jsme před Rakouskem a budeme i po něm.
  • Za to nemohla EU, ale pan Klaus.. populista něco jako Okamura
 • Není třeba CZexit...když se německá unie už rozpadá sama. Do mrtvol se nekope. Na potápějící se Titanik nikdo nevstoupí.
  Německou unii může hájit pouze pitomec, nebo ten, kdo dostává za tuto směšnou propagandu svých pár drobáků.
  • Zavolej Okamurovi a zeptej se ho, kolik nás to bude stát.. jaká investice se zastaví.. .Vždyť se většina silnic, škol... staví z peněz EU... a my nikdy nebudeme jako Švýcarsko, jak Okamura s oblibou říká... Nejsme zásadoví,... vždy se přikloníme na stranu, kde nám to přinese větší příjem-výhody.... Celá ekonomika by tím byla hodně postižená... a nemůžeme se odstřihnout ze dne na den... dohody se musí dodržovat, protože by s námi už nikdo nechtěl uzavřít žádnou dohodu.. /Silnice, školy, čističky odpadních .. pokud budeme volit odchod z EU, tak tím volíme Putina a Rusko... Jestli si někdo myslí, že společná obrana, tak myslí špatně.. Nechat se vyrvat z e společenství demokratických zemí, znamená hlásit se k totalitě...
   • Kdoví z čeho se stavěly školy a silnice před r. 2004, kdy jsme do EU vstoupili.?
    My jsme tady vlastně žádné škol, silnice a nemocnice neměli.
    A Rusko vám nevoní? A z čeho si myslíte, že EU vyrábí plyn a ropu? Asi z petek, že?
  • kolik za propagandu platí tobě ?
   • Proč se ptáš, máš zájem dostávat více? *1* Nebo jinak, kdyby tu "částku" někdo dal k dobru, okamžitě by druhá strana nabídla více. A při typickém české nenažranosti by dotyčný na tu novou nabídku zaručeně kývl. Takže se zkus zeptat třeba autora článku, kolik mu to sype. Mně neřeš, já jsem jiný level. *1*
 • vůbec mohli existovat před členstvím v EU ? :-)
  Raději z toho spolku odejít, než si nechat vnutit jediného vandráka. A že je pokrytecká EU i mstivá ? To mě nepřekvapuje.
 • Nakonec ale nebude jiná možnost. Kvóty, Dublin, Cenzura... Přichází další hrůza z Bruselu. Brusel se chystá zatočit s fake news a připravuje novou legislativu. Více bychom se měli dozvědět už koncem března. Jde z toho strach!

  http://www.epshark.cz/clanek/424/evropa-navrat-do-totality
  • Brusel se chystá zatočit s fake news? No to je fajn, konečně nás zbaví lží na ČT a v Bakalových Hospodářských novinách a Respektu.
  • Přesně v duchu bolševiků, kdo nejde s námi, jde proti nám! A co neříkáme my, to je fake news.
   Diktatura po bolševicku. Pěkně děkuji, nemám zájem. Hlasuji pro CZexit. *1*
 • Zase napíši to známé : Komu by to prospělo ? Je přeci jasný, že do Bruselu dáváme víc než dostanem zpět. No a ty euro poslance si platí taky republika a když u nás poslanci v parlamentu má každý ročně hodně přes milion tak kolikpak mají v Bruselu !?!
  https://zpravy.idnes.cz/poslanecke-nahrady-poslanci-snemovna-2016-priplatky-za-funkci-na-reprezentaci-na-administrativ-ipr-/domaci.aspx?c=A170922_171448_domaci_jav
  • Ahoj ekonome ze IV. cenové. Kde jsi na to přišel, že do Bruselu dáváme víc než dostaneme zpět ? Mohl by jsi nás poučit ?
   • No to jste mě rozesmál .Nemusím být ani ekonom .Ale už jste viděl kapitalistu aby někam investoval bez zisku a dokonce jako dotoval ?!?!
    • To narážíte na našeho chlebodárce? *1*
    • Děkuji za výstižnou a fundovanou odpověď.
 • Vzpomněl jsem si na Slunce seno jahody když ekonom z JZD řekl, tak mu s tím nesmyslem pomůžem. Riziko za neúspěch nesl předseda JZD. Já bych s tím nesmyslem Okamurovi pomohl a za neúspěch aby nesl ne nějakou politickou zodpovědnost, ale materiální. Pokud má Okamura desítky či stovky miliard, tak proč ne, ať hezky ručí za neúspěch. Pokud by to nevyšlo ještě navrch bych mu dal doživotí. Okamuro můžeš začít, ale napřed tady podepíšeš svou hlavu kterou dáváš na špalek. To bych udělal s každým politikem co o něčem rozhoduje a ne, že všechny nesmysli budou platit daň. poplatníci. Politici se již dříve chvástali, že každý úředník bude hradit ze svého špatné rozhodnutí, tak chlapci můžete začít u sebe a hned.
  • Ty nejsi antikomunista, ty jsi neomarxista!
 • Okamura je nebezpecny snilek.Neznam , ze sveho okoli s vyssim vzdelanim, kdo ho volil. Bohuzel, pokud se zeptate jeho volicu na dusledky vystoupeni z EU, tak je neznaji, Bylo by vhodne, aby tyto dusledky byly zverejneny odborniky a ne Okamurou. Takhle jednali pozdejsi diktatori a tomu musime za kazdou cenu zamezit !
  • ad Palinek: Ja se zeptam obracene - znate vy a vami podobni dusledky SETRVANI v Evropske unii? Co vas vede k domnence, ze to budou svetle zitrky? Asi jste trochu zaspali vyvoj poslednich udalosti, protoze ty davaji tusit presny opak, a jen zaslepenci to nevidi. Ano, Czexit by nas zrejme neco stal, ale nebude nas setrvani stat mnohem, mnohem vic??? A nemyslim jen financne...
   P.S.Obema stranam vrele doporucuji nakouknout do knihy "Nacisticke koreny Bruselske EU aneb Co jste chteli o EU vedet, ale nikdo se vam to neodvazil rici". Zde on- line verze knihy, verte ze je to opravdu zajimave pocteni:
   http://desitka.org/nkbeu.pdf
   • Jasne a ty jsi z těch co nepoužívají palici protože co je psáno je pravda si fakt tak blbej?
    nebo tě nekdo platí rublem?
  • Argumentuj, nerozkazuj, jinak jsou to jen plky. *3*
 • Okamura není žádný myslitel. Jo když se vyhříval na sluníčku demokracie šil slovními výpady do každého.To byla jiná. Nyní je rád když se za něj někdo postaví. Na druhé straně zas takovou demošku tady nemáme aby na něj vyhryzovali zdejší extra špíny. Přeci takový profesionální prodejný zdejší štváč Jegl, nemůže být tím zdviženým prstem! Nebo hnoji všech hnojů - lidovci. Hnůjbanda která veřejně kolaboruje se skopčákama .... A jezdí drze na jejich sudetoněmecké sjezdy! Jo prdelníci až se toto rozmázne, to budou asi facky lítat i na ulici.
  • souhlas, Okamura není žádný myslitel. Možná jsi na tom líp, ale automatická pračka taky.
  • Nevím, co je kolaborace.. když Koten říká,že Krym a Sudety je rozdíl... Právo na sebeurčení tedy měli i Němci , když nám Hitler sebral sudety.. něco podobného udělal Putin s Krymem... a Koten tvrdil, že je tam rozdíl..., že sudety nám sebrat neměli že Krym byl zabrán oprávněně a že tomu rozumí...tak nevím,. kdo komu nahrává...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit