Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se budu muset zeptat Slováků pracující v ČR (mimo zasra.ce Babiše)(ten ale moc nemaká)kolik účtenek už doma poslali a proč přes tak tučné výhry hledaj práci v cizí zemi,dokonce jsem zaznamenal že už sem za prací migrujou i děti těch co sem přišli po roce 1993.Hezká země zničená experty typu Bureš a socany alá jednobarevná vláda typu Fica.Kdyby se vrátili dom z ČR tak mají 50 % nezaměstnanost a málo kaček na složenkový losy *1* *1* *1*
  • Kolik blbostí vymyslíš, tolikrát jsi politikem...
    • ... jenom totální primitiv se nazývá Hrochem :)))
  • příklon k bolševickým metodám zvládá soudruh Bureš a jeho věrný mopslík MAN fenomenálně *15*







    YEAH !!!
    • Pravda ale kde se berou výsledky voleb.Pak je chyba někde jinde.
  • Jsem podnikatel. Ale dnes nemám čas, musím na pracák, nebo mě vyřadí.
    • proč použivaš mou přezdívku ty moulo českej upatlanej- s pracakem se tu nechlub raději běž pracovat at se mužeš mit lip tak jako my podnikatelé *12*
    • ahoj Simčo copak úspěšné návrhy na ulici v zimě nefungují? *1* *1* *1*
  • mě by zajíámalo kdo čekal výsledky hned? počkejte až bude součet za rok to se teprve pobavíme
  • Tak fiasko Sk loterie je predevsim to, ze pocet vyher je odvysli podle poctu zadanych uctenek a NE podle poctu VYDANYCH uctenek, cili pokud mene lidi zada uctenku do losovani mela by byt sance na vyhru vetsi...proste kdyz uctenky zada jen 5% mely by si rozdelit vyhry z celych 100% uctenek....
    • A kdyby účtenku zadal do slosování jediný Slovák, měl by shrábnout vše, to by bylo žrádlo...

      A proč ne, kdo nehraje, nevyhraje.
  • ... nejprimitivnější primitiv nikdy nepochopí, že svým neškodným hlasování je za deb*la :)))
    • konečně jdeš jednou v pravý čas. A zameč....
    • si hlas plešatej impotente
      • ... mám víc vlasů než chlupů bobr tvé rómské matky, primitive, čau, už jebu deementy :)))
        • ... fakt to moc vítám, když totátní blázen hlasuje, přidej, póvle, papa, jdu mezi lidi :)))
        • matka Eržika je taky plešatá impotente?
          • ).(
  • Tak jako se najde plno hlupáků kteří celý rok opruzují všude kde otevřou pusu, Jak je vše špatné a jak se jim to či ono nelíbí. Ale k volbám nepujdou . Tak je plno hlupáků kterým rádoby podnikatel sdělí zda chtějí účtenku tak ani nemrknou a v podstatě dají své těžce vydělané peníze do chřtánu nenažraných veksláků. Vůbec si neuvědomují , že jim je sražena daň bez mrknutí oka ,ale šmelinář který koupí zboží za pakatel nezaplatí ani korunu na dani a ještě má tu drzost žádat o různé dávky a odpisy. Pak vidíte jak manželka milenka tohoto ctěného podnikatele nakupuje pro osobní účela za stravenky které by měli mít zamestnanci v této firmě. Pokud budou v republice tito zloději tak bude vhodný každý nástroj pro vynucování rovnosti v daňové morálce. Všude ve světě je to normální vydat doklad , jen u nás si někteří z toho udělali zlatý důl na úkor ostatních. Klausova škola se nedá zapřít. *9*
    • To zloději tu budou do té doby, dokud tady bude kapitalismus.
      • klid diky nemu se maš tak jak se máš- a jeslti to je špatně je to tvuj problem ne nás podnikatelu ty nulo česká nic nemíte ani pracovni moralku nemate ale otirat si huby to vam jde nejlip naštěstí jste levní jinak by se tu ani neoplatilo tahat fabriky a pak zisky tahat zase ven *12*
    • ja nevim kde nakupujes ale mne se nestalo jiz 10 let ze bych nekde nedostal doklad... Pravda vietnamska trznice to nenevstevuji, ale tuhle jsem sel kolem a pusto prazdno oni uz tam lidi moc nechodi tak nevim fakt kde nakupujes ze nedostavas uctenky???
    • ... je k popuku, jak kolem sebe vidí samé hlupáky hlupák, který není sto ani správně psát :)))
    • ale notak vždyt začit podnikat dnes muže kdokoli ale to už neni takova sranda jako nadávat na podnikatele že? moulo českej *12* raději se pěkně vyspi na šichtu
  • jestli před příštími volbami bude Koblihář rozdávat ke koblihám účtenky *15*
    • Účtenku z EET + paragon pro případ reklamace... *4* *4*
    • ... to ale nikoho nezajímá, ty ušmudlaná nevzdělaná trosko :)))
    • neřeš blbosti hlupak a radeji se soustřed na praci česky odpade *12*
  • že šance na výhru první ceny ve sportce je stejná jako pravděpodobnost že do člověka uhodí blesk. Neznám osobně nikoho do koho uhodil blesk ani kdo vyhrál první cenu ve sportce ale znám dost lidí kteří sportku stále znovu a znovu hrají a stěžují si že opět nic nevyhráli. s touto loterií to bude stejné. Najdou se lidé kteří nato budou kašlat a lidé kteří jí budou stále hrát.
    • ... to já znám jednoho, který sem píše pořád tlachy :)))
      • píšeš tlachy.....
    • neřeš to nejsi podnikatel tak pracuj a bud rád že jsi rád- že te někdo zamestná ty moulo umaštený *12* nic netvoříš jsi zbytečný a nahraditelný- narozdíl od nás podnikatelů *12*
      • už jsi dneska zamečel? A teď VYSKOČ.....
        • misto psani komentu v pul pate radeji koukej na pás a pěkně montuj ty moulo klidně si u toho skač a meč či cokoliv mne se tvuj nudny zivot netyka ja ho travím pekne v luxusu *12*
          • popelnice u Teska jsou pro tebe luxus. A vidím že ses i podepsal. Akorát neumíš psát tak jsi namaloval svoji fotku. No tak nám žebroto ještě jednou zameč ať máš pro dnešek splněnou normu a upaluj k popelnicím ať tě nějaký jiný bezďák nebo potkan nepředběhne....
            • ted si mi to nandal lopato :) nevim co je teska a u popelnic taky nejsem. mečíš tu jen ty páč si zbytečný nahraditelny liny delnik co se citi ukrivden ale neboj časem si zvykneš že jsi a budeš nula *12*
              • Reakce na příspěvek:

                jak si se nažrala z kontejneru Simono?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit