Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... opět řádí hlasující primitiv, který si tím nahrazuje izolaci od všeho inteligentního, čau :)))
  • https://www.novinky.cz/ekonomika/424836-finsko-jako-prvni-na-svete-vyzkousi-zaruceny-prijem-pro-nezamestnane.html
  • ... Hroch je neuvěřitelný hlupák, mám z toho velkou radost, na takový odpad ale již kálím :)))
  • Metodu pokus-omyl ať soudruh Bureš praktikuje ve svých firmách, nikoli na ministerstvu financí.
    • pokud omyl jo? hm zajimave - ty ale pokdu omyl nedelej ba tvou nuznou pozici čeká dalších xx českých primitivu co ji budou vykonavat stejne mizerne jako ty moulo *12*
    • ... jsi primitiv :)))
  • Účtenková loterie = další koblihářův podvod...
    • ... na vidláky jako ty mu bude fungovat cokoli :)))
      • Omyl - na mne cokoliv nefunguje...
        A už vůbec ne lži a podvody...
        • ... tvůj omezený výklad lží, podvodů apod. mě vůbec nezajímá, čau, napiš Hrochovi :)))
          • Já zde nepodávám žádný výklad lží a podvodů... Jen říkám, co na mě neplatí...
            Nauč se číst...
            • aha a myslíš že ty jsi zajimavý nebo něčím vyjimečný? nejsi jsi obyčejná česka luza co jen pláče místo aby si našlo další praci pripadne zkusi neceho dosahnout ty nulo česka *12* co na tebe neplatí nikoho nezajima zvlast ne nás podnikatele *12*
            • ... nepotřebuji se učit číst a prokazovat tvou omezenost, jsi docela legrační :)))
  • Nakonec vyhraje nějaký somrák nebo humusák, co účtenku vyloví z odpadkového koše...
    • ... lov, somráku :)))
  • EET je jenom zástěrka totálního průzkumu trhu pro agrofert za státní peníze ....
    • ... ty jsi jenom malý šmudla :)))
      • A ty zase veliký blbec, za dlouhé měsíce z tebe nevypadla jediná myšlenka.
        • ... to z tebe myšlenky padají jedna za druhou, mají ale háček: jsou totálně dementní :)))
  • Na nějakou loterii zvysoka kašlu, nezajímavá otravná věc. EET účtenky si strčte někam, nechci je !!!!
    • tak ji neber nikoho to nezajima jsi nahraditelna česka nula *12* dal si kupuj chleba a rohlik pij pivo a plač že nic neumíš moulo
      • děkuji nápodobně *1* *1* *1* a v ještě větším *2* *2* *2*
  • Docela věřím tomu,že Češi dokážou obcházet všechno,takže nějaké EET je nerozhází.A loterie na to navázaná?Absurdita,nebudou ji dodržovat především podnikatelé,neboť ruku ruka myje.Jsme v Česku.
    • ... nauč se psát :)))
  • A to vážně existuje? Být behaviorálním ekonomem? Kdyby jen "orální", ale behaviorální ekonom?
    Takže titul bude asi B..Ec, je-liž pravda?
    • ... napiš něco svých titulech, makaku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit