Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak si nám to rusofile práskači vysvětlil jak v Rudém Právu za totáče
  • Souhlasím. Slavjanofilové (pomatení) se exhibovali hlavně v 19 století. Ján Kollár např. napsal ve své básni Slávy dcera "všichni jedné matky slovanské jsme děti...). Podle něho prý Rusko je dubisko a my jsme prý jedna z jeho větví. Děsivá představa, být větví toho uvnitř vyhnilého dubiska, které se naklání ve větru a je před pádem.
  • Tečka Čapisral je zvláštní druh zdejšího imbecila. Dříve vystupoval pod nickem ". (anonym)", poté začal krást nicky každému s jiným názorem. Nakonec se uchýlil k taktice několika účtů a nicků. Jeho identitu není třeba uvádět. Modří už dávno vědí a žlutí jistě tuší.
    Výrazným znakem tohoto imbecila jsou hlavně patologická rusofobie a zemanofobie a velmi omezená slovní zásoba, která se skládá z pár základních slov jako jsou - komunisti, bolševici, Putler, Puťka, CCCP, pak slovních patvarů jako například "komušisti" nebo „rusofašisti“. Je třeba pozmanemat, že toto individum opakuje pořád stejné heslovité slinty, vpodstatě není schopen souvislé argumentace a jediné co umí je lhát a zasírat diskuze pod několika nicky. Jako poslední výkřik svého zoufalství nadává do komunistů, bolševiků a rusofilů a nakonec použije nick oponenta (oponentů), pod kterým pak píše.
    Čapisral vystupuje pod různými nicky. Poslední dobou populární jiřik, jako anonym, clen kscm, Alina, Herman, Heinrich a pak ty, které ukradne jiným uživatelům, jako třeba Pepppone nebo ELECTRA atd.
    Toto imbecilní individum je naprosto nevhodné k jakékoliv diskuzi a komunikací s ním jen tratíte čas.
  • Tak se pakujte Putinovci, Krym tedy patří krymským Tatarům. Prcinko nejdřív používej mozek a pak teprve něco napiš, pokud tedy nějaký máš.
  • ten příspěvek patří komunistovi Peppone
  • Já vám soudruzi rozumím, když nevyšel ruský komunismus na udržení ruských satelitů v Evropě, tak už vymýšlíte slovanismus s vedoucí úlohou Ruska.
  • bububu, půl života jsem strávil v Německu komunistický přidržsr@či a mám tam hodně kamošů, znám je moc dobře. Možná to platilo za Hitlera a za komančů, protože jim tenhle stav vyhovoval. Vy se nezměníte šmejdi.
  • přesně tak soudružko komunistko, tyto praktiky tady zavedl rusofil Klaus v devadesátých létech , kterého jste dostali do prezidentského sedla a tím pádem posvětili nejhorší vládu v ČR všech dob s ODS a TOP09 s následnou amnestií. No a od normalizačních stalinistických soudruhů mě tvůj postoj nepřekvapuje, neboť ti sem okupanty 68 pozvali .
  • Naprosto souhlasím ! ! !
  • Nerchci se nikoho zastávat, ale TOP 09 je tu pouze cca 5 let.
    Dříve ta "pravice", pokud si to dobře pamatuji, byla reprezentována stranami ODS, ODA nebo později US (+ srandovní Republikáni). Nejsilnější stranou byla ODS, která si ovšem na tu "pravici" pouze hrála (protože levice tehdy jaksi nebyla "v kurzu" !). Jinak to jednoduše řečeno byla strana hodně nasáklá bývalými kariérními soudruhy (z KSČ), kteří převlékli kabát, aby mohli dál dělat kariéru a být "u koryta", bývalými soudruhy "osmašedesátníky" a dalšími podobnými "elitami" !!!
  • Přesně tak - hrubý předpoklad byl asi takový: 1/3 poněmčit, 1/3 vysídlit na Sibiř, 1/3 využívat podle potřeby jako kvalifikovanou pracovní sílu na území Říše a zbytek, co se staví "na zadní", poslat do lágru (s poznámkou v papírech: návrat nežádoucí).
  • Vidim to na červen 2015.
  • To je dobrý, pussynka, nejlepší příměr pro pusinku, ještě bych dodal rudá. *1*
  • Nějak jsem nikde nezjistil, že by nás tam Němci vystěhovali. Prostě proto, že tam už nedošli. Ale nevystěhovali během války žádné obyvatele bývalé RČS ani na ta dobytá území SSSR !!!
  • To má ze schůze ÚV ksč(m). Říkal to stbák filip, ten je móc chytrej "právník". *12*
  • Moji tedy opravdu ne, soudruhu Pepíku ...
  • Tak pravda, puso ? Ty vůbec nevíš, o čem kvokáš !!!
    Příště povykládej tu pohádku o ruském demoGratYckém postupu na Krymu. Nejlépe těm pomalejším, na dobrou noc !
  • A copak se tolik nelíbí zdejším 19 demoGratům ? Vytáhněte si už laskavě svoji hlavu z prdelle a začněte používat mozek, pokud jej máte ! Nejlépe bez hlupácké podjatosti ... *3*
  • Co takhle připomenout rok 1938? Přesně tak se k nám zachová ta tvoje Evropa. Jsme jim dobrý pouze k tomu použít nás jako nárazníkové pásmo. Máme to spočítané.
  • Ano, tak nějak to je.
    Je se považuji na prvním místě za Člověka, pak za Evropana a pak za Čecha. A kolik genů různých etnicit v sobě po předcích mám, to nepovažuji za důležité.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit