Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ukrajina byl vždy blázinec, ale teď to vypadá že jejich politici přešli z alkoholu na tvrdé drogy. *1*
  Předpokládám že Putinovi je naprosto jasné, že tuto půjčku může považovat za stejně ztracenou jako miliardy kubíků plynu, které si ukrajinská oligarchie za ty roky nakradla.
  Mimochodem, dostalo se k vám vyhlášení Jaceňuka v Německu?:
  http://josefhavranek.blog.idnes.cz/c/443132/Kam-patri-ukrajinsky-premier-Jacenuk.html
  • Soudruh Josef Havránek asi sošol s uma. Co Pakt Molotov-Ribbentrop? A co rozsáhlá materiální pomoc USA Stalinově říši, bez níž by se dnese v Moskvě mluvilo německy.
   • ale to víte že ne, by SSSR by se možná německy mluvilo v USAm to je totiž pravědpodobnější
 • Rusko znovu posilnilo svoju moc a nech teraz niekto skúsi povedať, že Putin
  je hlupák a že nie je génius !! Na základe vyhlásenia Putina, že bude brániť
  ruskojazyčné obyvateľstvo na Ukrajine, začali klesať akcie na burze cenných
  papierov, stále sa hovorilo o poklese rubľa, pričom Národná banka Ruska proti tomu prekvapivo nič nepodnikala. Putin vyčkával celý týždeň. Natlačovkách sa iba usmieval. Ked rubeľ klesol až pod istú hranicu, Putin dal príkaz prudko skúpiť všetky akcie Ruských firem od amerických a západoeuropských vlastníkov na burze súčasne za lacný peniaz. Takže, kým sa finanční „žraloci západu“ spamätali, že ich „prekabátili“ ako HLUPÁKOV, už bolo neskoro. Rusko nielen zarobilo na tom viac ako 20 miliard USD, ale aj vrátilo akcie spät ruským spoločnostiam. Odteraz zisky z ropy a plynu nepôjdu do zahraničia ale zostanú v Rusku, rubeľ sam od seba začal stúpať bez toho, aby ho zachraňovali z rezerv, uloženych v zlate.
  Za pár minút Rusko za „babku“ skupilo vlastné akcie od europskách a
  amerických vlastníkov, takže finanční „žraloci“ prišli o miliardové zisky,
  ktoré mali z ropy a plynu. Takúto geniálnu operáciu burza cenných papierov
  ešte nezažila !! Tak co tomu vy "ekonomičtí" ignoranti říkáte?
  • Ahoj Karle, to je ověřený fakt? To by fakt byla bomba....v ČT jsem to zase jako vždy nějak nezaregistroval.. *2*
  • Pane blb ono je to jinak - degen Putin skoupil bezcene podniky takze ty americky majitele jeste podruhe chytre vydelali!!! *15*
  • Co nového u vás v Maďarsku?
 • to je v pořádku a je to rovněž výchovné, jen vracej, Ukrajino...
 • kde dominuje jeden jediný nenávistný závistivý imbecil. Žádná hlubší myšlenka.....asi mimořádně půjdu do hospody a na tamním pozvraceném stole najdu více inteligentního obsahu než číst tečkovy psychopatické zvratky
 • Jak vidno, po zavedení registrace na Tiscali, prokádrovaní pravicové soudruzi z I-dnes alias Mladé fronty Dnes kalí vodu svojí "genialitou" i tady. Vážení soudruzi. Putin se chová přesně podle hlásání tzv. západních demokracií- na rozdíl od reálného chování právě těchto pokryteckých tzv. demokracií na Západě Tj. ekonomické zájmy především. Proč by si měl hrát s tzv. Ukrajinou (tzv. proto, protože východ Ukrajiny již k Ukrajině nelze počítat) na sociální zaopatřovací ústav pro individua, která si to ani nezaslouží? Takže, prvicoví soudruzi, zklidněrte svůj fanatizmus a podívejte se kam fanatizmus dovedel nebohé fanatiky ze západní Ukrajiny.
  • levice a pravice neexistuje, to jen ty bys je chtěl soudruhu z KSČM rozdělit, bohužel. Lidi levicového myšlení automaticky nejsou s fašistou z Kremlu.
 • když sleduju tvé stupidní komentáře, zjišťuju že jsi blbý jak bedna kytu a ty obdivuješ své mamlasy z top 09 a jim podobné, (stejný k stejnému) pak už chápu, proč je tento stát po čtvrtstoletí v ha..zlu. Protože jestli jsou na té takzvané "pravici" ve vedení státu takoví de..ilové jako ty, TAK TO PROSTĚ JINAK ANI DOPADNOUT NEMOHLO!!!!!
  • Nerchci se nikoho zastávat, ale TOP 09 je tu pouze cca 5 let.
   Dříve ta "pravice", pokud si to dobře pamatuji, byla reprezentována stranami ODS, ODA nebo později US (+ srandovní Republikáni). Nejsilnější stranou byla ODS, která si ovšem na tu "pravici" pouze hrála (protože levice tehdy jaksi nebyla "v kurzu" !). Jinak to jednoduše řečeno byla strana hodně nasáklá bývalými kariérními soudruhy (z KSČ), kteří převlékli kabát, aby mohli dál dělat kariéru a být "u koryta", bývalými soudruhy "osmašedesátníky" a dalšími podobnými "elitami" !!!
 • je hezké, že ještě tolik lidí věří na pohádky - ruská armáda na Ukrajině, demokracie v Kyjevě, EU se nikomu do ničeho neplete a neposlouchá USA rozkazy...Rusové jsou zlí, Němci a Američané dobří.....znárodnění velkých podniků byla zlodějina a privatizace pak dobro...s takovými lidmi je radost manipulovat.
  • zato vaše manipulace, ta vám nějak nefunguje i když si naklikáváte plusové body. Holt jiný kraj, jiný mrav.
   • já si body nemusím klikat . a taky neklikám, není důvod
  • dneska jste zapoměla na váš evergreen dearputin.com , co se stalo?? nejste marod ??
   • asi jste to zapomněl vložit - ne? *3*
 • chápu že bude bude vyžadovat předčasné splacení,Putince docházej škvarky,nafta leze dolu a národ se začíná cukat,mezitím zakážeme buznám řídit auta aby jsme od toho odvedli pozornost,jsem zvědavej jestli ho pověsej už letos,nebo až na přez rok *15*
  • Vidim to na červen 2015.
 • Tečka Čapisral je zvláštní druh zdejšího imbecila. Dříve vystupoval pod nickem ". (anonym)", poté začal krást nicky každému s jiným názorem. Nakonec se uchýlil k taktice několika účtů a nicků. Jeho identitu není třeba uvádět. Modří už dávno vědí a žlutí jistě tuší.
  Výrazným znakem tohoto imbecila jsou hlavně patologická rusofobie a zemanofobie a velmi omezená slovní zásoba, která se skládá z pár základních slov jako jsou - komunisti, bolševici, Putler, Puťka, CCCP, pak slovních patvarů jako například "komušisti" nebo „rusofašisti“. Je třeba pozmanemat, že toto individum opakuje pořád stejné heslovité slinty, vpodstatě není schopen souvislé argumentace a jediné co umí je lhát a zasírat diskuze pod několika nicky. Jako poslední výkřik svého zoufalství nadává do komunistů, bolševiků a rusofilů a nakonec použije nick oponenta (oponentů), pod kterým pak píše.
  Čapisral vystupuje pod různými nicky. Poslední dobou populární jiřik, jako anonym, clen kscm, Alina, Herman, Heinrich a pak ty, které ukradne jiným uživatelům, jako třeba Pepppone nebo ELECTRA atd.
  Toto imbecilní individum je naprosto nevhodné k jakékoliv diskuzi a komunikací s ním jen tratíte čas.
  • tak si nám to rusofile práskači vysvětlil jak v Rudém Právu za totáče
 • Gdo nejde s nama ten skončí v gulagu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit