Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasný sokol Putin už dnes je slavnější než byl Svatohor a udatnější než Ilja Muromec. Proto mu budiž věčná sláva. Už dnes o něm vznikají byliny či písně bohatýrské. Sláva mocnému, neporazitelnému Rusku. Jsou to Slované - jsou to naši bratři.
    • Moji tedy opravdu ne, soudruhu Pepíku ...
    • Češi nejsou slovani, možná ty, protože ses narodil v Milovicích, jasný vole. Radši budu žít v Evropě než v Asii.
      • Češi jsou Slované a to Slované západní a to jak jazykem, tak kulturou a dějinami a také genetickou převahou. Rusko pak je největším evroopským státem...a . kriomě balkánu a kromě jižní Evropa takíé státem s nejstaší státní kulturou *3*
        • Já vám soudruzi rozumím, když nevyšel ruský komunismus na udržení ruských satelitů v Evropě, tak už vymýšlíte slovanismus s vedoucí úlohou Ruska.
          • Souhlasím. Slavjanofilové (pomatení) se exhibovali hlavně v 19 století. Ján Kollár např. napsal ve své básni Slávy dcera "všichni jedné matky slovanské jsme děti...). Podle něho prý Rusko je dubisko a my jsme prý jedna z jeho větví. Děsivá představa, být větví toho uvnitř vyhnilého dubiska, které se naklání ve větru a je před pádem.
        • Češi nejsou Slované a ani Rusové nejsou Slované. Češi jsou keltský kmen který táhl na východ kde se neuchytil a proto se vrátil zpět a našel si naší kotlinu. Rusové podle posledních výzkumů jsou kmen Vikingů který si podrobil původní obyvatele dnešní části Ruska.
          • Ano, tak nějak to je.
            Je se považuji na prvním místě za Člověka, pak za Evropana a pak za Čecha. A kolik genů různých etnicit v sobě po předcích mám, to nepovažuji za důležité.
            • Naprosto souhlasím ! ! !
      • Naprosto přesné. Češi hovorí slovanským jazykem, ale jsou EVROPANÉ.
        • Slované jsou největší skupinou evropského obyvatelstva, pak následují Germáni a a Románi a pak menší národnostní skipina - Ugrofinové, Baskové, Kelti
          • My těch slovanských genů moc nemáme. Máme geny Keltů, Franků, Germánů, Římanů... a nějaký ten gen slovanský. Dělit lidi do nějakých etnických, tj. rasových skupin je nebezpečné. To už je jen krůček k třídění na "nižší" a "vyšší"rasy... Sami jsme dojeli na ty slavjanofilské bláboly z 19.století.
            • ten příspěvek patří komunistovi Peppone
            • bububu, půl života jsem strávil v Německu komunistický přidržsr@či a mám tam hodně kamošů, znám je moc dobře. Možná to platilo za Hitlera a za komančů, protože jim tenhle stav vyhovoval. Vy se nezměníte šmejdi.
      • Němci pokud nás nevyhladí, tak nás pošlou na Sibiř. To mají v plánu odjakživa. Tak se k nám zachová ta vaše "Evropa".
        • Pokud vím, tak deportací na Sibiř nám naposledy vyhrožoval v r. 1968 Brežněv.
          Němci nic v plánu nemají, to jenom ten "böhmische Gefreiter" (český frajtr) Hitler chtěl Čechy poněmčit, tj. aby se Češi naučili dobře německy a postupně přestali hovořit česky. A ti co toho nejsou schopni, ti měli holt být přesídleni na Sibiř.
          Evropa, to jsme my. Země Koruny České patřily a patří do Evropy, naše kultura, myšlení a civilizace je evropská, tj. křesťanská a vycházející ze západořímské antické civilizace.
          Jsou ovšem mezi námi jedinci, kteží mají deficit evropanství a tak pokukují tam, kde se hovoří pro ně trochu srozumitelným jazykem, tj. na východ. Ale zase ne moc daleko na východ, tam by už nerozuměli.
          • Přesně tak - hrubý předpoklad byl asi takový: 1/3 poněmčit, 1/3 vysídlit na Sibiř, 1/3 využívat podle potřeby jako kvalifikovanou pracovní sílu na území Říše a zbytek, co se staví "na zadní", poslat do lágru (s poznámkou v papírech: návrat nežádoucí).
          • Co takhle připomenout rok 1938? Přesně tak se k nám zachová ta tvoje Evropa. Jsme jim dobrý pouze k tomu použít nás jako nárazníkové pásmo. Máme to spočítané.
            • Nějak jsem nikde nezjistil, že by nás tam Němci vystěhovali. Prostě proto, že tam už nedošli. Ale nevystěhovali během války žádné obyvatele bývalé RČS ani na ta dobytá území SSSR !!!
  • A kemu se to nelíbý, skončí v koncentráku na Sibiři protože náš všema mylovaný Vůdce nadsoudruch degeneralisismus Putin tůto válku vihraje!
  • To toho fašouna z Kremlu nezachrání; potřebuje mnohem mnohem víc.
    • Jaceňuk je dnes v Kremlu? asi ale za dveřma, že? *2* *2* *2*
  • Ukrajina by jim neměla nic vracet za okupaci Krymu, fašistům z Kremlu.
    • ano, to je zvykem u dlužníků u nás - půjčit a nevracet, zajímavé, že se to nesetkává s nadšením... Krym není okupován, akle v souladu se svou původní autonomií se rozhodl přihlásit se jinam
      • přesně tak soudružko komunistko, tyto praktiky tady zavedl rusofil Klaus v devadesátých létech , kterého jste dostali do prezidentského sedla a tím pádem posvětili nejhorší vládu v ČR všech dob s ODS a TOP09 s následnou amnestií. No a od normalizačních stalinistických soudruhů mě tvůj postoj nepřekvapuje, neboť ti sem okupanty 68 pozvali .
      • přihlásit jinam ?? tak takový slovní průjem můžete vytvořit jen vy *15*
        • no, pokud je pro vás pravda slovním průjmem, tak už vím, koho volíte....
          • já volím NSDAP,jsem z Mostu
            • Tak pravda, puso ? Ty vůbec nevíš, o čem kvokáš !!!
              Příště povykládej tu pohádku o ruském demoGratYckém postupu na Krymu. Nejlépe těm pomalejším, na dobrou noc !
      • pusino vy jste ale hlava *15*
        • To má ze schůze ÚV ksč(m). Říkal to stbák filip, ten je móc chytrej "právník". *12*
        • vím
          • Dobře že to víš. Jseš hlava ale děravá.
          • Prosím vás něměla by jste tam další pohádku o zlatém věčně posilujícím ruském rublu,kterou jste tu v minulosti prezentovala ?
  • Jak poznáte Rusa na Výstavě? - zatímco Západní turisté si předměty prohlížejí
    Rus si je cpe do kapes. *1* *1*

    Co udělá Rus když mu k jídlu donesete příbor? Sní ho jako přílohu. *1* *1*

    Proč nemá Miloš Zeman rád Islamisty? Protože chtějí zakázat alkohol. *1* *1*

    SSSR náš vzor - Rusko ukradlo Krym. Lidi až pojedete na Ruskou dovolenou neapomente
    jim také ukrást území. Ruský zloděj pak bude křičet - pomoc! Oni nás okrádají. *1*
  • Dialog z Ruského obchodu: Můžete mi navážit půl kila něčeho k jídlu?
    Ano. Přineste si a rád navážím. *1* *1* *1*

    Jak končí Ruská pohádka? Zazvonil konec a ukradli mu zvonec. *1* *1*

    Kdy viděl Ruský voják naposledy maso? - Když šlápl na minu. *1* *1*

    Proč ruské autorádio v zatáčkách nehraje? Protože muzikanti se musí držet. *1* *1*
    • dva Rusové jdou na návštěvu. Jeden z nich začne náhle kopat do dveří.
      Proč kopeš do dveří? ptá se druhý.
      Ať si myslí že máme ruce plné dárků. *1* *1*

      Víte že serjoža napálil železnici? KOupil si lístek a nikam nejel. *1*

      tati neženatý muž se jmenuje ženich? ptá se Voloda. Ano říká tatínek.
      A jak se říká ženatému? Na takový slova máš ještě čas. *1*
      • Jak žiješ? Jako Lenin - nepohřbívají ani nekrmí. *1* *1*

        Občanská válka na Ukrajině: Někdo klepe na dveře venkovského domu uprostřed noci.
        Kdo je to? - To jsme my Rudí partyzáni ozve se odpověd,.
        Tak Tak Tak odpovídá těžký kulomet. *1* *1*

        Skupina Lidožroutů zajme Ruskou expedici. Místní šaman přikazuje.
        Toho upéct toho uvařit a toho nechat. Ten mě učil v Moskvě na vysoké škole
        Patrice Lumumby. *1* *1*
        • Dědečku ptá se vnouček - bylo to zlý v tom Černobylu?
          Ale vůbec ne říká dědeček a hladí vnoučka po levé hlavičce. *1* *1*

          Nazdar Volodo! za prvé: měl jsem poměr s tvou ženou a za druhé jak se ti líbí
          to za prvé?
          Voloda. za prvé už s ní rok nežiji a za druhé Sofa má syfilis. Jo a za třetí jak se ti líbí
          to za druhé? *1* *1*
          • Ptají se Ruského policajta. - Je tady ta čtvrť nebezpečná?
            Není . To bych tu nechodil. *1* *1*

            Rus se ptá svého kamaráda.
            Tobě se líbí alkoholičky? Ne.
            A kulačky? Ty už vůbec ne.
            A narkomanky? Fuj.
            Tak proč mi lezeš za ženou? *1* *1*
            • Po svatební noci se Voloda ptá své manželky.
              Mohu ti říkat Sněženko? - Proč? - Protože jsi byla můj první kvítek.
              A mohu ti já říkat Jumbo Jete? - Proč? - Byl jsi můj 747: *1* *1*

              Prezident Gorbačov do svého rodného Stavropolského kraje.
              Vesničané ho uvítali vodkou. Po bouřlivé noci se Gorbačov probudí a hledí do zrcadla.
              Skvrna na hlavě je pryč. Co jsme to včera pili? ptá se.
              Po vodce líh a když i ten došel tak čištič skvrn. *1* *1*
            • Jde Ruský policista po ulici a vidí jak v sedmém patře visí ženská: Zoufale křičí
              a drží se za parapet. Jakýsi chlap se jí snaží shodit z okna.
              Hej občane. Co to děláte? ptá se policajt.
              To je moje tchýně křičí občan. A jak se drží potvora pohoršuje se policajt. *1* *1*

              dva Ruští policajti jdou kolem restaurace. Na schodech leží chlap prostřílený
              jako řešeto. Taková ošklivá sebevraždí pokývne hlavou strážce zákona. *1* *1*
  • Nedávno tu proběhla debata na téma - angažují se Rusové vojensky na Ukrajině
    nebo ne. Rusofilofé křičí samozřejmě: Ne. To je lež CIA:

    Tak se podívejme na to řekl Strelkov - Moskva by měla přestat strkat hlavu do písku a
    přiznat že na Ukrajině vede válku.
    Je to pán který za proruskou stranu měsíce vedl válku a nasazoval krk.

    Takže když to říká on bude to pravda. On totiž pouze nespekuluje jako zdejší fandové
    Ruska ale má informace z první frontové ruky.
    • hezké - a důkazy? *15* *15* *15*
    • Strelkov byla loutka proruských oligarchů. Byl sesazen, protože separatisté nechtěli pokládat životy za někoho majetky. Takže jeho výkřiky nemůže brát nikdo vážně.
      Rád bych řekl, že teď už separatisté hájí národní zájmy, bohužel to tak není, po Strelkovovi byl nasazen Mozgovoj, ten vypadal velice seriózně, ale už byl taky odstaven. Ná východě je situace značně nepřehledná, mísí se tam všemožné zájmy.
      Co z toho vyplývá?
      Otevřená podpora východu by Rusku přinesla jenom problémy. Dá se říct že stejné jako přináší podpora západu Kyjevu. Putin není blbec na rozdíl od evropských politiků, a to je dost jasná odpověď jak vypadá "angažovanost Moskvy".
      Pokud chcete argumentovat tím, že tam bojují Rusové, můžu vám lehce kontrovat tím, že na straně Islámského státu bojují Francouzi, Britové, Němci, Belgičané.... *3*
      • Mohl bych se zeptat jaké "národní zájmy" tam separatisté hájí? A co to vůbec jsou ty "národní zájmy"? Putin jistě není blbec, ani Hitler nebyl blbec a jak skončil. Putina to teprve čeká.
        Na východě Ukrajiny nebojují Rusové? Jsou to zelení mužíčkové bez označení, tak to asi budou Marťani. *1*
        • co třeba národní zájmy východních ruskojazyčných Ukrajinců? Co třeba zájem na tom mluvit mateřský jazykem? nebo nebýt nazýván podlidmi? nebop nenechat se zničit jadernými zbraněmi, jak doporučuje jedna známá paní?
          Putina čeká velmi významné místio v ruské historii a to kladné, kladné *15* *15* *15*
  • Dialog dvou Rusů.
    Co ti řekla žena když tě přistihla se sousedkou?
    Představ si že nic. a ty dva zuby jsem si stejně chtěl nechat vytrhnout. *1* *1*

    Leží vedle sebe Ruští manželé. Bude to 15 let co jsou spolu.
    žena přemýšlí: Co dostanu zítra za dárek? Možná Francouzský parfém.
    Muž přemítá: Kdybych jí zabil hned po svatbě už jsem mohl být z vězení venku. *1* *1*

    Krásná Ruská sekretářka sděluje svému kolegovi: Mohla bych ti říct jak jsem u soudruha ředitele dosáhla zvýšení platu ale bylo by ti to houby platný. *1* *1*
    • Dialog dvou Rusů před svatbou.
      Miláčku až se vezmeme budeme se dělit o všechny těžkosti ano.
      Ale já žádné těžkosti nemám říká Alina. - No vždyť říkám až se vezmeme. *1* *1*

      Serjožo pověz. Ta plynová maska vám při milování nevadí?
      Vůbec ne. Jednak žena přitom mlčí. Za druhé nemusím se na ni dívat.
      A za třetí když přivřu ventil začne se víc hýbat. *15* *15*

      Ruska: Chci vás upozornit že manžel tu bude za hodinu!
      Rus: Vždyť nic nedělám. Nespokojená Ruska: No právě. *1* *1*
  • Putin teď přijde o řidičák *1* *1* *1*
  • Vietnam. Proti sobě dvě bojové linie - Americká a Vietnamská!
    z Americké se ozve: Vietnamci vzdejte se.
    Z Vietnamské odpovídají: Vietnamci se nevzdají. Karpenko podávej náboje. *1* *1*

    Novinář se ptá Ruského mužika. Sousedi nekradou? Ne.
    A proč máte pušku opřenou o kurník? Protože díky ní nekradou. *1* *1*

    Ukrajina rok 1961.
    Petro! Co? Moskali jsou v kosmu!
    Všichni? Ne jenom Gagarin. Tak co se raduješ. *1* *1*
    • To sis tečko vymyslel v kozím chlívku, nebo v gay klubu, asi ti to už hrabe v palici, vyhledej psychiatra, dobře ti radím, lidé tvého ražení se nakonec sami pověsí ale nikdo po nich netruchlí protože jsou sami jako kůl v plotě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit