Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsem žádný pan ale slečna!! *16* *16* Se vším co k holce patří!

    Vy chlapáci! Tsss. Chlupatá hrubá stvoření která se hodí jen na nošení těžkých břemen.
    Co jiného mohu čekat od zdejších soudruhů U pásu ani v hospodě se slušnému chování
    nenaučíte. A dámu jako jsem já nenajdete v pivním ale v kulturním domě!!

    Jste impertinentní. A nyní se honem utíkejte podívat do slovníku co to vůbec znamená.
  • Merkel a Hollandová se zbláznili!!!
    1) Stáhnout těžkou techniku z míst bojů*!
    2) Komunikace mezi Doněckem a Kyjevem jednou za 14 dní - 3 týdny*!
    3) Za klid na jihovýchodě budou odpovědni Rusové???!!!???
    Proč ne OBSE??? Na tohle Putin přistoupí? Těžko!!!
  • Pan "soudružka pusinka" podle toho jak se vyjadřuje je rozený sexuální deviant.
    • ba ne, je to nácek a plagiátor
    • Jsem žena!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • S koulema......
        • Vy vy .. Jsem holka a né kluk! Já si vyprošuju podobné urážky! *16* *16*
  • CCCP - vůdce světového terorismu!
  • Bude se točit Western a děj všichni známe!

    Desperát Putin ukradl Ukrajinským rančerům jejich půdu. Najal si na to bandu
    pistolníků kteří si říkají Ruští vojáci na dovolené.

    šerif Obama se zalekl a tak se z odpočinku vrátil drsný ostřílený voják Mc Cain. Ten
    už bojoval s Rudým pistolníkem ve Vietnamu. Vzal si revolver a v čele US kavalerie
    se přehnal Doněckem. Do týdne byla půda UKrajině vrácena a zavládl mír. *14*
    • A pak sis s hlasitým mlasknutím vytáhla palec ze zadku a labužnicky ho olízla.
      Nejbližší okolí naplnil smrad, jako když rozpářou tchořa
      *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Jak to se mnou mluvíte? Jsem dáma!! *16* *16*

        Dnes v noci proběhne velká bitva a po ní můžete oplákávat Ruské vojáčky i ztrátu
        Debalceva.
        • Ten puch tě musel omámit a připravit o poslední zbytky soudnosti *1* *1* *2* *15*
  • Putin - ikona terorismu!
    • Honza ikona blbismu *1* *1*
  • K těm rozhovorům v Rudém Kremlu!

    Žádný se nekonal. Paní Merkelová odsoudila Rusko za agresi vůči Ukrajině
    a Putin jako malý školáček dopadený při kradení jablka mlčel.

    Poté mu řekla: Tak Adolfe Iljiči Putine! Budu v Minsku a ty tam naklušeš aby ses podílel
    na řešení krize kterou jsi zavinil. Putin to slíbil a ukláněl se ještě v době kdy letadlo
    s paní kancléřkou už dávno zmizelo za mraky. *15* *15*
    • a pak si se probudila s rukou v nočniku...my víme *1* *1* *1* *1*
  • Dokud bude Putin u moci, nebude na světě mír!
    • Nejvíce po světě valčí (čili má své bojové jednotky)USA?Nevím o tom že by Rusko valčilo někde ve světě?
    • světě??
  • Foto ze schůzky Merkelová - Porošenko - Obama:
    https://pbs.twimg.com/media/B9QhQpVIYAEawgl.jpg:small
    • To foto co je pro změnu tu je taky dobré.Něco ve smyslu :abraka dabra ukrajina už není... *1*
      • *1*
  • Putin - záruka světové války!
    • kdyby to byla pravda už tu půl roku nepíšeš *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit