Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doněck a Kyjev jsou Ruská města.
    Na co si hrajete ubohá trosko?
    • A co Karlovy Vary,soudruhu ? Ty se taky počítají.
  • Není to pan Mc Cain kdo poslal armádu na dovolené zabrat Doněck.
    Ten zločin spáchal jistý Adolf Putin. Ale není třeba se ho bát. Americký šerif už má
    na něj zatykač a brzy bude postaven před soud za válečné zločiny.
    • Mc Cain se zbláznil z toho, když ho vietnamčíci, které napadl, strčili na nějakou dobu do jámy. Přesto ho válečnické choutky nepřešly, ale přece jen raději co nejdále o něj. Jinak další část tvého příspěvku Puso, je nekomentovatelná. To zdravý člověk nevymyslí.
      • Vážně? Pokud vím vy jste mučení neprodělal. Tak co poznamenalo vás?
        Pochlubte se. *15* *15*
  • Další úplatek západu pro kyjevské fašisty. Ukrajinci, připravte se na to, že budete skákat tak, jak západ píská a že budete pouze levné lidské pracovní zdroje (nebo stroje?). Stejně tak jsme dopadli v ČR.
    • škoda že jste neprotestoval když se 40 let tancovalo tak jak pískal Rudý Kreml.
      • Jak to, ty blbko, můžeš vědět, že jsem neprotestoval. Ty to ani vědět nemůžeš, protože před rokem 1989 s tebou tvůj fotr teprve ochcával ploty.
        • Až bude anketa nezdvořák roku tak se přihlaste. Máte velkou šanci na vítězství. *15*
          • Jsem rád, že jsem se trefil. Ono to zas tak těžké nebylo. Lidé narozní po roce 89, jsou většinou režimem zbaveni vlastního myšlení a navanek se projevují jako mentálně opoždění jedinci.
  • To, že od pobytu v díře ve Vietnamu trpím trvalou erektivní disfunkcí ještě neznamená, že nemůžu jako budoucí przydent USSA zasypat celej svět bombama! *16* *16* *16*
    • Změním celou západní Evropu. Naučím její obyvatele jíst řepu a bydlet v dírách.
  • Konečně pan Obama dostal rozum a dá Ukrajině zbraně. Potřebuje je protože
    nebojuje proti Ruským teroristům ale proti Ruské armádě na dovolené.

    Pan Mc Cain zažil komunistický lágr a rudé sadistické bachaře jako byl starý Grebeníček.
    Proto chápe že s komunisty se musí jednat ale tvrdě.
    • A ted si predstav jak by to vypadalo, kdyby na Ukrajině bojovala regulerní ruská armáda-to by jestřáb McCain neměl už kam ty svoje zbraně dodávag
    • Tomu blbovi Mc Cainovi měli tenkrát, v tý díře, přidat. Očividně mu to nestačilo a nepoučilo. Ve Vietnamu bojoval coby agresor a terorista, proto vietnamci byli plně v právu.
  • Ňák mi to začíná štymovat, vobamgután jim chce "dát" zbraně za 300 mega a půjčka je o něco větší, asi aby zbylo na kapesný!!!
  • Tajemná rodina Saúdů: Bylo 11. září společným dílem států osy?
    Proč krvavé diktatuře „arabské jaro“ nehrozí.
    Ukrajinská krize a pád cen ropy jako trest pro Rusko za Sýrii?

    http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1485-tajemna-rodina-saudu-bylo-11-zari-spolecnym-dilem-statu-osy-proc-krvave-diktature-arabske-jaro-nehrozi-ukrajinska-krize-a-pad-cen-ropy-jako-trest-pro-rusko-za-syrii.htm
  • I kdyby Ukrajina dostala půjčku 400 miliard, zahučí to tam jako do černé díry. Obyčejné Ukrajince lituji, ale možná, že až budou nuceni projít si peklem (na východě jím již prochází), tak se konečně vzchopí a vymetou ty nácky svinským krokem. Asi jim bylo mnohem lépe za Janukoviče i když obludná korupce a oligarchové sráželi zemi do kolen. Ale alespoň je nikdo nevraždil a nebombardoval jim domovy.
  • Soudruhu T 34 vy si to nedokážete představit a zatím všichni vojenští odborníci
    mají jasno: USA by ve válce porazila Rusko do 10 minut. *14*
    • Můžete mi říct proč je Amerika nejlepší na světě? Když je na prvním místě jen v počtů vězňů....
      http://www.mojevideo.sk/video/1b052/najuprimnejsie_tri_a_pol_minuty_v_televizii.ht
      • Amerika vede v tolika oblastech že bych musela jmenovat od rána do večera. *3*
        • stačí jedna
          • Věda armáda demokracie prosperita.. ten seznam je stráááášně dlouhý. *14*
    • Inu soudružko, v krajním případě je to možné. Oba státy by na sebe vzájemně během 10 minut vystřílely všechny své nukleární balistické rakety. Ovšem nevím, zda by se pak ještě dalo mluvit o vítězství.
    • Člověk by měl vždy mluvit jen o těch fantaziích, kterým by byl schopen sám eventuálně uvěřit
      *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • To (ta) je nářez co??? Něco tak blbýho snad jinde ve světě neexistuje!!!
      • Hm. Pokud váš Putin bude pokračovat ve vojenské agresi vůči Ukrajině tak se ta
        moje fantazie brzy stane skutečností. *14*
        • Ano ve vašich kalhotkách se odehraje jistě obrovská bitva.
          *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
          • U mě většinou bývá dlouhá a náročná. Civil jako vy by v ní neobstál. *2*
            • Jsem dáma ale pro osamělého statného vojáčka mám vždy vlídné slovo. A pokud
              je hezký tak i něco jiného. *15* *15*
            • Takže jsi vojanda, Puso? Uveď hodnost a zařazení!!
            • To my všichni víme, v Perlovce, že?
  • Vyzbrojení Ukrajiny: ‚Mutti‘ Merkelová vs. ‚Wayne‘ McCain

    Merkelová:
    „Jsem pevně přesvědčena, že tento konflikt nelze vyřešit ozbrojenými prostředky. Nedokážu si představit situaci, ve které by ukrajinská armáda s modernizovanou výzbrojí udělala na prezidenta Putina takový dojem, že by dospěl k přesvědčení, že v konfrontaci s ní musí ruská armáda podlehnout. Říkám to zcela narovinu...
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit