Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukrajina se postupně rozloží a přejde k Rusku.
  • Ignoruje se hlavní problém - tzv. vláda a tzv. prezident v Kyjevě nemají žádnou pravomoc
    protože u moci jsou ne díky volbám ale díky nezákonnému puči.
    Ukrajinská ústava jasně říká že prezidentem zůstává Janukovyč dokud nezemře nebo
    se dobrovolně funkce nevzdá.

Stejně tak všichni prozápadní hujeři přecházejí mlčením fakt že na svobodě běhá odsouzená
    zlodějka Tymošenková. Byla nezákonně propuštěna na nátlak pučistů.
    Chce se dokonce ucházet o státní funkce - pokud uspěje tak všichni občané EU kteří platí
    daně budou dotovat tuto zlodějku.
  • Obsazení klíčových mocenských budov v Lugansku po vypršení ultimáta chuntě http://www.youtube.com/watch?v=KEN2KTuv1I4
    • Text Vašeho příspěvkuTy fotky by si měl dát velký humanista na stůl pod sklo. Ať mu to připomíná jeho humanitu.
  • Tak to budou muset narukovat i ty 3 mil. makáčů z Ruska a 500 tis. od nás.
  • Турчинов - сын рядового рабочего батальона нацистской армии. Хайль Гитлер, Украина!

To je ten skvělý prezident pro Ukrajinu, podpora fašismu na Ukrajině ze všech stran - z USA - od Bilderbergu, od německé EU -Bruselu a i od naší hvězdné pěchoty srálbotky Sobotky. a Švejka z Hradu, který by nejraději humanitárně bombardoval Moskvu jako humanitárně s Havlem a Kárlem von Sajrajtem bombardovali humanitárně Srbsko a pak svobodně a demokraticky ukradli Amíci Srbsku jeho historické území Kosovo, aby si tam mohli postavit svoji základnu USA NATA a na Krymu chtěli udělat v Sevastopolu to samé. Kdyby napadl Putin Ukrajinu na podporu Rusů tam žijících proti těmto fašounkům, tak jak jsem nesouhlasila se vstupem vojsk v r.68 a nesměla jsem kvůli tomu pak studovat VŠ tak nyní jsem na straně Ruska a Putina. Už toho svinstva USRAELITÉ s vydatnou podporou pohůnků z německé EU v Bruselu bylo po pádu železné opony dost.
  • My ze začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy, plné páchnoucích a toxických ropných lagun jsme přesvědčení, že ukrajinské vládě by mnohem víc prospělo, kdyby místo nucené branné povinnosti přestala podporovat pravý sektor a nehleděla na zločince z UPA včetně Bandery jako na své vzory. Tím by dokázala celé východní Ukrajině, že to se záchranou země myslí vážně. Je to ale nejspíš iluzorní a naivní představa, chtít po pravém sektoru a neofašistech v současné vládě aby se zřekli svých ideálu. Jenže životní realita je taková, že když tohle nepochopí ukrajinská vláda sama, bude ji to muset po druhé v novodobých dějinách vysvětlit řadový ruský voják. Náš štajger vždycky říkal:"syncy. mě se zdá, že i když ti obyčejní Rusové si ve 20. století dost vytrpěli, tak Evropa jim to vůbec neusnadňuje a nakonec ještě vždycky čeká až ji ruský mužík zbaví hnědého pokušení... "
  • Turčynov přiznal ve středu, že síly, které má ukrajinská vláda k dispozici, nejsou s to potlačit nepokoje v některých oblastech na východě země. Kyjev si tak stanovil za cíl zabránit tomu, aby se nepokoje rozšířily dál na západ.
    Nejde o to, že jsou malé, ale že nehodlají bojovat za něho. Jak to vyřeší všeobecnou branou povinností není jasné. Jen jich přejde na druhou stranu víc. Nebo to bude tak, že sbalí všechny od Kyjeva a pošle je na jich? Pak poteče krev, ale na věci to nic nezmění. S pučem začal, s pučem skončí. Armáda ho určitě nezachrání,
  • Já vím velmi dobře jak to tam vypadá mám tam staříčka z manželčiny strany, nemajů co jesť tak chců k Rusku které je bohaté a je tam dobře.,
  • Chudaci kluci,zas budou loutkou panu a za ne i mozna umirat...Nez to matka vypipla a zase bude mit starost a strach o syna...Co to vse bude opet stat penez,ale najednou penize jsou...Kdyby pani,nenazranci apod.zmoudreli a nechali lid slusne zit,aby byl klid.Majetek,bohactvi sice osvobozuje,ale na smrt jdem nakonec stejne jen nahy...Lide si stejne nemaji cas uzit statku,na to je zivot moc kratky..,je to jen sama starost...Lide by meli byt vsichni spokojeni a uzit zivota,kdyz se pro ziti narodili a ne kvuli parazitum byt omezovani.atpod...Cloveku by meli stacit bzakladni potreby,co jsou vetsinou vsude stejne a mit moznost se rozvijet,poznavat....Mit osaceni,jidlo,kde se myt apod.,by melo byt samozrejmosti...a ne stradat,je to ztrata casu...
  • Tím v podstatě posílí ruskou armádu neboť část ukrajinských vojáků přeběhne k ní. Tak, jako tomu bylo doposud.
    • Ukrajinská armáda na východě půjde k ruským separatistům a ze západu může vyslat Turčynov akorát fašisty-banderovce a to by neprošlo, ani kdyby německá EU zavřela obě oči a USA na ní tlačila jak parní válec. Tomu se říká prů-er.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit