Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tůto válku vihraje náš všeckýma mylovaný Vůdce nadsoudruch degeneralisismus Putin protože uš nedělá takové chyby jak soudruch Hitler. Čest!
  • *1* *1* Jooo, pro čuně Porošenka a nacisty z SSA jsou ruští novináři největší zlo, protože informují pravdivě, neúnavně, kvalitně a hlavně rychle. Ti mu musí ale pít krev, hňupovi. *1* *11*
  • Je vidět že Ukrajina už třepe nožičkama a je v koncích, známe z historie že v před koncem se vždy vydávají taková svalnatá prohlášení.Fašisté byli vždy a všude nakonec poraženi, tady nebude výjimka.
    • od ruskýho fašisty to sedí, musíte se nějak povzbuzovat a hlavně zakrývat ruskou propagandou svoje nacistické okupantistické chování. Tím že budete všechny , kdo nejdou s vámi označovat za fašisty, tím si ruský fašisti nepomůžete.
  • Naše lež a nenávist musí zvítězit nad pravdou a láskou!
    • vyskoč......
  • Ani 105 soudruhů Hitlerů by nedokázalo to co dokáže náš Vůdce Putin!
    • Problém je v tom, že používám zdravý rozum, logiku, čtu nestranné komentáře a z toho důvodu mi tvé blitky mozek nevymejou.
      • Ty máš mozek? Chacha...
        • Provokatér. Propaganda SSA. *12*
    • a zameč....
  • Pomocí takového "tečky", odhalíte své smýšlení, což se hodí různým službám.
  • Nacista Hitler také prohlásil ty státy, co porazily Německo-Rakouskou koalici v 1. světové válce za agresory. Ukrajinští nacisté to vylepšili tím, že za agresora považují stát, který z několika knížetstvíček Ukrajinu jako stát nakonec konstituoval. Do roku 1917 nexistovalo na dnešním území Ukrajiny nic, co by se mohlo státem nazývat.
  • Všimněte si že čím větší nesmysl na vás imaginární "tečka" vyplivne, tím více se dopálíte a odhalujete své mínění, to oni potřebují.
    • Já nepotřebuju nic odhalovat. Za svým si stojím. Nikdo se tu nedopaluje, to je blbost. *7*
    • nedopaluji. já se bavím jeho stupiditami.
  • Ještě stále jste nepochopili tuto hru? Je to do očí bijící, ani 5 leté dítě by nemohlo chrlit takové nesmysly jako tento nastavitelný odpovídač řízený počítačem zamyslete se.!!
    • soudruh Putin mele hloupější věci než 2 leté dítě.

      Třeba: Lidičky já za okupacu Ukrajiny opravdu nemohu. Moji vojáci jsou tam
      jen na dovolené. *2* *2*
      • jestli ono to nebude tím, že výroky pana prezidenta Putina jsou mimo možnosti vašeho slepičího mozku, co žíkáte *15* *15* *15* *15*
        • No, to bylo dobrý, pusinko, je fakt, že školu vrahů kgb ani vuml nemám. A dokonce ani nikdo široko daleko v mý rodině. Jen samý normální vejšky *11*
      • No, ale on je to takovej primitiv, že si myslí, že ne. V Česku by nemoh dělat ani hajzlbábu na WC a to je tu pěknej bordel *1*
        • ty už, chudinko, si vážně zoufáš, jen tak dál *15* *15* *15*
    • Zrovna ten robot napsal celej provokativní článek o Litviněnkovi. *3*
      • Ne provokativní ale pravdivý . - o tom jak KGB soudruha Putina zavraždila Litviněnka.
  • Jooo, pro čuně Porošenka jsou ruští novináři největší zlo, protože informují pravdivě, neúnavně, kvalitně a hlavně rychle. Ti mu musí ale pít krev, hňupovi. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit