Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přeji Ruskému lidu aby se konečně zbavil Rudé mafie která je okrádá od roku 1917!

    Čr i Ukrajina zažila 40 let komunistické hrůzovlády. Kdy občan musel čekat zda mu strana
    dá povolení k odjezdu do zahraničí .- bez rodiny. Ta tu zůstala jak zajatec.
    Kdy o tom co si bude číst či poslouchat nerozhodoval občan ale cenzurní úřad.
    Kdy v TV nezazněl jiný než vládní názor. Podobná Putin TV nyní vládne i Rusku.

    Nehledě na to že jsem musela šít vložky které si dnes mohu za minutu koupit na každém rohu.
    Lid Ukrajiny ani Čr o pokračování tété bídy nestojí a proto proti Ruské agresi bojuje.
    • Stačí se podívat na tzv. Ruské zprávy - Putin řekl.. Putin byl v obchodě.,
      Putin si pohladil Tygra.. Žádný opoziční názor se tam na státní TV nedostane.
      Cenzůra jako u nás před listopadem.
  • Právě jsem se vrátila z Ruska. Chudoba a hlad jsou tam všudypřítomné. Hodně mi to připomínalo situaci u nás před rokem 89, brr.
    • a nebylas náhodou na Ukrajině, Jarčo? *15* *15* *15* *15* *15*
    • Protože je tam kapitalismus jako zde! *2*
    • Proto také Putin zrušil své plány na omezení vodky. Nyní potřebuje opilé Mužiky
      kteří si té bídy nevšimnou. Pak by měl totiž na krku další revoluci. *15*
  • Z bolševického KáGéBáka imperialistickým okupantem, aneb životopis Putina.
  • ani jsem si nevšim,teda tady je sešlost,opravdu příspěvky k tématu
  • dobře děláte.Šupákům od Moskvy je třeba přitnout.Holohlavec si myslí že je pánem světa.Všem je už pro srandu.S rublem si jde vytřít zadek-takovou má hodnotu.A šmejd z Kremlu si nedá říct.Je pěkné že tuhle ze sumitu v Austrálii vyfičel s předstihem Nikdo se s ním nechtěl bavit.A bude hůř.Rusáky nemá nikdo rád.
  • ... eskalace.. *13*
  • Pane Porošenko to oznámení je třeba do Ruska doručit na špičce rakety.

    Když bude Putin protestovat tak se omluvte jako on: Má raketa má dovolenou
    a může si letět kam chce. *1* *1*
  • Soudruh Mládek přišel s nápadem jak se vlísat do přízně Kremlu! Naše noviny
    prý přestanou psát o Rusku negativně - to znamená pravdivě.

    Jen jsi nám Mládku neřekl jak chceš omezovat tisk bez znovuzavedení cenzorního úřadu.
    Nikdo tu nestojí o návrat komunistických zpráv - organuzace za mír protestuje
    proti USA! A pak se zjistilo že tu organizaci za mír si platí KGB: *2* *2*

    Soudruh Mládek by měl být jako totalitář ihned zbaven úřadu a poslán do Ruska.
    V civilizované EU která respektuje svobodu slova nemá co dělat!
  • gulagy pro všechny!
  • Už Lenin odsuzoval Ruský šovinismus díky kterému hledí na své malé sousední
    státy jako na svou kořist. Soudruh Putin dokazuje že Rus touto nemocí stále trpí.
    • mééééé....mééééé...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší