Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukrajinští vojáci se v rozhovoru pro The Independent vysmáli slovům Petra Porošenka o tom, že "žádný kotel v Debalcevu nebyl, a že operace stažení vojáků z města byla úspěšná".
    "Vyjadřujeme mu své díky", řekl vojín ukrajinské armády, který se představil jako Saňa. "Děkujeme mu za odmítání obléhání, děkujeme mu za toto vynikající osobní vojenské vybavení. Děkujeme mu za jeho přerušení palby a děkujeme mu za to, že nás poslal přes tenhle mlýnek na maso."
    Zároveň vojáci vyvracejí oficiální údaje Kyjeva o počtu padlých při "ústupu", podle jejich slov jde o stovky mužů.
  • já mám pocit, že Petr Hájek by taky potřeboval Chocholouška... *13*
  • největší zlo na světě je USA,poporují teroristy,fašisty,banderovce a jiné zmrdy,vyvolávají války a lžou,lžou tak dokonale,že jim věří různí šediví pavlové,stropničtí,zaorálkové,kalouskové a podobní chudáci
  • Mi??? S takovým pravopisem jsi ostudou pruských junkerů, Erichu!!!
  • Jsem ráda že tvé mužské EGo dostalo přímý zásah. *14* *14* *14*
  • To těžko. To jsem ještě spala. Směna? Ta začne po 21 hodině.

    Takže v osm abych se namalovala a oblékla. Abych to stihla víš. *3*
  • mimochodem ty Bohnice hodně vysvětlují... *5*
  • Jasně Čapisrale *15*
  • Ale copak se zlobíš medvídku? Copak ti Simonka udělala?
    Chceš pofoukat bebíčko? *15* *15* *15*
  • Kdy ti končí směna? Strašíš tu už od sedmi *4*
  • Víte že zpráva britských vědců potvrzuje že my ženy máme vyšší IQ než vy muži. *14*
  • No jo, Ami mají vojáky všude. Už se jim to krátí...
  • Jasně Čapisrale *4*
  • Simča toreadore z Bohnic. *15* *15* *15*
  • Já se právě usmíval...Simone. *1* *1* *1*
  • Nemrač se zlato. Budeš mít vrásky. *3*
  • Když se evoluce povede vznikne demokrat když ne vznikne Rusofil. *15* *15*
  • Jo, z USA. *16* *16* *16*
  • ..a vše sloužilo komu, zase okupantovi....a k čemu, k rozšíření studené války. k čemu jsme vyráběli tolik oceli, textilu, nábytku a vše směr východ..a uzavřeni v drátěné kleci a stříleni zelenými výložkami. Srabe odstěhuj se na Siberii a doluj. Budeš určitě šťastný. Když se jednou rád vrátíš napiš do facebooku, jak si se měl. Rád si to přečtu. Když se nevrátíš, moc plakat nebudu. Dobrou noc:-)
  • Nikdo vás v té hrozné zlé svobodě nedrží. Jděte do Ruska ze kterého
    každým rokem utíkají statisíce lidí za lepším životem na Západě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší