Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IT. A nenapadlo tě že jsem počítač dostala od svého přítele zlato.

    Nehledej konspiraci za každým keřem kterým pohnul vítr. *7*
  • Prostě jsi tečko poražen na hlavu, musíš se s tím smířit!!! *3* *3* *3* *3*
  • Pokud z holky děláš kluka tak potřebuješ svěrací kazajku a roční klid na lůžku. *2*
  • Když Rusové předváděli na Aerosalonu v Paříži své superstíhačky a bombardéry, padali západní generálové na zadnice a ani tomu co viděli nechtěli věřit.
  • V noci jsem tu rozhodně nebyla zlato. Pracovala jsem.

    Ty ses flákal s vodkou a proto žádné peníze nemáš. *15* *15* *15* *15*
  • Obdivuji Tvoji zarputilost sedět celý den na netu a psát nesmysly dezinformace a zášť. Lidé na Krymu se svobodně rozhodli v referendu. Sice tvrdíš, že jsi baba, ale IT hovoří o jiné registraci.

    Tak se podívej na tento dokument. Takhle se kradou území.

    //www.youtube.com/watch?v=QWcSFCmgx_g
  • Jedna holka složila zdejší ruské vlastizrádce argumentačně na lopatky.

    Proto bezmocně poletují a pomlouvají. *1* *1* *1*
  • Myslím,že soudružkaPusinka je placený provokater od Tiscali,aby bylo co nejvíce kliku na tento server,protože to se platí.Přece není možné aby existoval člověk s inteligencí orangutána,který by prudil na tomto serveru každý den od rána do noci.
  • Já jsem pěkná mladá holka. Závidíš a proto pomlouváš. Smutné. *15* *15* *15*
  • Nechte pomateného soudruzkuPusinku tak on se válí ve vlastních výkalech, trotlovi se pomoct nedá.
  • No jestli to není náhodou tím,že Porošenkovi tam separatisti znárodnili jeho fabriky a chce je zpátky.A proto tam nechá umřít těch 68000 nadšených vojáků a sám se bude koukat na telku a cpát se šunkou - taková je politika ... víme soudružko?
  • Soudruhu Pusinko, "Amíci" mají z Ruska strach a chtějí nastrčit Evropu do konfliktu s Ruskem. Američané si uvědomují, že Rusové jsou v bojové technice tak vpředu, že je USA nemohou dostihnout. nevím, proč si to nechceš připustit. Posílám Ti dokument, který Ti může ukázat, jak na tom Rusko je. Pošli mi dokument, který máš k dispozici z pozice USA, že jsou lepší než Rusové. A to nehovořím o atomových zbraních.

    //www.youtube.com/watch?v=QWcSFCmgx_g
  • Tz magore, to nejsi schopný něco vymyslet? Tento článek jsem u ž četl nejmíň 20x.
  • Tobě bych nedala. *15* *15* *15* *15*
  • Občane tvou naivitu by ti mohla závidět i blondýna.

    Rus ti podá ruku ke smíru a druhou už v kapse šátrá po rudém noži kterým
    by tě podřízl. Loupežník ze zemljanky vždy kradl když viděl západní prosperitu.
  • Jo jo na Rusko nemaj ani náhodou to by jim dalo pokouřit to jo.
  • Asi jako jsme se my "sami rozhodli", abychom se stali Hitlerovým Protektorátem. Nebo jsme si "samí" pozvali Rusy v r. 1968 na "bratrskou" pomoc. To můžeš vykládat tak v ruských stepích u flašky vodky.
  • i mi si prý budeme hrát na vojáčky.
    v čele s principálem stropnickým a amíkama po boku. *1*
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5623-dalsi-kolo-americke-komedie-ohledne-isil-ilustruje-video
  • Jedna Americká hlavice by zničila Moskvu na věčný čas a nikdy jinak.
    A těch hlavic mají dost pro celé Rusko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit