Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • KIMCID
  Ukrajina stahuje armádu k hranicím Krymu, hlásí Rusové.A to je podle NTAO a OSN vpořádku???Ale když i na svém uzemi posune rus armádu ke hranicím hned remcaj.
  • Jsi na palici? Tady se zastavas Rusu a jinde obhajujes masoveho nacistickeho vraha. Degene. Kam vitr, tam plast. Na bliti. Asi jsi stejny jako ten nacista. *11* *12* *12*
  • I kdyby vtrhli Ukrajinci na Krym ,pořád by byli doma .
 • Můj život v socialismu.

  žil jsem v tehdy běžném domě 20 plus 1. I jako proletář jsem měl služebnictvo a přesto
  jsem přitom nikoho nevykořistoval. Jména těch sluhů byla Traktor a Kombajn.
  Věděl jsem že skvělé československé výrobky znají po celém světě i v daléké Africe.
  Věděl jsem že každý měsíc dostanu svou vejplatu protože pán šéf nemohl udělat bankrot
  a hned druhý den si otevřít tzv. novou nezadluženou firmu.

  Všude bylo bezpečno a armáda bezdomovců ani zlodějů tehdy neovládala města jako je tomu dnes. Každý pracující měl peníze nutné pro život a nemusel se zadlužovat ani po zásahu exekuční mafie končit pod mostem.
  • Jojo, nostalgie, to je sviňa! I já byl tenkrát mladší a zdravější, ke všemu ještě i svobodnej - no nebyli ti komouší zlatí? *3*

   Ale jinak to stálo za vyliž kapsu. Tak jako dneska se měl málokdo, akorát pár papalášů *12*
 • Už chápu proč nám ta mafiánská demokracie v roce 89 rozdala hromadu svobodného
  toaletního papíru. Protože nyní máme jako stát už jen velké tržní H.VNO.
 • Pozor na toho cikána tečku, hlavně děti, to je gay nebezpečnej i v osumdesáti letech, které už bude co nevidět slavit ve společnosti své kozy Lízy. *4* *4*
  • ahoj tati *1*
  • tolik jsem se už dlouho nechechtal
 • Krym je Ruský takže pokud na něj mafián Porošenko zaútočí začne 3. světová válka.
  Krachující USA už se k ní Putina snaží dlouho přinutit - nejdříve jsou masakrování
  Ukrajinští občané Ruského původu pak jsou zase ostřelovány Ruské hranice a nyní
  je Kyjevská horda u Krymu.
  Agresoři USA čekají zda se Rusko konečně pohne a pak začnou křičet - Rusové útočí
  je třeba bránit fašistickou emokracii na Ukrajině. A naše EU loutky nás ochotně přivedou
  na další jatka.

  Všimněte si že ze Zpráv se Ukrajina zcela ztratila. O válečných zločinech a koncentračních táborech spojenců USA/EU tam nepadne ani slovo.
  • Krym je turecký . Že ho okupovalo Rusko je bezpodstatné.
  • Od kdy je Krym Ruský? Jo, patřil k Ruskému impériu, ale to koneckonců i my, pobaltí, nebo třeba Aljaška ...

   A jedna kontrolní otázka, soudruhu: jaká je definice fašismu, když už ten pojem tak často a rád používáš?
   • Takže chceš vracet země původním vlastníkům. Dobře. Z občanů USA budou přes noc
    bezdomovci. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Já??? To snad Lůďa, né?
    • Indiáni neznali vlastnictví půdy , takže NIC . Ostatně Češi by se vraceli někam ke Kaspickému moři .
 • USA a NATO jedou podle návodu od Bismarcka:
  "Výrok velkého německého kancléře Otty von Bismarcka, který prohlásil: „Mohutnost Ruska může být podkopána jenom jeho oddělením od Ukrajiny. Je třeba Ukrajinu nejen oddělit, ale také ji postavit proti Rusku, národ rozdělit na dvě části a pak se jenom dívat, jak bratr zabíjí bratra. Proto musíme najít a vychovat zrádce z prostředí ukrajinské nacionalistické elity a s jejich pomocí zvrátit situaci až do stadia, kdy budou Ukrajinci nenávidět vše ruské. Všechno ostatní je jen otázka času.“
  Je otázka zda jim to Rusko, které nepokořil ani Napoleon, ani Hitler dovolí?!?!
  • Už se podařilo zjistit kdo vlastně tenhle výrok vymyslel a snaží se ovce přesvědčit, že to řekl von Bismarck?
 • Ukrajinci si koledujou. To bude mela! *1*
 • Nejrozšířenější mýtus bílé rasy, který je instantní jako pytlíková polévka, se dnes nazývá “demokracie”. Ubohost tohoto mýtu byla již nejednou dokázána rozumnými lidmi, ale mýtus žije a slaví vítězství díky tomu, že jej ustavičně propagují a je levný. Demokracie se dnes zdá nezničitelná podobně jako McDonald’s.

  Zatím ale demokracie zákeřně a lživě odpovídá na hlavní otázku: kdo bude v blízké budoucnosti žít na naší planetě? Odpověď je farizejská: budou žít všichni, neboť ze všech se stanou demokrati a celosvětovým demokratickým konsensem si poradí s narůstajícím chaosem. Toto hlásají egocentričtí netvoři, usmívajíce se pod vousy, a myslí si svoje, vytoužené. Svoje si o tom myslíme i my, o svém si přemýšlejí i naši žlutí bratři. Jenom naši vypasení evropští bratři a naši zbloudilí bratři Slované na nic nemyslí a hloupě věří v demokratickou bublinu.

  http://sarmatia.wordpress.com/2014/07/01/prezije-silnejsi/#more-7972
  • Vy máte žluté bratry ??? Vida , vida .
  • Doporučuji ujasnit si nejdřív obsah pojmu demokracie (daimos - lid, kratein - vládnout).

   Pokud jde o chaos, který vyvolává samozvaný "vládce vesmíru", jímž se člověk cítí být, tak s tím si Příroda poradí. Toho přemnoženého parazita homo prý "sapiens" utopí v moři, zasype při zemětřesení, zaleje lávou sopek, pokud se sám neotráví jedy, které sám produkuje a zamořuje jimi přírodu.
   • Už aby tě to zasypalo!
    • Budeš se čapisrale muset asi rozdvojit, nebo ještě něco víc, abys stíhal *15*
    • Tečko pr.ni si na véčko
 • Pravičáku, přestaň už konečně cvokařit s tím tapetováním. Tak ještě jednou:
  Fašistický a ve své krajní podobě nacistický režim může být jedině Pravicový. Hitlerova partai se nazývala NSDAP (Nationalsozialistische deutsche Arbeiterpartei - Národní Pravicová německá strana). Chceš snad tvrdit, že národní pravicová strana může být "neutrální"? To by se neodvážil ani Parteigenosse (pravičák) Goebbels, neblahé paměti. První obětí této zvlčilé pravicové strany byli komunisté které zatýkali a houfně deportovali do koncentračních táborů, chceš snad blbe tvrdit že levicová strana vraždí komunisty?
  Válečná fronta se naší zemi skutečně vyhnula a po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko. Bylo toho tolik, že to vystačilo lotrům na 23 let zlodějny nesmírného plýtvání, tradiční lehký průmysl byl omezen na úkor těžkého průmyslu, který vyráběl železo pro mírové zbraně zbraně k udržení světového míru. A také jsme financovali kdejaké pravicové teroristické bandy po celém světě bojující proti svobodě a demokracii. Ještě po zániku komunismu v r. 1989 zbylo dost na to, aby si to pravičáci zabalení do modrého a oranžového hermelínu mohli "rozprivatizovat", správně "znárodnit" pro sebe.

  Ale největší škody, které pravičáci napáchali představuje zničení úcty k tradičním lidským hodnotám vytvářeným v naší zemi po staletí a především zničení tradiční morálky a její nahrazení zvyklostmi germánských nájezdníků, jejichž svět spočíval ve vyvolávání válek.

  Přesto že jsme na dně a můžeme si dovolit to, o čem se nám za komunismu ani nesnilo jedovaté potraviny, kupovat nepotřebné chujoviny které nás dostanou k exekuci, další bydlení je pak pod mostem!!. Jenomže člověk nemůže mít všechno co vidí. Nyní převládá nabídka svinstev nad poptávkou po kvalitních potravinách, zatímco za komunismu byl všeho dostatek, a bylo to kvalitní. Ani důchodci na tom nejsou až tak špatně, ale někteří se musí stěhovat pod mosty. A pokud se jim zdá bydlení drahé, tak se musejí ze své jak říkal Havel králikárny přestěhovat do menšího bytu, nejlépe sklepního., jako je to běžné na západ od nás. Pokud po r. 89 někdo něco prošustroval, tak to byli noví pravičáci. Proto se lidem stýská pro spravedlivém systému který kdysi byl a o který jsme svou hloupostí přišli
  • Chudáčku náš frustrovanej, když už nenacházíš jiné uplatnění, alespoň že umíš německy...... i když ..... arbeit=napravo? Nevim, nevim, čím se prosimtě živíš? Tipuju Úřad Práce (klient) *1*
   • Es tut mir Leid, mein lieber Böhme, ich verstehe nicht ganz gut. Was heisst arbeit=napravo?
    Das Arbeitsamt? Das kenne und brauche ich überhaupt nicht. *1* *1*
  • Mein Gott!!! So ein Dummkopf !!! "Eine hundertmal wiedeholte Lüge wird die Wahrheit", sagte Parteigenosse Goebbels.
  • To my tečko víme ale od tebe to rádi slyšíme, polepšil ses!!
 • tečko máš v hlavě jen véčko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit