Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ....a kolik vředů máš na té své " drž...obličeji", že tak kecáš.CCCP už zlikvidoval ten pán s ohněm na lebce.
 • tečka má pindíka jako žížalku!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4*
 • Jsi na palici? Tady se zastavas Rusu a jinde obhajujes masoveho nacistickeho vraha. Degene. Kam vitr, tam plast. Na bliti. Asi jsi stejny jako ten nacista. *11* *12* *12*
 • Jestli jsou Rusove nacisticky vred, pak Bundesrepublik Deutschland musi byt komunisticky vred. Takovou sracku jsi napsal.
 • Es tut mir Leid, mein lieber Böhme, ich verstehe nicht ganz gut. Was heisst arbeit=napravo?
  Das Arbeitsamt? Das kenne und brauche ich überhaupt nicht. *1* *1*
 • Putistan provedl ansšlus Krymu a tím se dopustil agrese
 • Nech se za těžký prachy napsat na vysou v USA. Tam ti snad povědí.
 • USA, EU chtějí přes stupňování napětí a agrese řešit permanentní hospodářskou krizi 3. světovou válkou!
  Rusovou budou muset na tyto pohyby vojsk UA a kecy Heleteje (fašistický min. obrany UA) reagovat silou. Pak se uvidí čeho tak milého se dočkáme.
 • Neschovávejte se za komunisty. Teď jsou u nás lidé co pracují ( i za všelijakých podmínek ), nezaměstnaní ( drtivá většina NEMÚŽE najít práci ), bezdomovci ( těch je čím dále více ), důchodci ( 2/3 je na hranici chudoby - výše důchodů je třatinová vůči EU ). Dále poslanci, senátoři a ZLODĚJI, kteří vysávají ostatní. Je faktem, že před převratem byly jistoty obyvatelsva o dvě třídy vyšší. Nevím přoč mají naši občané ( vojáci ) nést své kůže na trh pro zisky firem EUUSA .
 • Tak proč si dáváš ženská jména? Že ty budeš opravdu hermafrodit?
 • Chudáčku náš frustrovanej, když už nenacházíš jiné uplatnění, alespoň že umíš německy...... i když ..... arbeit=napravo? Nevim, nevim, čím se prosimtě živíš? Tipuju Úřad Práce (klient) *1*
 • no někteří jsou tady z toho ruska opravdu potečkovaní, že by dětská nemoc ? "Hmm" *1* *12*
 • ProUkrajinu platí,že lehce Krym nabyla a lehce o něj přišla.
 • Přes tlamu dostane EU.A to tak,že Putin uzavře všechny produktovody do EU a skončí s obchodováním s EU.Bude se věnovat pouze spolupráci s komunistickou Čínou a Indií.Uvedené stačí,aby celá EU se řítila do státního bankrotu.Samozřejmě i s Českem.
 • CCCP = nacistický vřed naší planety!
 • Komouši jsou tady celí "potečkovaní" jak si to Putistan na Ukrajině všechno "poputinoval". Putistan si chtěl Ukrajinu nejspíš získat a pak podmanit, ale svým nájezdnickým chováním si z ní vytvoři nepřítele.
 • 12 milionů ukrajinských vojáků se chystá napanout mírumilovné Rusko. Putler bude muset preventivně nasadit své mírovo humanitární zbory a očistit Ukrajinu od Ukrajinců. Dělá to nerad, ale musí. Státní duma mu to přikázala *1* *1*
 • Mein Gott!!! So ein Dummkopf !!! "Eine hundertmal wiedeholte Lüge wird die Wahrheit", sagte Parteigenosse Goebbels.
 • To my tečko víme ale od tebe to rádi slyšíme, polepšil ses!!
 • Pravičáku, přestaň už konečně cvokařit s tím tapetováním. Tak ještě jednou:
  Fašistický a ve své krajní podobě nacistický režim může být jedině Pravicový. Hitlerova partai se nazývala NSDAP (Nationalsozialistische deutsche Arbeiterpartei - Národní Pravicová německá strana). Chceš snad tvrdit, že národní pravicová strana může být "neutrální"? To by se neodvážil ani Parteigenosse (pravičák) Goebbels, neblahé paměti. První obětí této zvlčilé pravicové strany byli komunisté které zatýkali a houfně deportovali do koncentračních táborů, chceš snad blbe tvrdit že levicová strana vraždí komunisty?
  Válečná fronta se naší zemi skutečně vyhnula a po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko. Bylo toho tolik, že to vystačilo lotrům na 23 let zlodějny nesmírného plýtvání, tradiční lehký průmysl byl omezen na úkor těžkého průmyslu, který vyráběl železo pro mírové zbraně zbraně k udržení světového míru. A také jsme financovali kdejaké pravicové teroristické bandy po celém světě bojující proti svobodě a demokracii. Ještě po zániku komunismu v r. 1989 zbylo dost na to, aby si to pravičáci zabalení do modrého a oranžového hermelínu mohli "rozprivatizovat", správně "znárodnit" pro sebe.

  Ale největší škody, které pravičáci napáchali představuje zničení úcty k tradičním lidským hodnotám vytvářeným v naší zemi po staletí a především zničení tradiční morálky a její nahrazení zvyklostmi germánských nájezdníků, jejichž svět spočíval ve vyvolávání válek.

  Přesto že jsme na dně a můžeme si dovolit to, o čem se nám za komunismu ani nesnilo jedovaté potraviny, kupovat nepotřebné chujoviny které nás dostanou k exekuci, další bydlení je pak pod mostem!!. Jenomže člověk nemůže mít všechno co vidí. Nyní převládá nabídka svinstev nad poptávkou po kvalitních potravinách, zatímco za komunismu byl všeho dostatek, a bylo to kvalitní. Ani důchodci na tom nejsou až tak špatně, ale někteří se musí stěhovat pod mosty. A pokud se jim zdá bydlení drahé, tak se musejí ze své jak říkal Havel králikárny přestěhovat do menšího bytu, nejlépe sklepního., jako je to běžné na západ od nás. Pokud po r. 89 někdo něco prošustroval, tak to byli noví pravičáci. Proto se lidem stýská pro spravedlivém systému který kdysi byl a o který jsme svou hloupostí přišli

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit